این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  ترکیب رنگ موی عسلی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  ترکیب رنگ موی عسلی را از این سایت دریافت کنید.

  ۵ فرمول رنگ موی عسلی جدید و زیبا بدون دکلره

  رنگ عسلی یکی از محبوب‌ترین رنگهاست که میتوانید آن را با یا بدون دکلره استفاده کنید.در ادامه ۵ فرمول رنگ موی عسلی بدون دکلره رامعرفی میکنیم

  صفحه اصلی رنگ کردن مو

  ۵ فرمول رنگ موی عسلی جدید و زیبا بدون دکلره

  نویسنده: الهام علیزاده فروردین 7, 1400

  تخفیف، جایزه و آموزش رایگان در اینستاگرام

  فالو میکنم فهرست مقاله

  فرمول های رنگ موی عسلی بدون دکلره

  فرمول های رنگ مو عسلی با دکلره

  رنگ موی عسلی، الهام گرفته از رنگ زیبا و درخشان عسل، یکی از محبوب‌ترین رنگ موها در میان خانم هاست. این رنگ مو طیف گسترده‌ای از سایه ها را شامل می‌شود. از عسلی تیره گرفته تا عسلی متوسط و روشن. همچنین، ترکیب رنگ مو ی عسلی با سایر رنگ ها نیز رنگ های بسیار زیبایی را بوجود آورده است. مانند ترکیب این رنگ با رنگ موی مسی، شکلاتی، طلایی و سایر رنگ ها. بنابراین هر سنی و با هر سلیقه و رنگ پوستی می‌تواند از این رنگ بی نظیر استفاده کند. رنگ موی عسلی را هم می‌توانید با دکلره و هم بدون دکلره مو استفاده کنید. از آنجایی که دکلره کردن مو می تواند به موهای شما آسیب برساند،‌ پیشنهاد ما استفاده از فرمول های بدون دکلره است. ما در این مقاله چند فرمول رنگ موی عسلی بدون دکلره را به شما آموزش می‌دهیم. با ما همراه باشید.

  فرمول های رنگ موی عسلی بدون دکلره

  ۱. رنگ موی عسلی گرم

  رنگ موی عسلی تیره می‌تواند هم برای پوست های روشن و هم پوست های گندمی انتخاب مناسبی باشد. اما از آنجایی که میزان گرمی این رنگ زیاد است،‌ پیشنهاد ما این است که برای پوست های سبزه از آن استفاده نکنید. بعلاوه، اگر موهای شما سفید شده است، این رنگ می‌تواند به سادگی موهای سفید شما را پوشش دهد. برای بدست آمدن رنگ موی عسلی تیره بدون دکلره باید موهای رنگ نشده یا موهای قهوه ای یا طلایی با پایه ۵ تا ۷ داشته باشید. فرمول این رنگ زیبا به شرح زیر است:

  مرتبط با مطلبی که می خوانید:

  زیباترین مدل های هایلایت روی موی مشکی

  ۱. رنگ موی عسلی پایه ۵: ۳/۴ تیوپ

  ۲. رنگ موی نسکافه ای پایه ۶: ۱/۴ تیوپ

  ۳. خاکستری پایه ۷: ۱/۸ تیوپ

  ۴. واریاسیون نقره ای و بنفش: ۲ سانتی متر

  ۵. اکسیدان شماره ۱

  ۲. عسلی متوسط

  عسلی متوسط هم برای خانم های با پوست روشن و هم برای پوست های سبزه بسیار زیبا خواهد بود. رنگ موی عسلی متوسط را می‌توان بر روی موهای رنگ نشده یا موهای قهوه ای یا طلایی پایه ۵ تا ۷ بدون دکلره بدست آورد. برای بدست آوردن این رنگ زیبا به مواد زیر نیاز دارید:

  ۱. رنگ موی مسی پایه ۷: نصف تیوپ

  ۲. رنگ موی طلایی پایه ۸: نصف تیوپ

  ۳. رنگ مو دودی پایه ۷: ۱/۸ تیوپ

  ۴. واریاسیون آبی و بنفش: ۲ سانت

  ۵. اکسیدان شماره ۲

  ۳. نسکافه ای عسلی

  خانم هایی که گرمی رنگ عسلی را دوست ندارند، می توانند ترکیب آن را با رنگ نسکافه ای امتحان کنند. ترکیب رنگ گرم عسلی با رنگ سرد شیر نسکافه ای یک رنگ خنثی ایجاد می‌کند که می‌تواند ظاهر بسیار شیک و جذابی را در شما ایجاد کند. رنگ موی عسلی نسکافه ای به موهای رنگ نشده یا موهای قهوه ای پایه ۶ تا ۷ نیاز دارد. فرمولاسیون این نوع رنگ مو بدون دکلره عبارتست از:

  ۱. رنگ مو طلایی پایه ۸: به میزان ۱/۴ تیوپ

  ۳. رنگ موی نسکافه ای پایه ۸ :به میزان ۱/۴ تیوپ

  ۴. رنگ مسی پایه ۷: به میزان ۱/۴ تیوپ

  ۵. رنگ موی دودی پایه ۸: به میزان ۱/۴ تیوپ

  ۶. واریاسیون بنفش و نقره ای و دودی و آبی: هرکدام دو سانت

  مرتبط با مطلبی که می خوانید:

  رنگ موی سال ۲۰۲۳ | ترندهای رنگ موی ۲۰۲۳ که زیبایی شما را دوچندان می کند

  ۷. اکسیدان شماره ۲

  ۴. رنگ مو عسلی شکلاتی

  رنگ عسلی شکلاتی نیز یک رنگ گرم بسیار زیباست که برای پوست های روشن تا گندمی انتخاب بسیار مناسبی خواهد بود. برای بدست آمدن رنگ موی عسلی شکلاتی بدون دکلره نیاز دارید تا رنگ موهای خود را به پایه ۶ برسانید یا آن را بر روی موهای رنگ نشده امتحان کنید. فرمول این رنگ موی دخترانه زیبا به شرح زیر است:

  ۱. رنگ عسلی پایه ۸: ۱/۲ تیوپ

  ۲. شکلاتی پایه ۷: ۱/۴ تیوپ

  ۳. رنگ دودی پایه ۷: ۱/۴ تیوپ

  ۴. واریاسیون بنفش: ۲ سانت

  ۵. اکسیدان ۹ درصد

  ۵. رنگ موی مسی عسلی

  در ترکیب رنگ موی مسی عسلی، میزان رنگ مسی بیشتر از رنگ عسلی است. این رنگ تناژ گرم دارد و می‌تواند به سبک های مختلفی مانند هایلایت، آمبره، و … روی مو بکار برود. برای داشتن این رنگ موی زیبا و درخشان بدون دکلره می توانید از ترکیب زیر استفاده کنید:

  ۱. رنگ پایه: قهوه ای پایه ۶

  ۲. رنگ مو طلایی شماره ۶: ۲۰ میلی لیتر

  ۳. مسی روشن: ۶۰ میلی لیتر

  ۴. رنگ مو عسلی روشن: ۵۰ میلی لیتر

  ۵. رنگ مو شکلاتی روشن ۲۰ میلی لیتر

  ۶. واریاسیون طلایی: ۳ سانت

  ۷. اکسیدان ۲ درصد

  فرمول های رنگ مو عسلی با دکلره

  ۱. رنگ موی عسلی روشن

  منبع مطلب : deterland.com

  چگونه انواع رنگ موی عسلی از روشن تا تیره را در خانه درست کنیم؟

  برای رسیدن به رنگ موی عسلی فرمول‌های مختلفی وجود دارد. برای ساختن این فرمول‌های ساده در خانه، با این پست از رادیومدا همراه باشید.

  زیبایی و مراقبت های مو

  چگونه انواع رنگ موی عسلی از روشن تا تیره را در خانه درست کنیم؟

  اسفند ۱۳, ۱۳۹۹ ارسال توسط سحر قاسمی

  ۱۳ اسف

  کاتالوگ رنگ مو عسلی روشن

  خیلی از خانم‌ها برای اینکه ظاهری شاداب‌تر، پر انرژی‌تر و از همه مهمتر جذابتر داشته باشند، از رنگ مو به ویژه رنگ موهای روشن، استفاده می‌کنند. رنگ موی عسلی یکی از این رنگ‌ موهای جذاب بوده که از خانواده رنگ موی بلوند است. این رنگ مو انواع مختلفی از جمله عسلی شکلاتی، عسلی نسکافه ای و عسلی دودی دارد؛ اما جالب است بدانید که رنگ مو عسلی از آن دسته رنگ‌هایی است که به خاطر طبیعت رنگ آن، هم بین خانم‌های اروپایی با پوست سفید و چشمان رنگ روشن محبوب است و هم بین بانوان شرقی با پوست گندمی و چشمان تیره. در کل این رنگ مو از نظر گرمی و سردی متعادل بوده، به همین جهت تقریبا اکثر خانم‌ها با هر رنگ پوستی می‌توانند از آن استفاده کنند. برای رسیدن به رنگ عسلی فرمول‌های مختلفی وجود دارد که در این مطلب قصد داریم به آن‌ها بپردازیم. این فرمول‌ها بسیار ساده هستند و شما به کمک آن‌ها می‌توانید موهای خود را در خانه و کاملا مشابه یک آرایشگر حرفه‌ای به رنگ عسلی در بیاورید.

  رنگ موی عسلی طلایی

  رنگ موی عسلی چه رنگی است؟

  رنگ عسلی ترکیبی از رنگ‌های زرد طلایی و قهوه‌ای کهربایی است. در واقع می‌توان این رنگ را ترکیبی از بلوند تیره و گرم با قهوه‌ای روشن دانست. این ترکیب، رنگی مشابه عسل طبیعی می‌دهد و به همین جهت به آن رنگ موی عسلی گفته می‌شود. در مجموع رنگ عسلی، رنگی بسیار محبوب است زیرا تقریبا با هر رنگ پوستی سازگاری دارد.

  حتما ببینید: رنگ مو کاراملی

  هایلات مو

  رنگ موی عسلی با سه صفر

  رنگ موی سه صفر چیست؟

  رنگ موی سه صفر در ردیف واریاسیون قرار دارد و باعث بی‌رنگ کردن پیگمنت‌های رنگ مو می‌شود، به همین دلیل به آن رنگ موی روشن‌کننده نیز گفته می‌شود. رنگ سه صفر، تارهای مو را برای پذیرش بهتر رنگ‌های انتخابی شما مهیا می‌کند و در واقع باعث روشن‌تر کردن و نزدیک‌تر کردن مو، به رنگ موی مورد نظر می‌شود. برخی خانم‌ها فکر می‌کنند که رنگ سه صفر، جزئی از رنگ موهای مستقل است و باید این رنگ در همه کاتالوگ‌های رنگ مو دیده شود، که این طرز فکر نادرست است. رنگ موی سه صفر تقریبا مانند مواد دکلره عمل می‌کند. پس در واقع هدف این محصول روشن کردن مو و رساندن مو به پایه ۵ است. وقتی موها در اثر این رنگ، به پایه برسند، پذیرای رنگ‌ موهای جدید خواهند بود و رنگ جدید خیلی زیباتر روی موها جلوه خواهد کرد.

  رنگ مو عسلی با استفاده از رنگ سه صفر

  حال که با رنگ سه صفر آشنا شدید، بهتر است به سراغ نحوه استفاده از آن برای رسیدن به رنگ موی عسلی برسیم. برای شروع، ابتدا از پیش‌بند و دستکش پلاستیکی استفاده کنید. حال از رنگ موی سه صفر با اکسیدان مورد نظر استفاده کنید. هر مقدار رنگ سه صفر در ظرف ریختید، دو برابر آن از اکسیدان استفاده کنید. بعد از تقسیم‌بندی موهایتان، ابتدا باید ساقه مو را رنگ کنید و سپس به ریشه برسید. بعد از اتمام کار، به مدت ۴۰ تا ۶۰ دقیقه، صبر کنید و سپس رنگ مو را با آب ولرم بشویید. دقت کنید که بعد از استفاده از رنگ موی ۳ صفر، موها تقریبا نارنجی می‌شوند. شما باید دو روز صبر کنید و بعد از دو روز استراحت دادن به موها، می‌توانید از رنگ‌ موی عسلی دلخواهتان برای موها استفاده کنید و از آن لذت ببرید.

  حتما ببینید: بهترین زمان رنگ کردن مو

  روشن کردن مو بدون دکلره

  رنگ موی عسلی روشن بدون دکلره

  رنگ موی عسلی انواع بسیاری دارد که برخی از آن‌ها با دکلره و برخی بدون دکلره اجرا می‌شوند. با توجه به پیچیدگی رنگ کردن مو با دکلره و آسیب‌های شدیدی که به مو‌ها وارد می‌کند، اگر از آن دسته خانم‌ها هستید که از این آسیب‌ها گریزان بوده و ریسک دکلره را نمی‌پذیرید، نگران نباشید چرا که بدون دکلره هم می‌توانید به رنگ موی عسلی خود دست پیدا کنید. برای این کار ما چند فرمول را به شما پیشنهاد می‌کنیم.

  فرمول اول عسلی بدون دکلره

  رنگ موی شماره ۱۲ |  یک تیوپ

  اکسیدان ۹

  فرمول دوم عسلی بدون دکلره

  رنگ موی شماره ۱۲٫۸۱ |  یک تیوپ

  اکسیدان ۹

  فرمول سوم عسلی بدون دکلره

  رنگ موی شماره ۱۲٫۸۹ |  یک تیوپ

  اکسیدان ۹

  روش به دست آوردن رنگ مو عسلی بدون دکلره

  ابتده واریاسیون ۳صفر را با اکسیدان %۱۲ ترکیب کنید و تا ۳ سانت ساقه موها را رنگ کنید و بعد از ۱۸ دقیقه ریشه موها را هم با کمک واریاسیون ۰۰۰ رنگ کنید. ۱۸ دقیقه که گذشت موهای خود را شسته و خشک کنید. پس از آن رنگ مو مورد نظر را با اکسیدان ۹درصد مخلوط کرده و به ساقه و ریشه بزنید. پس از ۴۰ دقیقه موهای خود را شسته و از نرم‌کننده استفاده کنید و از رنگ موی جدید خود لذت ببرید.

  حتما ببینید: بهترین رنگساژ مو

  برای رنگ موی عسلی چه شماره ای بگیرم

  رنگ موی عسلی برای عروس

  رنگ عسلی روشن

  بنا بر طیف درجه روشنی رنگ، از شماره ۴ تا ۱۰ می‌تواند رنگ عسلی تیره تا رنگ موی عسلی روشن را در برگیرد. در رنگ عسلی میزان رنگ قرمز بیشتر از رنگ سبز و آبی است به همین دلیل این رنگ در میان رنگ‌های گرم از خانواده بلوند قرار می‌گیرد. با این وجود گرمی رنگ عسلی خیلی زیاد نیست و با هر درجه رنگ پوستی، باز هم این رنگ مو، چهره شما را زیباتر می‌کند. رنگ موی عسلی روشن و متوسط تقریبا برای تمامی انواع پوست مناسب است و محدودیتی ندارد.

  رنگ موی عسلی تیره

  رنگ موی عسلی تیره، می‌تواند از پایه ۵ شروع شود. در واقع ترکیبی از رنگ طلایی و مسی تیره است. این طیف رنگ برای خانم‌هایی که دوست دارند گرمی رنگشان بیشتر باشد، مناسب‌تر ا‌ست. البته اگر رنگ پوست شما سبزه است، پیشنهاد می‌کنیم رنگ مو عسلی تیره را انتخاب نکنید، زیرا که همخوانی خوبی با رنگ پوست سبزه ندارد. برای بسیاری از دختران نیز که دوست‌دار رنگ متفاوت و دخترانه هستند، این رنگ بسیار زیبا و جذاب است.

  منبع مطلب : www.komodaa.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید