این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  برنامه شاد دانلود

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برنامه شاد دانلود را از این سایت دریافت کنید.

  نصب برنامه شاد

  ‏‏برنامه شاد نرم افزاری اندرویدی است که به روز رسانی شده و همه دانش اموزشان ابتدایی و دیگر دوره ها میتوانند با برنامه درسی مدارس خود shad medu ir دریافت و نصب کنند آخرین ورژن

  ‏‏شبکه اجتماعی دانش آموز (شاد): برنامه رسمی وزارت آموزش و پرورش بر بستر آنلاین برای آموزش به صورت غیر حضوری (بروزرسانی شاد انجام شد آپدیت ۳)

  ‏با توجه به وضعیت پیش آمده از ابتدای اسفند ماه سال 98 درباره ویروس کرونا و نیاز به عدم حضور در جامعه و ماندن در خانه، وزارت آموزش و پرورش بر این شد تا سرویس یکپارچه ای تهیه نماید به نام برنامه شاد (آخرین ورژن از مایکت قابل دسترس است) تا معلمین و دانش آموزان در بستری امن امکان فراگیری درس های خود را در منزل بیابند با اخرین نسخه که به تازگی نیز ارائه شده است امکاناتی به ان افزوده گردیده که ان را بهتر از قبل کرده است. لذا با معرفی سامانه شاد و امکان آموزش و یادگیری درس های مربوط به معلمین و دانش آموزان در این سامانه فراهم گردید و بدین ترتیب معلمین گرامی و دانش آموزان عزیز می‌توانند با آپدیت دانلود و نصب و آپدیت نسخه جدید نسبت به احراز هویت خود اقدام نمایند و سپس آموزش و یاد گیری درس های مربوط به خود را آغاز نمایند. امروز میتوانید  اپلیکیشین را برای اندروید به صورت رایگان و با لینک مستقیم از مایکت بهترین مارکت اندروید از نگاه کاربران دانلود و نصب و دریافت نمایید.

  نکته مهم: این صفحه با اخرین تغییرات و اخبار برنامه هماهنگ است، بنابراین برای بروزرسانی شاد و دسترسی داشتن به لینک برنامه شاد حتما این صفحه را به bookmark مرورگر خود اضافه نمایید .

  «نسخه سوم شاد یا شاد 3 توسط مایکت منتشر شد»

  برنامه شاد چیست؟

  بعد از دوره قرنطینه و وجود بیماری کرونا مدارس به تعطیلی کشیده شد و دانش آموزان بلا تکلیف، در همین راستا و به منظور کمک به دانش اموزان شبکه اجتماعی دانش آموز تولید شد، که با دانلود و نصب شبکه شاد دانش آموزان می توانند بدون حضور در کلاس درس از خدمات آموزشی بهره مند شوند.

  آموزش شاد با امکان لایو که جدیدا در آن گنجانده شده راهی برای تحصیل دانش آموزان در یک مدرسه مجازی است که از طریق آن می توانند به برنامه درسی خود دسترسی پیدا کنند با توجه به شرایط موجود و عدم امکان حضور در دانش آموزان مدارس ، این برنامه توسط سازمان آموزشی ارائه می شود تا دانش آموزان بتوانند دروس خود را از طریق اینترنت فرا بگیرند البته در صورتی که لایو برنامه کار نکرد میتوانید با adobe connect دانلود جهت برگزاری live و گفتگوی دوستانه استفاده نمایید زیرا که سرعت و کیفیت خوبی دارد.

  این برنامه با پیگیری مستمر وزارت آموزش و پرورش و همکاری وزارت ارتباطات، دبیرخانه شورای عالی فضای مجازی ، حمایت دانشگاه صنعتی شریف و تلاش‌های شبانه روزی فنی آنها اجرایی شده و توانسته نیاز دانش آموزان را به خوبی برطرف کند.

  ‏ مدیران ، معلمان و دانش آموزان مدارس ابتدایی باید برنامه را برای بر روی گوشی اندروید خود نصب کنند. برای پاسخ به سوالات احتمالی مدارس ، معلمان و دانش آموزان، مرکز پاسخگویی ویژه با شماره تماس  ۴۳۰۸۱-۰۲۱ پیش بینی شده و مسئولیت سؤالات احتمالی را از ۹ صبح تا ۲ بعد از ظهر برعهده دارد.

  راهنمای استفاده از اپلیکیشن

  برای ورود به شبکه آموزشی، این مراحل را در دستورالعمل دنبال کنید.

  ‏ ابتدا برای دانلود نسخه جدید از مایکت روی باکس صورتی رنگ ضربه بزنید.

  از آنجایی که برنامه با اپلیکیشن هایی همچون بله، سروش، روبیکا، گپ و آی گپ متفاوت است، تصمیم گرفتیم استفاده از آن را به تفکیک نقش کاربران در این برنامه آموزش دهیم تا شما عزیزان دچار مشکل نشوید.

  نحوه استفاده از اپلیکیشن برای مدیران 

  ابتدا شما به عنوان مدیر مدرسه باید وارد سامانه سناد شده و اطلاعات معلمان از جمله نام و نام‌خانوادگی، کد‌ملی، تاریخ تولد، جنسیت، نام پدر و غیره را وارد کنید. سپس وارد صفحه مربوط به مدیریت امور کلاس های مربوط به مدرسه می شوید. در این صفحه باید کلاس مربوط به هر معلم و پایه تحصیلی آن را تعیین کنید. اکنون به صفحه جدیدی وارد می شوید که در این صفحه در ستون نام دبیر می‌توانید معلم های مشخص‌شده و در ستون تعیین دبیر، کلاس هایی که هنوز دبیری برایشان تعیین نشده است را مشاهده کنید. اکنون اگر میخواهید معلمی را به لیست اضافه کنید باید وارد گزینه تعیین دبیر را زده و کد ملی معلم وی را وارد کنید. اکنون نام و نام خانوادگی معلم و شماره ی او به شما‌نشان داده می شود.

  برای احراز هویت دانش آموزان نیز باید از همین‌ سامانه استفاده کنید. همچنین در این سامانه امکان ویرایش اطلاعات نیز وجود دارد.

  پس از اینکه تمام اقدامات لازم در سامانه سناد را انجام دادید وارد اپلیکیشن ‌شده و با انتخاب نقش مدیر، به احراز هویت خود بپردازید.

  نحوه استفاده از اپلیکیشن برای معلمان

  وارد اپلیکیشن  شده و نقش معلم را انتخاب کنید. با وارد کردن اطلاعات خواسته شده به احراز هویت خود بپردازید.

  نحوه استفاده از اپلیکیشن برای دانش آموزان 

  پس از اطمینان از تایید شما در سامانه سناد توسط مدیر مدرسه، وارد اپلیکیشن ‌شده و طبق آموزشی که جلوتر به آن می پردازیم، اقدام به احراز هویت کنید تا بتوانید از کلاس های درسی اختصاصی خود استفاده کنید.

  ورود به برنامه

  برای وارد شدن به برنامه و ثبت نام در آن، کافی است پس از نصب آن از مایکت برنامه را اجرا کنید. سپس روی گزینه ورود به برنامه ضربه بزنید.اینک با وارد کردن شماره موبایل تان کدی پنج یا شش رقمی را از طریق پیامک‌ دریافت خواهید کرد، با وارد کردن کد در کادر مربوطه به صفحه ی مربوط به نام کاربری وارد می شوید، اکنون با انتخاب یک نام، ثبت نام شما به پایان می رسد.

  چگونه در شاد احراز هویت کنیم؟

  همانطور که گفته شد قبل از هر کار از مدیر  مدرسه ی خود بخواهید اطلاعات شما را در سامانه سناد ثبت کند. سپس برای احراز هویت وارد اپلیکیشن شده و روی گزینه ورود مدیر/ معلم/ دانش آموز ضربه بزنید. نقش خود را روی یکی از نقش های مدیر/ معلم/ دانش آموز تنظیم کنید.

  اکنون باید اطلاعات مربوط به نقش خود را وارد کنید، برای مثال اگر انتخاب شما دانش آموز است پس از انتخاب نقش دانش آموز گزینه افزودن دانش آموز را بزنید. اینک انجام احراز هویت را زده، شماره خود را وارد کنید. سپس به ترتیب کد ملی، سریال شناسنامه به صورت جدا و متصل،  سال تولد، ماه تولد و روز تولد، کد امنیتی را وارد کنید. با انتخاب گزینه ورود به گروه کلاس من، به گروه ها و کانال های اختصاصی مربوط به خود (نه کلاس های مربوط به مابقی دانش آموزان) دسترسی پیدا می کنید. در صورت انجام ندادن احراز هویت، این گروه ها و کانال ها برای شما نشان داده نخواهند شد و شما نمی توانید از کلاس های درسی خود استفاده کنید.

  منبع مطلب : myket.ir

  دانلود برنامه شاد

  در این مقاله لینک دانلود مستقیم برنامه شاد ارائه و به معرفی آخرین امکانات ورژن نرم افزار شاد پرداخته شده و نسخه های مختلف اپلیکیشن شاد و نحوه نصب آن توضیح داده شده است.

  دانلود برنامه شاد

  برنامه شاد یکی از اپلیکیشن های آموزش مجازی برای مدارس سراسر تا سر کشور معرفی شده و به علت مصرف کمتر اینترنت نسبت به سایر اپلیکیشن ها مورد استفاده بسیاری از کاربران قرار گرفته است. دانش آموزان تمامی مقاطع به جز پایه های اول، هفتم و دهم می توانند تا 21 خرداد ماه نسبت به ثبت سفارش کتاب درسی از طریق سامانه شاد اقدام کنند.

  اگر در دانلود برنامه شاد سوالی دارید

  اگر در دانلود برنامه شاد سوالی دارید

  ازجمله تمیدات در نظر گرفتن وزارت آموزش و پرورش کشور ارائه و دانلود اپلیکیشن شاد می باشد که با وجود تعطیلی مدارس امکان ادامه آموزش ها و برگزاری کلاس های درس را به صورت غیرحضوری فراهم نموده است.

  دانش آموزان می توانند ثبت نام کتاب درسی خود را از طریق برنامه شاد انجام دهند.

  برای دانلود آخرین نسخه شاد کلیک کنیدبرنامه شاد هم اکنون توانسته تمام کلاس های آموزشی از پیش دبستان تا دوازدهم متوسطه را پوشش داده و بر اساس اقتضای زمان، بخش های مختلفی به خود اضافه کند. به طور مثال از خرداد ماه شاهد برگزاری کلاس های جبرانی رایگان برای دانش آموزان در نسخه جدید شاد هستیم.

  دانلود برنامه شاد درسی

  امروزه به علت مجازی شدن کلاس های آموزشی، برای حضور در مدارس باید در اپلیکیشن شاد 1400 - 1401  آنلاین شد. البته سامانه آموزش مجازی روشکا نیز در حال تلاش برای ایجاد فضای آموزش مجازی بوده تا برخی از آموزش ها از طریق آن انجام شود. باید توجه داشت که حضور در برنامه شاد به منزله حضور در مدرسه می باشد. دانش آموزان پایه های مختلف با نصب این برنامه می توانند وارد کلاس های خود شده و مطالب آموزشی را دریافت نمایند.

  بر اساس اعلام رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، از 2 دی ماه نیز با انتشار نسخه 2.9.8 شاد، نرم‌ افزار گویا ساز، برای استفاده نابینایان به امکانات شبکه شاد اضافه شده است و در حال حاضر نیز امکان گفتگوی صوتی به این شبکه افزوده شده است.

  همچنین برای رفع مشکل دانش آموزان ناشنوا، کلیپ هایی به زبان اشاره در دروسی مانند عربی، قرآن و مفاهیم مذهبی در حال تولید است که به زودی در برنامه شاد بارگذاری می شوند.

  لذا به منظور راحتی کاربران اپلیکیشن شاد و دسترسی آسان تر به آخرین نسخه این برنامه و امکانات جدید ان از جمله سایت شادبین، در این بخش نسخه بروز شده برنامه شاد به صورت رایگان ارائه شده است که می توانید به سادگی آن را دریافت نمایید. آخرین نسخه شاد که وژن 2.9.8 می باشد در تاریخ 2 دی ماه منتشر شده که لینک آن در بخش زیر ارائه شده است.

  برنامه شاد جدید نسخه 2.9.8

  نویسنده: آموزش و پرورش

  حجم: 39.0MB

  منبع: سایت آموزش و پرورش

  دانلود فایل

  در صورتی که برنامه شاد را به صورت نصب شده در گوشی همراه خود دارید می توانید از طریق بروزرسانی آن، آخرین ورژن آن را دریافت نمایید. برای دسترسی مستقیم به بخش بروزرسانی شاد می توانید به مقاله زیر مراجعه نمایید.

  بیشتر بخوانید: بروزرسانی شاد

  دانلود نسخه های قدیمی برنامه شاد

  برخی از دانش آموزان ممکن است به علت ورژن پایین گوشی اندروید خود، قادر به نصب کردن نسخه بروزرسانی شده و جدید شاد نباشند. در بخش زیر برای این دسته از دانش آموزان نسخه های قدیمی تر برنامه شاد ارائه شده تا با دانلود یکی از آن ها امکان حضور در کلاس های شاد را داشته باشند.

  دانلود هر یک از نسخه های برنامه شاد زیر، به صورت رایگان بوده و شما تنها با توجه به نسخه انتخابی خود می توانید روی گزینه دانلود کلیک کنید.

  نسخه های قدیمی برنامه شاد

  نسخه 2.9.7 حجم : 35.0MB دانلود شاد

  نسخه 2.8.2 حجم : 35.0MB دانلود شاد

  نسخه 2.7.3 حجم: 36.5MB دانلود شاد

  نسخه 2.6.7 حجم: 35.7MB  دانلود شاد

  نسخه 2.6.3 حجم: 27.1MB دانلود شاد

  نسخه 2.6.2 حجم: 35.2MB دانلود شاد

  نسخه 2.4.0 حجم: 26.8MB دانلود شاد

  نسخه 2.3.0 حجم: 19.8MB دانلود شاد

  آموزش و پرورش برای آن دسته از دانش آموزانی که قصد نداشته شاد را در گوشی همراه خد نصب کنند، نسخه وب شاد را ارائه داده که از طریق مرورگرهای کامپیوتر قابل باز شدن است. برای دسترسی به این نسخه شاد می توانید به مقاله زیر مراجعه کنید.

  بیشتر بخوانید: شاد وب

  دانلود برنامه شاد برای اندروید

  اغلب دانش آموزان و معلمان در حال استفاده از برنامه شاد در گوشی همراه خود هستند، به همین دلیل به دنبال نسخه اندرویدی برنامه شاد گشته تا با نصب آن امکان ورود و خروج به گروه ها و کلاس های درسی را داشته باشند.

  لازم به ذکر است که اگر از نسخه به روز شده اپلیکیشن اندروید شاد بر روی تلفن همراه خود استفاده نکنید، امکان دسترسی به بسیاری از گزینه های ارائه شده در نسخه جدید برنامه شاد را نداشته و در استفاده از این برنامه دچار مشکل خواهید شد .

  با توجه به این که تمامی آموزش ها و امتحانات مدارس در بستر برنامه شاد انجام می شود، لذا جهت سهولت در دسترسی کاربران به نسخه جدید شاد آخرین نسخه ارائه شده برنامه اندرویدی شاد را جهت دانلود رایگان در اختیار دانش آموزان قرار می دهیم.

  برای دانلود آخرین نسخه شاد 2.9.8 کلیک کنید

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید