این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تزیین خیار سبز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تزیین خیار سبز را از این سایت دریافت کنید.

  تزیین خیار جدید و زیبا با 4 روش ساده و جذاب

  ایده های خلاقانه و جدید تزیین خیار برای سالاد و ماست به همراه آموزش مرحله به مرحله چهار مدل متنوع تزیین خیار به شکل گل رز و گل ساده ، برگ، حلقه ایی زیبا و همچنین روش هایی برای دیزاین خیار را مشاهده می فرمایید.

  جدیدترین مدل های زیبا و شیک تزیین خیار با ایده های جالب و متنوع برای تزیین سالاد و ماست به همراه آموزش مرحله به مرحله و تصویری تزیین و دیزاین خیار با طرح های زیبا و جذاب را در این مطلب گردآوری نموده ایم که با مشاهده و به کارگیری آنها می توایند زیباترین و جذاب ترین تزیینات را داشته باشید. در ادامه با این آموزش زیبا و عکس های تزیینات مختلف همراه ما باشید.

  آموزش تصویری تزیین خیار با طرح های متنوع و زیبا :

  تزیین خیار کاربردهای زیادی در تزیین سالاد و همچنین تزیین ماست دارد، البته از خیار تزیین شده در اغلب میوه آرایی ها و تزیین میوه برای مناسبت های مختلف نیز استفاده می شود که همنطور که گفتیم در این مطلب قصد داریم به چگونگی انجام اینگونه تزیینات بپردازیم و معرفی مدل های متنوع آن بپردازیم.

  تزیین خیار به شکل گل رز

  این نوع تزیین کاربردهای زیادی دارد و می توانید از گل رز ساخته شده با خیار برای دورچین بشقاب غذا، تزیین انواع سالاد و غذاهای مختلف استفاده نمایید. برای این کار نیاز به یک پوست کن دارید تا با به کارگیری آن برش های باریک و ظریفی از خیار ایجاد نمایید و سپس با پیچیدن آنها به هم فرم اصلی گل رز را تشکیل دهید. در این بخش تصاویر مرحله به مرحله ساخت گل رز با خیار را ملاحظه می فرمایید.

  برش زدن خیار به شکل گل ساده

  یکی از ساده ترین روش ها برای تزیین خیار ایجاد برش هایی به صورت هفت و هشت روی خیار است که بعد از قرار گرفتن در آب، تبدیل به گل زیبایی می شود. برای این کار بهتر است خیارهای برش زده را به مدت یک یا دو ساعت داخل آب سرد قرار دهید تا فرم کلی آن تغییر کند و بعد از گل ساخته شده با خیار در تزیینات مختلف استفاده نمایید.

  تزیین حلقه ایی خیار

  خیار صاف و یکدستی را انتخاب نمایید و روی آن شیار ایجاد کنید تا به صورتی دالبری درآید، سپس خیار را حلقه حلقه کنید و از آن برای تزیینات مختلف استفاده نمایید. می توانید تمام خیارهای موجود در سالاد را با این روش تهیه نمایید و زیبایی خاص و ویژه ایی به سالاد ببخشید.

  دیزاین خیار به شکل برگ برای تزیینات

  برای تهیه برگ با خیار بهتر است خیار نسبتا درشتی انتخاب نمایید و تکه ایی از آن رابه فرم کلی برگی که مدنظر دارید درآورید سپس آن را به کمک چاقو صاف و یکدشت نموده و با استفاده از هنر حکاکی طرح و برش ها را روی آن ایجاد نمایید. به این صورت برگ هایی با ابعاد مختلف دارید که هر یک می توانند نقش مهمی در تزیینات شما داشته باشند. در ادامه روش صحیح برش زدن و همچنین یک نمونه از کاربردهای این سبک تزیینات را ملاحظه می فرمایید.

  مدل های متنوع و زیبای تزیین خیار را مشاهده نمودید و با چگونگی برش زدن خیار و تزیین آن با شکل های مختلف آشنا شدید، امیدواریم با استفاده از این ایده های جالب بتوانید زیباترین میوه آرایی و تزیینات مختلف را داشته باشید.

  منبع مطلب : cr1.ir

  آموزش تزیین خیار سبز به شکل گل رز در قالب تصویر + چندفیلم آموزشی زیبا🥒

  تزیین خیار سبز در میوه و سفره آرایی کاربرد زیادی دارد. آموزش تزیین خیار سبز به شکل گل رز، برگ،قلب و یا به شکل قایق، صندلی جذابیت زیادی دارد.

  آموزش تزیین خیار سبز به شکل گل رز در قالب تصویر + چندفیلم آموزشی زیبا🥒

  2 اکتبر 2021

  ارسال شده توسط مدیریت

  آموزش سفره آرایی 970 بازدید

  آموزش تزیین خیار سبز به شکلهای متنوع وزیبایی انجام می شود . البته تزیین خیار سبز به شکل گل رز از جذابیت بیشتری برخوردار است .

  تزیین خیار ساده و زیباست .خیار سبز از خوراکی ها پرمصرف و در دسترس است و برش دادن و کار کردن با آن برای میوه آرایی خیلی راحت است و می توان برای تزیین سالاد و سبد میوه و تزیین میز تولد و… از آن استفاده کرد. برای آموزش سفره آرایی به بچه ها نیز میتوان از آن استفاده کردذ.برای آموزش میوه آرایی به نوجوانان و کودکان و حتی آموزش خردسالان هم کاربرد دارد.این موارد و مواردی مشابه سبب شده که تزیین خیار سبز را جزء پرکاربردترین تزیین در میوه آرایی و تزیین غذا و سالاد بدانیم.

  تزیین خیارسبز می تواند به اشکال مختلف صورت گیرد.تزیین خیار سبز و گوجه به شکل گل رز،تزیین خیار به شکل قلب،گل،برگ،فنر،پروانه،زنجیر،و یا تزیین خیار به صورت صندلی،قایق،قو و پاپیون از موارد پر کاربرد تزیین خیار سبز است.

  دوستان  می توانند با خلاقیت و دستان هنرمند خود انواع و اقسام مدل های دیگر را نیز خلق کنند.این برشهای تزیینی برای تزیین سالاد،تزیین خیار ماست،تزیین خیار برای میز تولد،برای شب یلدا و تزیین سبد میوه و تزیین سفره صبحانه در مناسبتهای خاص مثل سفره عقد یا میز تولد،شب یلدا ،مراسم نامزدی و عروسی و یا به صورت روزمره برای تزیین سفره صبحانه و ناهار و شام خود استفاده کنند و لذت ببرند.

  در این قسمت چند مدل از آموزش تزیین خیارسبز را کاربرد زیادی دارد را به صورت اموزش تصویری  به نمایش گذاشته ایم .

  امید واریم مورد استفاده شما عزیزان قرار گیرد.

  تزیین خیار سبز به شکل گل رز

  برش اولیه وتهیه حلقه نگهدارنده گل رز

  برشی از خیار سبز جدا می کنم. داخل آن را خالی کرده و به صورت حلقه ای در می اوریم.

  تهیه برشهای چیپسی از خیار سبز و چیدن آنها کنارهم

  برشهای خیلی نازک از خیارسبز تهیه می کنیم و کنار هم مطابق شکل می چینیم.

  رول کردن لایه های خیار سبز

  در این مرحله شروع به پیچیدن و رول کردن خیار سبزها می کنیم.

  قرار دادن گل رز در حلقه خیار سبز

  برای تثبیت لایه های پیچیده شده، آنها را در حلفه ای که در مرحله ١ آماده کردیم قرار می دهیم.

  بریدن تکه اضافی

  مقدار اضافه را از یک طرف حلقه می بریم تا راحت بر روی سطح صاف قرار بگیرد.

  فرم دادن لبه گل رز

  برای زیبایی کار، لبه های گل رز را به آرامی برمیگرانیم و حالت می دهیم.

  فیلم های آموزشی تزیین خیارسبز

  1. آموزش تزیین خیار سبز به شکل صندلی در 1 دقیقه برای تولد

  2.تزیین خیار سبز به شکل قایق کوچک زیبا

  آموزش میوه آرایی و تزیین غذا و سالاد به بچه ها و همکاری آنها در چیدن سفره و میز غذا فواید زیادی دارد. مشارکت آنها علاوه بر لذت یادگیری آنها ، موجب شادابی و تقویت روحیه آنها می گردد. روابط خانوادگی را نیز تقویت می کند.

  هنر پرتو با آموزشهای مقدماتی رایگان خود به والدین کمک می کند تا با ساده ترین روش مهارتهای ابتدایی خانه داری و سفره آرایی را به فرزندان خود یاد بدهند.

  دوره آموزش رایگان سفره آرایی هنر پرتو

  5نمونه برشهای تزیین فانتزی خیارسبز،سیب درختی و…

  منبع مطلب : honarparto.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید