این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  برندگان بلو بانک

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برندگان بلو بانک را از این سایت دریافت کنید.

  اهدای ۵۰ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی توسط بلوبانک

  بلوبانک، کمپین قرعه‌‌‌کشی «شانس به توان دوستی» را با جوایزی به ارزش ۵ میلیارد تومان برگزار می‌کند. در این کمپین تمامی کاربران بلوبانک این فرصت را دارند تا تنها با افزایش موجودی حساب خود یکی از برندگان خوش‌‌‌ شانس ۵۰ جایزه ۱۰۰ میلیو‌‌‌ن‌‌‌ تومانی این کمپین باشند. کمپین قرعه‌‌‌کشی «شانس به توان دوستی» از روز ۶ اسفند آغاز شد و تا ۲۴ اسفند ادامه می‌‌‌یابد. براین اساس کاربرانی که در این بازه زمانی موجودی حساب خود را حداقل ۱۰۰‌هزار تومان افزایش دهند، وارد قرعه‌‌‌کشی کمپین می‌‌‌شوند. برای افزایش شانس خود کافی است موجودی حساب را افزایش دهید تا به ازای هر ۱۰۰‌هزار تومان در هر روز یک امتیاز دریافت کنید. بعد از واریز حداقل ۱۰۰‌هزار تومان، جمع کل موجودی حساب‌‌‌تان در امتیازاتی که کسب‌‌‌ کرده‌‌‌اید، محاسبه می‌شود.

  اهدای ۵۰ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی توسط بلوبانک

  شماره روزنامه: ۵۶۸۸ تاریخ چاپ: ۱۴۰۱/۱۲/۱۶ شماره خبر: ۳۹۵۰۰۴۵

  دنیای‌اقتصاد : بلوبانک، کمپین قرعه‌‌‌کشی «شانس به توان دوستی» را با جوایزی به ارزش ۵ میلیارد تومان برگزار می‌کند. در این کمپین تمامی کاربران بلوبانک این فرصت را دارند تا تنها با افزایش موجودی حساب خود یکی از برندگان خوش‌‌‌ شانس ۵۰ جایزه ۱۰۰ میلیو‌‌‌ن‌‌‌ تومانی این کمپین باشند. کمپین قرعه‌‌‌کشی «شانس به توان دوستی» از روز ۶ اسفند آغاز شد و تا ۲۴ اسفند ادامه می‌‌‌یابد. براین اساس کاربرانی که در این بازه زمانی موجودی حساب خود را حداقل ۱۰۰‌هزار تومان افزایش دهند، وارد قرعه‌‌‌کشی کمپین می‌‌‌شوند. برای افزایش شانس خود کافی است موجودی حساب را افزایش دهید تا به ازای هر ۱۰۰‌هزار تومان در هر روز یک امتیاز دریافت کنید. بعد از واریز حداقل ۱۰۰‌هزار تومان، جمع کل موجودی حساب‌‌‌تان در امتیازاتی که کسب‌‌‌ کرده‌‌‌اید، محاسبه می‌شود.

  راهکار دیگری که امتیازات شما را در کمپین قرعه‌‌‌کشی «شانس به توان دوستی» بلوبانک افزایش می‌دهد، موجودی حساب حداقل یک میلیون تومانی دوستانی است که با کد دعوت خود به بلوبانک دعوت کرده‌‌‌اید. چنانچه دوستانی که از طریق کد دعوت شما در بلوبانک حساب باز کرده‌‌‌اند، دارای موجودی حسابی حداقل یا بیشتر از یک میلیون تومان باشند، برای هر روز آن ۵ امتیاز دریافت می‌‌‌کنید. به عنوان مثال اگر کاربری موجودی حسابش حداقل ۱۰۰‌هزار تومان باشد و تعداد ۲۰ نفر از دوستان خود را دعوت کرده باشد که موجودی حساب آنها حداقل یک میلیون تومان است و حساب خود را هم ۱۰۰‌هزار تومان شارژ کند، در همان روز اول کمپین ۱۰۲ امتیاز خواهد داشت. ۲ امتیاز برای هر ۱۰۰‌هزار تومان موجودی و ۱۰۰ امتیاز برای ۲۰ کاربر دعوت‌شده‌‌‌ای که موجودی حسابی مساوی یا بیش از یک میلیون تومان دارند.

  این امتیاز برای کاربران قدیمی بلوبانک به شرط ورود به کمپین (افزایش موجودی حساب به میزان حداقل ۱۰۰‌هزار تومان) و داشتن موجودی حسابی مساوی یا بیشتر از یک میلیون تومان (برای کاربران دعوت‌شده) در پایان هر روز هم محاسبه می‌شود و این دسته از کاربران می‌توانند از دعوت‌‌‌هایی که قبلا به عمل آورده‌‌‌اند، شانس خود را برای حضور در جمع ۵۰ برنده خوش‌شانس این کمپین افزایش دهند.

  هر چقدر موجودی حساب شما تا روز قرعه‌‌‌کشی بیشتر باشد، شانس بیشتری برای برنده شدن خواهید داشت. امتیازات کسب‌‌‌‌شده در پایان هر روز محاسبه می‌شود. تمامی کاربران با مراجعه به منوی پروفایل، انتخاب گزینه «بلوکلاب» و ورود به بخش شانس به توان دوستی، می‌توانند از امتیازاتی که تا روز قبل کسب‌‌‌ کرده‌‌‌اند، باخبر شوند. مراسم قرعه‌‌‌کشی و معرفی برندگان خوش‌ شانس این کمپین روز ۲۵ اسفند‌ماه برگزار می‌شود. کمپین قرعه‌‌‌کشی «شانس به توان دوستی» جدیدترین کمپین بلوبانک است که با جوایزی به ارزش ۵ میلیارد تومان برگزار می‌شود. پیش از این نیز بلوبانک در بهمن ماه سال ۱۴۰۰ کمپین بازی مرتب را برگزار کرد که در پایان آن، ۱۰ جایزه ۱۰۰ میلیون تومانی به ۱۰ کاربر بلوبانک اهدا شد.

  بلوبانک، نئوبانک ایرانی وابسته به بانک سامان است که اواخر سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را با هدف پاسخگویی به نیازهای بانکی هموطنان، به‌ویژه قشر جوان، شروع کرد. این نئوبانک، با ارائه خدماتی تماما آنلاین و از طریق اپلیکیشن، توانسته با نوآوری، سطح جدیدی از خدمات بانکی را به ایرانیان ارائه دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر یا نصب اپلیکیشن بلوبانک، لطفا به نشانی blubank.com مراجعه کنید.

  اخبار مرتبط

  قیمت اوراق مسکن صعودی شد

  صرافان ۴ آذرماه دلار را چند خریدند؟

  ارزیابی رسانه شورای امنیت ملی از «بدحالی دانش‌آموزان»/«ماجراجویی و بازیگوشی» علت برخی بدحالی‌ها

  بازی‌گران بازارها در انتظار گزارش جدید پاول به کنگره

  آزمایش دوپینگ با نمونه دیگران!

  بازی تومان موجودی کمپین بلوبانک

  منبع مطلب : donya-e-eqtesad.com

  مسابقات، قرعه کشی ها و جوایز بلوبانک

  بهترین و جدیدترین قرعه کشی ها، مسابقات و جشنواره های بلوبانک. با گردونه توی قرعه کشی های بلوبانک شرکت کن و کلی جایزه و هدیه رایگان برنده شو!

  مسابقات و قرعه کشی های بلوبانک

  خدمات و فروش آنلاین

  افزودن به علاقه مندی ها

  (امتیاز ۴.۷۱ از مجموع ۹۳ رای)

  از آخرین قرعه کشی‌های بلوبانک خبر دار شوید

  در حال حاضر قرعه کشی فعالی از بلوبانک موجود نیست. برای اطلاع از قرعه کشی‌های جدید بلوبانک می‌توانید در خبرنامه عضو شوید و یا از قرعه کشی برندها و شرکت‌های مشابه استفاده کنید.

  قرعه کشی‌های مرتبط

  قرعه کشی 1 میلیون توکن شیبا در نظرسنجی لورج توکن آبان تتر

  جهت شرکت در قرعه کشی آبان تتر با جایزه 1 میلیون توکن شیبا، لازم است در نظرسنجی لورج توکن این صرافی ارزهای دیجیتال، گزینه مورد نظر خود را در سوالات پرسیده شده، مشخص کنید و پس از پاسخ به 12 ...

  فعلا معتبر

  قرعه کشی سفر به مالدیو در مسابقه هفت خوان رستم آبان تتر

  با همراه کردن دوست خود در طی کردن مراحل مسابقه هفت خوان رستم در قرعه کشی سفر به مالدیو آبان تتر شرکت داده می‌شوید. برای مشاهده جزئیات بیشتر و طی کردن مراحل مسابقه هفت خوان رستم در آبان تتر ...

  3 هفته بعد

  دریافت سکه، شتاب‌دهنده و... در گردونه شانس کوییز آف کینگز

  در بازی کوییز آف کینگز شما می‌توانید با ورود به بخش گردونه شانس و دیدن ویدیوی تبلیغاتی 1 شانس برای چرخاندن گردونه شانس به دست آورید. جوایز این گردونه شامل سکه‌های بازی، شتاب‌دهنده، بازی نامحدود و... است. زمان نوبت بعدی ...

  فعلا معتبر

  جوایز 2 تتر، 50 هزار شیبا، 25 ترون، 20 دوج و... در گردونه شانس سرمایکس

  با کسب امتیاز در سرمایکس روزانه می‌توانید 1 بار گردونه شانس را بچرخانید و از جوایز متنوع آن شامل 2 تتر، 50 هزار شیبا، 25 ترون، 20 دوج، 1000 لونا کلاسیک، 200 بلاک، 500 هزار بیت تورنت و... بهره‌مند شوید. ...

  فعلا معتبر مشاهده بیشتر منقضی شده‌ها

  قرعه کشی 50 جایزه 100 میلیون تومانی در طرح شانس به توان دوستی بلوبانک

  جهت شرکت در قرعه کشی 50 جایزه 100 میلیون تومانی در طرح شانس به توان دوستی بلوبانک، باید حداقل 100 هزار تومان به حساب خود در بلوبانک واریز کنید. فرصت ورود به قرعه کشی تا تاریخ 24 اسفند می‌باشد. نحوه ...

  منقضی شده نظرات کاربران کاوه برای قرعه کشی

  مهدی در پاسخ به کاوه

  امید وارم برنده شم

  بلوبانک

  بلوبانک یک بانک دیجیتال است که تمام عملیات بانکداری روی اپلیکیشن آن و کاملا به‌ صورت آنلاین صورت می‌گیرد. تمام سپرده‌های مشتریان در بلوبانک نزد بانک سامان نگهداری می‌شوند. همچنین وجوه مشتریان مورد تایید صندوق ضمانت سپرده‌های بانکی در بانک مرکزی است. بر همین اساس نیز کارت‌های بانکی بلو، با پیش‌شماره کارت‌های بانک سامان صدور می‌شوند. به عبارتی اتصال بلوبانک به شبکه‌ سراسری بانکی و پرداختی (شتاب و شاپرک)، از مسیر سوئیچ‌های بانک سامان و با نظارت این بانک صورت می‌پذیرد. بزرگ‌ترین مزیت این بانک، آنلاین بودن تمام خدمات آن است. باز کردن حساب در این بانک بدون کارمزد و حداقل موجودی است.

  دسته‌بندی محصولات و خدمات بلوبانک

  کارت به کارت انتقال هوشمند پول

  شهرهای محل فعالیت بلوبانک

  بلوبانک محصولات و خدمات خود را در تمامی شهرهای ایران ارائه می‌دهد.

  اطلاعات تماس و پشتیبانی بلوبانک

  تلفن: 87641 - 021

  آدرس: تهران، نلسون ماندلا، خیابان رحیمی، پلاک ۴۳

  منبع مطلب : www.gardune.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید