این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تزیینات هندوانه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  تزیینات هندوانه را از این سایت دریافت کنید.

  ۸۰ ایده جذاب برای تزیین هندوانه شب یلدا

  تصاویری از مدل های تزیین هندوانه شب یلدا زیبا و شیک با انواع روش های خلاقانه و ساده و فانتزی را در این مطلب مشاهده خواهید کرد.

  ۸۰ ایده جذاب برای تزیین هندوانه شب یلدا

  ندا خوشرو ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ۰

  در این مطلب ۸۰ مدل تزیین هندوانه شب یلدا با انواع ایده های خلاقانه و فانتزی و ساده را مشاهده خواهید کرد که امیدواریم این مدل ها با سلیقه و میزان مهارت شما همخوانی و مطابقت داشته باشند.

  برای برگزاری شب یلدا وجود یک هندوانه قرمز و شیرین امری ضروری و واجب است که نمی توان منکر آن شد ولی امروزه قاچ کردن هندوانه به صورت معمولی و قرار دادن برش های هندوانه درون سینی یا ظرف تکراری شده است و اغلب کدبانوها تمایل دارند هندوانه را برای شب یلدا با کمک روش های خلاقانه دیزاین کنند. برای تزیین هندوانه شب یلدا روش های ساده و خلاقانه ای وجود دارد و شما می توانید با ایده گرفتن از این روش ها هندوانه را به زیباترین شکل ممکن دیزاین کنید.

  اغلب کدبانوها تمایل دارند سفره شب یلدای متفاوت و با سلیقه ای داشته باشند و اگر شما نیز از این دسته از خانم های خانه دار هستید بهتر است همه اجزای سفره شب یلدا نظیر هندوانه و انار و کدو حلوایی و … را دیزاین کنید سپس آن ها را سر سفره شب یلدا بچینید.

  ایده های خلاقانه برای تزیین هندوانه شب یلدا

  تزئین هندوانه برای شب یلدا و تزئین کدو حلوایی شب یلدا و تزئین انار شب یلدا بخشی از برنامه های یک کدبانوی ایرانی خوش سلیقه برای برگزاری  این شب است و اگر شما تمایل دارید دیزاین سفره یلدایتان متفاوت و چشم نواز باشد بهتر است میوه ها و دسرها و انواع خوراکی های این شب را به زیبایی درست کنید. در ادامه با انواع روش های خلاقانه برای دیزاین هندوانه شب یلدا آشنا خواهید شد که امیدواریم این مدل تزیینات مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرند.

   تزیینات ساده هندوانه برای شب یلدا

  اگر شما در زمینه دیزاین هندوانه مهارت خاصی ندارید می توانید از روش های ساده برای دیزاین این میوه محبوب شب یلدا استفاده کنید.

  توجه داشته باشید که برخی از افراد تمایل دارند پوست هندوانه را حکاکی کنند و برخی دیگر با تزیینات خود هندوانه هنرمایی می کنند که انتخاب هر یک از این روش ها سلیقه ای است.

  برای تزیین هندوانه شب یلدا به صورت ساده می توانید ابتدا درون پوست هندوانه را خالی کنید سپس با کمک قالب های مخصوص و زیبا هندوانه را قالب بزنید و برش های قالب زده هندوانه را درون پوست آن قرار دهید در صورت تمایل می توانید میوه های دیگر را نیز برش بزنید و از پوست هندوانه به عنوان سبد میوه برای قرار دادن برش های میوه استفاده کنید.

  یکی دیگر از انواع روش ها برای زیبا سازی هندوانه شب یلدا برش زدن هندوانه به صورت گرد یا مستطیل است که باید هندوانه برش زده شده در دو اندازه مختلف باشد سپس می توانید برش های هندوانه را روی یکدیگر مانند کیک چند طبقه قرار دهید و اطراف هندوانه را با کمک برش های میوه و … به زیبایی تزئین کنید.

  تزیین هندوانه به شکل سبد میوه

  تزیین ساده و خلاقانه هندوانه

  دیزاین هندوانه برای شب یلدا

  تزیین زیبا و فانتزی هندوانه

  تزیین هندوانه برای شب چله

  تزیین هندوانه مخصوص شب چله

  تزیین جالب و فانتزی هندوانه شب چله

  تزیین خلاقانه و جالب هندوانه

  ایده هایی برای تزیین هندوانه

  روش هایی برای تزیین هندوانه

  تزیین ساده هندوانه

  تزیین ساده و جالب هندوانه

  تزیین خلاقانه هندوانه به شکل سبد

  تزیین زیبا و خلاقانه هندوانه

  تزیینات متفاوت هندوانه برای شب یلدا

  منبع مطلب : arga-mag.com

  تزیین هندوانه شب یلدا ، عکس تزیین شب یلدا ، عکس تزیینات شب یلدا ، عکس تزیین هندوانه شب یلدا

  عکس تزیین هندوانه شب یلدا می توانید با قالب های شیرینی وکیک ،هندوانه ها را به شکل ستاره، قلب یا هرچیزدیگری ... همچنین تزیین هندوانه شب یلدا

  تزیین هندوانه شب یلدا دغدغه بسیاری از افراد مخصوصا عروس خانم ها در شب یلداست . یکی از خوراکی های اصلی شب یلدا هندوانه است . افراد هنرمند سعی میکنند برای شب یلدا هندوانه را تزیین کنند و از خوردن آن لذت ببرند .

  در زیر عکسهایی از تزیین هندوانه شب یلدا برایتان قرار داده ایم .

  تزیین هندوانه شب یلدا

  از تزیین هندوانه شب یلدا نترسید. با چند بار تمرین کردن مراحل را خوب متوجه خواهید شد.

  تزیین هندوانه شب یلدا :

  با کمک  هندوانه و میوه های گرد بازی انگری برد را نقش سازی کنید . و حسابی بدرخشید.

  تزیین هندوانه شب یلدا

  نقس مورد نظر مثل قلب  را بر روی هندوانه با مداد ، خودکار یا هر چیز دیگری نقاشی کرده و سپس با یک چاقوی نوک تیز و نازک آرام آرام قسمتهایی اضافی را در آورید .

  تزیین هندوانه  : با هندوانه ، تخم هندوانه ، پنیر و چوب بستنی ایده های زیادی می توانید خلق کنید .

  تزیینات  هندوانه شب یلدا

  تزیینات  هندوانه شب یلدا

  با خودکار هندوانه را از وسط به دو نصف تقسیم کنید . اکنون هر نصف را به سه حلقه تقسیم کنید . پوست دو حلقه ی کوچک را ببرید . حلقه کوچکتر را کمی نازک تر کنید . با مروارید ان را تزیین کنید . اکنون شما یک کیک هندوانه دارید .

  تزیینات  هندوانه

  با روشی ساده هندوانه را به این شکل برش بدهید . در این روش دیگر نیازی به چنگال برای صرف هندوانه هم نیست .

  تزیینات  هندوانه

  ابتدا سبد میوه را بسازید . با طرح کشیدن روی هندوانه و برش با چاقو سبد ایجاد می شود . سپس با انواع میوه ها به سلیقه خودتان داخل و اطرافش را پر کنید . هر چه  میوه ها رنگی تر باشند زیباتر می شود.

  تزیینات  هندوانه

  تزیین هندوانه

  با قالب های شیرینی و کیک هندوانه ها را به شکل ستاره ، قلب یا هر چیز دیگری در اورید . می توانید انها را به سیخ چوبی متصل کنید .

  تزیین هندوانه

  هندوانه را برش زده ، دورش با ماست چکیده پوشانده شود و سپس با مغزی جات و میوه های دلخواه تزیین کنید . این هم نوع دیگری از کیک هندوانه است .

  تزیینات  هندوانه

  تزیینات  هندوانه

  طرح لاک پشت را در نیمه هندوانه کشیده با چاقوی نازک خطوط را در اورید و داخل ان را با میوه های مختلف پر کنید .

  تزیینات  هندوانه

  تزیینات  هندوانه

  تزیین هندونه

  عکس تزیین هندوانه شب یلدا

  تزیین هندونه

  تزیین هندونه

  تزیین هندونه

  تزیین هندونه

  تزیین هندونه

  منبع مطلب : mag.asanteb.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 1 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید