این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  تارا سبز کله غازی

  تارا سبز کله غازی را از این سایت دریافت کنید.

  فروش جدید 2174 خودرو هایما، تارا و پژو207 هفته آینده در بورس

  بورس کالا هفته آینده میزبان عرضه 2174 دستگاه خودرو شامل هایما S 7 و S 5، تارا دستی و اتوماتیک، پژو 207 اتوماتیک و همچنین لاماری ایما روی تابلوی معاملات خواهد بود.

  فروش جدید ۲۱۷۴ خودرو هایما، تارا و پژو۲۰۷ هفته آینده در بورس

  ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۵اخبار اقتصادیاخبار خودرو

  بورس کالا هفته آینده میزبان عرضه ۲۱۷۴ دستگاه خودرو شامل هایما S ۷ و S ۵، تارا دستی و اتوماتیک، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و همچنین لاماری ایما روی تابلوی معاملات خواهد بود.

  به گزارش خبرگزاری تسنیم، گروه صنعتی ایران خودرو 7 آذر 900 دستگاه هایما S 7 و هایما S 5 را روی تابلوی معاملات می‌برد که از این میزان 400 دستگاه هایما S 7 سفید، 200 دستگاه هایما S 7 مشکی آبنوس سفارشی، 200 دستگاه هایما S 5 سفید، 50 دستگاه هایما S 5 قرمز ونیزی و 50 دستگاه هایما S 5 نقره‌ای تیتانیوم می‌باشد.

  ایران خودرو قیمتی را که برای هایما S 7 سفید در نظر گرفته 810 میلیون تومان و هایما S 7 مشکی آبنوس سفارشی 833 میلیون و 500 هزار تومان است.

  این شرکت همچنین قیمت 705 میلیون و 500 هزار تومان را برای هایما S 5 سفید و 720 میلیون تومان را برای هایما S 5 قرمز ونیزی و نقره‌ای تیتانیوم اعلام کرده است.

  خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های جانبی اقدام کنند.

  هزینه‌های جانبی در کلیه این خودرو‌ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ 43 میلیون و 713 هزار و 100ریال است و 12 درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S 5 و 13 درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S 7 افزوده می‌شود که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود. پیش پرداخت هایما 25 درصد و تاریخ تحویل آن 6 اسفند ماه است.

  هایما S 7 مشکی آبنوس سفارشی مجهز به جک برقی صندوق عقب و با پوشش نانو سرامیکی است و هایما S 7 نقره‌ای تیتانیوم و S 5 قرمز ونیزی نیز دارای پوشش نانو سرامیکی است.

  عرضه 1100 دستگاه تارا و پژو 207

  گروه صنعتی ایران خودرو همچنین 8 آذر درمجموع 1100 دستگاه تارا دستی و اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک را روی تابلو می‌برد که از این میزان 500 دستگاه تارا و 600 دستگاه پژو 207 است. این دو محصول بزای نخستین بار در بورس کالا عرضه می‌شوند.

  براساس اطلاعیه عرضه 250 دستگاه تارا دستی شامل 100 دستگاه تارا دستی نقره‌ای تیتانیوم، 100 دستگاه تارا دستی مشکی آبنوس و 50 دستگاه تارا دستی سبز کله غازی و همچنین 250 دستگاه تارا اتوماتیک شامل 100 دستگاه تارا اتوماتیک نقره‌ای تیتانیوم، 100 دستگاه تارا اتوماتیک مشکی آبنوس و 50 دستگاه تارا اتوماتیک سبز کله غازی است.

  این خودروساز، تارا دستی نقره‌ای تیتانیوم و سبز کله غازی را 267 میلیون و 800 هزار تومان، تارا دستی مشکی آبنوس را 256 میلیون و 400 هزار تومان، تارا اتوماتیک نقره‌ای تیتانیوم و سبز کله غازی را 379 میلیون تومان و تارا اتوماتیک مشکی آبنوس را 367 میلیون و 600 هزار تومان عرضه خواهد کرد.

  ایران خودرو در این روز همچنین 600 دستگاه پژو 207 اتوماتیک را روی تابلو معاملات می‌برد که 300 دستگاه آن پژو 207 اتوماتیک سفید، 200 دستگاه پژو 207 اتوماتیک سقف شیشه‌ای مشکی آبنوس، 50 دستگاه پژو 207 سقف شیشه‌ای نقره‌ای تیتانیوم و 50 دستگاه پژو 207 اتوماتیک سقف شیشه‌ای سبز کله غازی را عرضه می‌کند که قیمت پایه برای پژوه 207 سقف شیشه‌ای 285 میلیون و 400 هزار تومان و برای اتوماتیک سفید 279 میلیون و 600 هزار تومان اعلام شده است.

  این خودرو‌ها 6 اسفند به مشتریان تحویل می‌شود و پیش پرداخت در نظر گرفته شده برای آن‌ها 100 درصد است.

  در مشخصات عرضه تارا دستی و پژو 207 اتوماتیک آمده است: هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه صرفا برای یک خودرو است و خریداران باید سن 18 سال تمام را داشته و اشخاصی که درعرضه‌های قبلی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

  خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت:esale.ikco.ir اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه‌های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه برانتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه گر مورد نظرخود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های جانبی اقدام کنند.

  هزینه‌ها شامل بیمه و شماره گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ 43 میلیون و 713 هزار و 100 ریال به علاوه 13 درصد بابت مالیات و عوارض قانونی برای تارا دستی و 12 درصد برای تارا اتوماتیک و پژو 207 اتوماتیک که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود. بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه‌های فوق حداکثر تا 5 روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد و رعایت مفاداعلامی درفایل پیوست (شرایط عمومی عرضه ایران خودرو) الزامی است.

  174 دستگاه لاماری ایما روی تابلو می‌رود

  174 دستگاه لاماری ایما متعلق به مجتمع صنعتی آرین پارس موتور نیز شامل 68 دستگاه مشکی، 68 دستگاه سفید و 38 دستگاه خاکستری 9 آذر ماه روی تابلو معاملات می‌رود.

  تحویل این خودرو‌ها 70 روزه و 19 بهمن ماه به مشتریان تحویل می‌شود و قیمت پایه آن 981 میلیون تومان در نظر گرفته شده است.

  درصد پیش پرداخت سفارش خرید این محصول 25 درصد است و در مشخصات عرضه آمده است: هر کد ملی صرفاً مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کد‌های عرضه شده در تاریخ عرضه و برای یک دستگاه خودرو است.

  صدور سند و شماره گذاری خودرو فقط به اسم شخص خریدار خواهد بود و خریداران جهت تحویل خودرو باید یکی از نمایندگی‌های مجاز آرین پارس موتور را مطابق لیست پیوست انتخاب کننند.

  همچنین خریداران ملزم به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی و واریز وجه هزینه‌های جانبی همزمان با تسویه اصل مبلغ از طریق وب گاه سامانه فروش آنلاین لاماری به آدرس اینجا هستند.

  منبع مطلب : www.tasnimnews.com

  جزئیات عرضه تارا و پژو ۲۰۷ در هفته آینده در بورس کالا

  بعد از عرضه های موفق خودرو در بورس کالا، حالا قرار است که هفته آینده تارا و چند خودروی دیگر دوباره برای فروش روانه بورس کالا شوند. جزئیات عرضه خودرو در بورس کالا در هفته آینده را با یکدیگر بررسی می کنیم.

  هفته پرعرضه خودرو در بورس کالا:

  جزئیات عرضه تارا و پژو ۲۰۷ در هفته آینده در بورس کالا | قیمت پایه چند؟

  ۱۰:۲۵ - ۰۳ آذر ۱۴۰۱ پ

  بعد از عرضه های موفق خودرو در بورس کالا، حالا قرار است که هفته آینده تارا و چند خودروی دیگر دوباره برای فروش روانه بورس کالا شوند. جزئیات عرضه خودرو در بورس کالا در هفته آینده را با یکدیگر بررسی می کنیم.

  به گزارش نبض بورس، بعد از عرضه های موفق خودرو در بورس کالا، حالا قرار است که هفته آینده تارا و چند خودروی دیگر دوباره برای فروش روانه بورس کالا شوند. جزئیات عرضه خودرو در بورس کالا در هفته آینده را با یکدیگر بررسی می کنیم.

  عرضه ۹۰۰ دستگاه هایما در بورس کالا | قیمت پایه چند؟

  گروه صنعتی ایران خودرو ۷ آذر ۹۰۰ دستگاه هایما S۷ و هایما S۵ را روی تابلوی معاملات می‌برد که جزئیات این عرضه ها به شرح زیر است:

  ۴۰۰ دستگاه هایما S۷ سفید،۲۰۰ دستگاه هایما S۷ مشکی آبنوس سفارشی،۲۰۰ دستگاه هایما S۵ سفید،۵۰ دستگاه هایما S۵ قرمز ونیزی۵۰ دستگاه هایما S۵ نقره ای تیتانیوم

  قیمت پایه این خودروها توسط ایران خودرو به شرح زیر اعلام شد:

  هایما S۷ سفید: ۸۱۰ میلیون تومانهایما S۷ مشکی آبنوس سفارشی: ۸۳۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانهایما S۵ سفید: ۷۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار تومانهایما S۵ قرمز ونیزی و نقره ای تیتانیوم: ۷۲۰ میلیون تومان

  براساس اطلاعیه عرضه تمامی این خودروها، هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه و صرفا برای یک خودرو بوده و خریداران باید شرایط سنی ۱۸ سال را داشته و اشخاصی که در عرضه های قبلی موفق به خرید خودرو شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

  خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت فروش اینترنتی محصولات ایران خودرو اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی های مجاز، بیمه گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه های جانبی اقدام کنند.

  هزینه‌های جانبی در کلیه این خودروها شامل بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ ریال است و ۱۲ درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S۵ و ۱۳ درصد مالیات و عوارض قانونی برای هایما S۷ افزوده می شود که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود. پیش پرداخت هایما ۲۵ درصد و تاریخ تحویل آن ۶ اسفند ماه است.

  هایما S۷ مشکی آبنوس سفارشی مجهز به جک برقی صندوق عقب و با پوشش نانو سرامیکی است و هایما S۷ نقره ای تیتانیوم و S۵ قرمز ونیزی نیز دارای پوشش نانو سرامیکی است.

  تارا و پژو ۲۰۷ روی تابلوی بورس کالا

  گروه صنعتی ایران خودرو همچنین ۸ آذر برای نخستین بار در بورس کالا در مجموع ۱۱۰۰ دستگاه تارا دستی و اتوماتیک و پژو ۲۰۷ اتوماتیک را روی تابلو می برد که به شرح زیر است:

  ۵۰۰ دستگاه تارا۶۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷

  براساس اطلاعیه عرضه ۲۵۰ دستگاه تارا دستی شامل ۱۰۰ دستگاه تارا دستی نقره‌ای تیتانیوم، ۱۰۰ دستگاه تارا دستی مشکی آبنوس و ۵۰ دستگاه تارا دستی سبز کله غازی و همچنین ۲۵۰ دستگاه تارا اتوماتیک شامل ۱۰۰ دستگاه تارا اتوماتیک نقره ای تیتانیوم، ۱۰۰ دستگاه تارا اتوماتیک مشکی آبنوس و ۵۰ دستگاه تارا اتوماتیک سبز کله غازی است.

  قیمت پایه این خودروها توسط ایران خودرو به شرح زیر اعلام شد:

  تارا دستی نقره ای تیتانیوم و سبز کله غازی: ۲۶۷ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان،تارا دستی مشکی آبنوس: ۲۵۶ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان،تارا اتوماتیک نقره ای تیتانیوم و سبز کله غازی: ۳۷۹ میلیون تومان تارا اتوماتیک مشکی آبنوس: ۳۶۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

  ایران خودرو در این روز همچنین ۶۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک را روی تابلو معاملات می برد که ۳۰۰ دستگاه آن پژو ۲۰۷ اتوماتیک سفید، ۲۰۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای مشکی آبنوس، ۵۰ دستگاه پژو ۲۰۷ سقف شیشه‌ای نقره‌ای تیتانیوم و ۵۰ دستگاه پژو ۲۰۷ اتوماتیک سقف شیشه ای سبز کله غازی را عرضه می کند.

  پژو۲۰۷ سقف شیشه ای: ۲۸۵ میلیون و ۴۰۰ هزار تومانپژو اتوماتیک سفید: ۲۷۹ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان

  این خودروها ۶ اسفند به مشتریان تحویل می شود و پیش پرداخت در نظر گرفته شده برای آنها ۱۰۰ درصد است.

  در مشخصات عرضه تارا دستی و پژو ۲۰۷ اتوماتیک آمده است: هر کد ملی (خریداران حقیقی) مجاز به ثبت سفارش بر روی یکی از کدهای عرضه شده در تاریخ عرضه صرفا برای یک خودرو است و خریداران باید سن ۱۸ سال تمام را داشته و اشخاصی که درعرضه های قبلی موفق به خرید شدند امکان ثبت سفارش ندارند.

  خریداران جهت ادامه مراحل خرید باید همزمان با تسویه مبلغ معامله در بورس (حداکثر تا پایان مهلت مجاز تسویه در بورس) با مراجعه به سایت: esale.ikco.ir اقدام به ایجاد و تکمیل پروفایل شخصی کرده و در زمان مقرر که طی پیامک (تکمیل وجه هزینه های متعلقات قانونی) اطلاع رسانی می‌شود علاوه بر انتخاب یکی از نمایندگی‌های مجاز، بیمه‌گر مورد نظر خود را در سایت انتخاب و نسبت به واریز وجه هزینه‌های جانبی اقدام کنند.

  هزینه‌های جانبی شامل بیمه و شماره‌گذاری و هزینه ثابت جمعا به مبلغ ۴۳ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۱۰۰ ریال به علاوه ۱۳ درصد بابت مالیات و عوارض قانونی برای تارا دستی و ۱۲ درصد برای تارا اتوماتیک و پژو ۲۰۷ اتوماتیک که براساس مبلغ معامله محاسبه و توسط خریدار باید پرداخت شود. بدیهی است در صورت عدم واریز هزینه های فوق حداکثر تا ۵ روز تقویمی پس از ارسال پیامک (تکمیل وجه متعلقات قانونی) به نسبت زمان تاخیر خریدار در واریز وجوه تکمیلی زمان تحویل خودرو تغییر خواهد کرد و رعایت مفاداعلامی درفایل پیوست (شرایط عمومی عرضه ایران خودرو) الزامی است.

  منبع مطلب : nabzebourse.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  2

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید