این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  برنامه های جادویی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برنامه های جادویی را از این سایت دریافت کنید.

  معرفی 7 اپلیکیشن جادویی!

  در بین برنامه‌ها یا اپلیکیشن‌های موجود در بازارهای دانلود، نرم افزارهایی هستند که تقریبا غیرممکن را ممکن می‌کنند و شاید توضیحات موجود درباره آنها کمی شبیه شعبده به نظر برسد اما این برنامه‌ها واقعا به وعده‌ای که می دهند، هرچقدر هم که شگفت‌انگیز باشد عمل می کنند.

  ۰ نفر ۲۰ تیر ۱۳۹۴ - ۰۵:۲۱

  معرفی 7 اپلیکیشن جادویی!

  در بین برنامه‌ها یا اپلیکیشن‌های موجود در بازارهای دانلود، نرم افزارهایی هستند که تقریبا غیرممکن را ممکن می‌کنند و شاید توضیحات موجود درباره آنها کمی شبیه شعبده به نظر برسد اما این برنامه‌ها واقعا به وعده‌ای که می دهند، هرچقدر هم که شگفت‌انگیز باشد عمل می کنند.

  به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر، در این مطلب برخی از برنامه‌ها را که در نگاه اول تعجب کاربر را برمی انگیزند معرفی خواهیم کرد. در این اپلیکیشن‌ها هیچ جادویی وجود ندارد بلکه فقط یک سری الگوریتم فوق العاده هوشمندانه و یک سری روش مبتکرانه برای مفاهیم دشوار در آنها به کار رفته است.

  1- استارچارت و اپلیکیشن‌های نقشه برداری از آسمان:

  آیا می خواهید بدانید نام ستاره نورانی که در آسمان می بینید چیست؟ کافیست گوشی‌تان را به سمتش بگیرید و این احتمال وجود دارد که متوجه شوید که آن یک ستاره نیست و سیاره است! آیا می‌خواهید بدانید که آسمان شب برای مردم آن طرف کره زمین به چه شکل است؟ می خواهید بدانید که ستاره شما در آسمان کجاست؟ "استارچارت" تمام این‌ها را به شما خواهد گفت!

  اگرچه اپلیکیشن‌های نقشه برداری از آسمان از اولین روزهای ظهور اندروید وجود داشته اند، اما هیچ یک به اندازه "استارچارت" که یک شاهکار تمام عیار و یک رصدخانه کامل است کاربران را تحت تاثیر قرار نداده اند. تنها با چند دقیقه کار با این اپلیکیشن درمی‌یابید که سازندگان آن عاشقان کارشان بوده اند.

  اما اپلیکیشن‌های نقشه برداری از آسمان چه هستند؟ به بیان ساده آنها به شما این امکان را می‌دهند که با گوشی خود آسمان را تماشا کنید و نشان می‌دهد که دقیقا چه چیزی پشت ابرها پنهان شده است. شما می‌توانید ستاره‌ها و صورت‌های فلکی را بررسی و حتی مکان سیاره های نزدیک زمین را پیدا کنید.

  با استارچارت می توانید یک رصدخانه را در جیب خود داشته باشید! استارچارت نمایشگر گوشی را به پنجره ای به سوی تمام آنچه که در کهکشان قابل رویت است تبدیل می‌کند. کافیست گوشی تان را به سمت آسمان بگیرید و "استارچارت" با استفاده از جی پی اس و دیگر فن آوریهای پیشرفته موقعیت تمام ستاره‌ها و سیاره‌هایی را که از زمین قابل رویت هستند محاسبه می کند و حتی در روشنایی روز به شما نشان می دهد که آنها دقیقا کجا قرار گرفته اند.

  این اپلیکیشن تلفیقی از نقشه‌های موجود از کهکشان، اطلاعات جی پی اس و قطب نماست و با این اطلاعات، افرادی باهوش توانسته‌اند موقعیت دقیق ما و ستاره یا سیاره‌ای را که به آن نگاه می‌کنیم تعیین کنند.

  2- شازم (shazam) :

  یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های موجود در گوشی‌های هوشمند است. بعید است با عملکرد این اپلیکیشن آشنا نباشید. کار"شازم" اینست که هر ترانه در حال پخش را بوسیله میکروفن گوشی ثبت و شناسایی می‌کند و سپس نام ترانه و خواننده آن را به شما می‌گوید. اما شازم این کار خارق العاده و ظاهرا جادویی را چطور انجام می دهد؟

  مسوولان این سرویس توضیحاتی را درباره نحوه عملکرد آن منتشر کرده اند. شازم ترانه‌ها را به قطعاتی مهم تبدیل می‌کند که سپس آنها را به چیزی شبیه اثرانگشت که از اعداد تشکیل شده اند تبدیل و در یک پایگاه داده عظیم و بسیار سریع ذخیره می‌کند. وقتی شما بخشی از یک ترانه را پخش می کنید، شازم کدهای ترانه را ثبت و آنها را به پایگاه داده خود می فرستد و با اطلاعات موجود در آن تطبیق می دهد و اینگونه ترانه شما به شکل سحرآمیزی شناسایی می شود.

  3- خواب اندرویدی:

  اپلیکیشن‌های بررسی خواب (sleep trackers) ممکن است بی‌معنی به نظر برسند اما در واقع براساس علم مراحل خواب و اهداف مشخص آنها طراحی شده اند. یک اپلیکیشن بررسی خواب اساسا کیفیت خواب کاربر را بررسی می‌کند تا در صورت وجود یک الگوی نگران کننده به وی اطلاع دهد.

  این اپلیکیشن یک قابلیت خارق العاده دارد و با بررسی حالات خواب کاربر زنگ گوشی را در بهترین زمان به صدا درمی‌آورد تا وی به راحتی از خواب بیدار شود.

  اما نحوه کار این اپلیکیشن چطور است؟ برای کار با اپلیکیشن‌ "خواب اندرویدی" باید هنگام خواب گوشی را کنار خود قرار دهید تا اپلیکیشن با استفاده از حسگرهای مخلتف گوشی حرکات شما را حین خواب بسنجد. از آنجا که خواب چند مرحله دارد و تنها یکی از این مراحل خواب با کیفیت محسوب می‌شود، این اپلیکیشن اهمیت پیدا می‌کند.

  در مرحله جادویی خواب عمیق، بدن تقریبا بی حرکت می‌شود و حسگرها چیزی را ثبت نمی‌کنند و اپلیکیشن متوجه می شود که شما هم اکنون در خواب عمیق هستید. در مراحل دیگر شما در خواب حرکت می‌کنید و حسگرها متوجه می‌شوند که شما در خواب عمیق نیستید. این امر به اپلیکیشن این امکان را می‌دهد که میزان کیفیت خواب شما را در هر شب تخمین بزند.

  اما قضیه زنگ هوشمندانه گوشی در بهترین زمان ممکن چیست؟ برخی اپلیکیشنها از همان تکنیک تخمین کیفیت خواب استفاده می‌کنند و متوجه می‌شوند که چه زمان شما در خواب عمیق هستید تا شما را بیدار نکنند. اگر احساس می‌کنید که بعضی صبح‌ها سخت‌تر از روزهای دیگر از خواب بیدار می‌شوید به این دلیل است که بعضی وقتها از خواب عمیق بیدار می‌شوید و این شما را اذیت می‌کند.

  4- اپلیکیشن‌های اندازه گیری ضربان قلب:

  آیا واقعا اندازه گیری نبض با گوشی هوشمند امکان پذیر است؟ نحوه عملکرد این اپلیکیشن به این شکل است که نرم افزار، دوربین گوشی و فلاش آن را فعال می‌کند، با گرفتن انگشت اشاره مقابل دوربین تغییرات کوچک در رنگ پوست انگشت تشخیص داده می‌شود. هر تغییر معمولا یک نبض است بنابراین این اپلیکیشن می‌تواند از این علامت برای اندازه گیری دقیق ضربان قلب شما استفاده کند.

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  دانلود برنامه Reverse Movie FX

  ‏‏‏‏معکوس کننده فیلم برنامه ایست که به شما اجازه می‌دهد فیلم هایی را به طور معکوس خلق کنید انگار در حال جادوگری هستید. ابتدا یک فیلم از یک شخص ( یا…

  خانه ◄ برنامه‌ها ◄ عکس و فیلم

  Reverse Movie FX - magic video

  Reverse Movie FX - magic video معکوس کردن ویدیو

  نصب نسخه ۱.۵.۰.۱

  آخرین بروزرسانی ۱۴۰۱/۱۱/۱۸

  تعداد دانلود ۲۰۰ هزار

  امتیاز ۴.۷ تعداد نظرات ۲,۷۶۹ حجم ۱۹ مگابایت نوع برنامه اندرویدی

  دسته‌بندی عکس و فیلم

  سازنده bizo games

  ‏‏معکوس کننده فیلم برنامه ایست که به شما اجازه می‌دهد فیلم هایی را به طور معکوس خلق کنید انگار در حال جادوگری هستید. ابتدا یک فیلم از یک شخص ( یا خودتان ) ضبط کنید مثل راه رفتن ، نوشیدن آب پرتقال ، صحبت کردن یا هر ایده دیگری که به ذهنتان می رسد. سپس یک قطعه از فیلم را که می خواهید انتخاب کنید و بعد start را فشار دهید این برنامه فیلم شما را معکوس خواهد کرد: شما فردی را می بینید که عقب عقب راه میرود ، دوست شما آب میوه را از دهانش بیرون می‌ریزد ، فردی که از آخر به اول حرف می زند.

  ویدئو معرفی برنامه

  ‏ تعدادی ایده برای فیلم های معکوس: بخش های حرکتی جذاب ( شما می توانید چیزی را پرتاب کنید ) پاره کردن یک برگ کاغذ - پرتاب کردن قطعه کاغذ مچاله شده به سطل زباله - نوشیدن آب میوه - شمردن پول

  نظرات و امتیاز ها ۲,۷۶۹ نظر ★ ۵ از ۵ ★ ۵ ★ ۴ ★ ۳ ★ ۲ ★ ۱ امیر علی ★ ★ ★ ★ ★ ٥ ساعت پیش

  دوستان که میگید دروغه دستت تکون بدی وسیله میاد دستت بلد نیستید

  باید یه شیئ رو بندازی بعد انگشتت رو اونجوری تکون بدی بر عکسش میشه اول انگشتت تکون دادی بعد وسیله اومده دستت

  ۰ ۰ چارلی ★ ★ ★ ★ ★ ١٠ ساعت پیش

  خیلی باحاله✌️ باهاش داداش کوچولو ایسگا کردم😆😆

  ۰ ۰ L-♡-B ★ ★ ★ ★ ★ پریروز فیلترداره✅️ برعکس میکنه✅️ کیفیت داره✅️

  عالی پیشنهاد‌می کنم نصب کنید🙂

  ۶ ۰ دیگران نصب کرده‌اند

  Reverse video app - Reverse FX

  عکس و فیلم

  Magi : Magic Video Editor

  عکس و فیلم

  Goblin Special Effects: Real Superhuman Powers CGI

  عکس و فیلم

  ویدئو معکوس ویدئو معکوس خفن

  Shot FX: After Effects Video

  افکت‌های ویژه تصویری

  FxGuru: Movie FX Director

  ویرایشگر فیلم FxGuru

  PicShot: Photo Editor Neon Cam

  پیک‌شات - ویرایش حرفه‌ای عکس

  برنامه‌های مرتبط

  FX Master عکس و فیلم

  Slow motion video fast&slow mo

  ساخت ویدیوی اسلوموشن

  FaceLab: Face Editor, Aging

  فیس لب - پیر کردن چهره

  VideoFX Music Video Maker

  منبع مطلب : myket.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید