این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بخشنامه شماره 431659 سایپا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بخشنامه شماره 431659 سایپا را از این سایت دریافت کنید.

  شرایط فروش فوری محصولات سایپا

  گروه خودروسازی سایپا برنامه دارد  فروش کوییک R پلاس اتوماتیک آپشنال و شاهین دنده ای تیپ G را آغاز کند.

  شرایط فروش فوری محصولات سایپا - ویژه بهمن 1401

  گروه خودروسازی سایپا برنامه دارد تا از روز سه شنبه مورخ ۴ بهمن ۱۴۰۱ فروش کوییک R پلاس اتوماتیک آپشنال و شاهین دنده ای تیپ G را آغاز کند. برای همین شرایط فروش این دو محصول را در قالب دو طرح عرضه اعلام کرده است.

  به گزارش "ایلیا انلاین"، در این شرایط فروش اعلام شده است که خودروها به صورت عرضه عادی و عرضه جهت تخصیص سهمیه به طرح حمایت از جوانی جمعیت به فروش می رسند. هر دو این طرح ها با تحویل ۹۰ روز کاری همراه هستند و در زمان ثبت نام کل بهای خودرو باید به حساب سایپا واریز شود. قیمت خودروها در شرایط فروش اعلام شده قطعی است و برای طرح فروش عادی اعلام شده است که مشتریان تا زمان تکمیل ظرفیت امکان ثبت نام را دارند و فرایند قرعه کشی برای این نوع فروش اتفاق نمی افتد.

  اما برای طرح فروش حمایت از جوانی جمعیت، مشتریان می توانند به مدت سه روز نسبت به ثبت نام اولیه اقدام کنند و پس از آن، نتیجه نهایی به متقاضیان اعلام می شود.

  توجه :

  در طرح فروش عادی شرط پلاک فعال وجود دارد.

  موضوع: اعلام شرايط فروش فوق العاده برخی از محصولات گروه خودروسازی سايپا

  احتراما،ً بدين وسيله به اطلاع متقاضيان محترم و نمايندگيهاي مجاز گروه خودروسازd سايپا ميرساند، شرايط فروش فوق العاده محصولات به شرح ذيل اعلام ميگردد

  تاريخ و نحوه ثبت نام :

  متقاضيان محترم از ساعت  14روز سه شنبه مورخ  1401/11/04در صورتي که مطابق فرايند ذيل داراي حساب وکالتي و موجودي به ميزان مبلغ مندرج در بخشنامه جهت خودرو درخواستي بوده و داراي شرايط ثبت نام مطابق محدوديت هاي اين بخشنامه باشند، مي توانند با ورود به سايت فروش گروه خودروسازي سايپا به آدرس  ، https://saipa.iranecar.com پس از ثبت اطلاعات شخصي و دريافت کد کاربري و رمز عبور اخذ شده از سايت، نسبت به انتخاب خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام نمايند. لازم به ذکر است متقاضياني امکان ثبت نام را خواهند داشت که تا پايان وقت اداري روز دوشنبه مورخ  1401/11/03 کليه فرايندهاي اعلام شده در اين خصوص را تکميل نمايند.

  همچنين امکان پیش ثبت نام در طرح قانون حمايت از خانواده و جواني جمعيت نيز از ساعت  14روز سه شنبه مورخ  1401/11/04 به مدت 3روز جهت متقاضيان محترم اين طرح فراهم مي باشد و فرايند فروش از طريق تعريف حساب وکالتي شامل متقاضيان طرح قانون حمايت از خانواده و جواني جمعيت نمي باشند

  فرايند و نكات اختصاصی در خصوص طرح فروش فوق العاده عادی:

  1. متقاضي محترم جهت ثبت نام محصولات مي بايست نسبت به تعريف حساب وکالتي براي شرکت سايپا / پارس خودرو در يکي از بانکهاي تجارت، ملي، صادرات ، ملت ، رفاه و اقتصاد نوين نمايد.

  2. در صورتیکه متقاضي محترم در يکي از بانکهاي ذکر شده داراي شماره حساب نباشد مي بايست ابتدا در يکي از بانکهاي مذکور بصورت حضوري و يا اينترنتي افتتاح حساب نموده و سپس در خصوص وکالتي نمودن حساب مذکور اقدام نمايد. لازم به ذکر است اعلام و يا ويرايش شماره شباي حساب وکالتي در پروفايل متقاضي تا پايان وقت اداري روز دوشنبه مورخ  1401/11/03جهت ثبت نام ضروري مي باشد.

  * متقاضي محترم مي تواند جهت تعريف حساب وکالتي در بانك تجارت و ملي علاوه بر امکان مراجعه حضوري به يکي از شعب بانك هايمذکور، با مراجعه به سايت ( https://car.farava.irجهت بانك تجارت) و يا سايت ( https://firoozeh.bmi.ir/signin جهت بانك ملي) بصورت آنلاين در اين خصوص اقدام نمايد.

  3. متقاضي محترم مي بايست پس از تعريف حساب وکالتي نسبت به واريز وجه خودروي مورد درخواست بر اساس مبالغ درج شده در مفاد بخشنامه در حساب وکالتي تا پايان وقت اداري روز دوشنبه مورخ  1401/11/03اقدام نمايد.

  4. متقاضیان محترم که مطابق فرايند فوق اقدام نموده و حايز شرايط ثبت نام بر اساس محدوديت هاي اعلام شده در اين بخشنامه باشند، از ساعت  14روز سه شنبه مورخ  1401/11/04 با ورود به سايت فروش گروه خودروسازي سايپا به آدرس

  https://saipa.iranecar.com نسبت به انتخاب نوع خودرو و ثبت نام تا زمان تکمیل ظرفیت اقدام خواهد نمود. لازم به ذکر است در صورتي که متقاضي نسبت به تعريف حساب وکالتي و يا واريز وجه در حساب تعريف شده تا مهلت تعیین شده اقدام ننمايد امکان ثبت نام براي ايشان میسر نخواهد بود

  5. وجه بلوکه شده در حساب متقاضیاني که حايز شرايط ثبت نام در اين بخشنامه نبوده و يا نسبت به ثبت نام در تاريخ  1401/11/04 اقدام ننموده و يا ظرفیت در نظر گرفته شده براي خودروهاي مذکوردر زمان ثبت نام ايشان، تکمیل شده باشد از مسدودي خارج و هیچگونه ثبت نام و پذيرشي در سیستم فروش سايپا براي متقاضیان ايجاد نخواهد شد . بديهي است در اين خصوص هیچگونه مسئولیت و تعهدي متوجه گروه خودروسازي سايپا نمي باشد

  نكات اختصاصی در خصوص طرح قانون حمايت از خانواده و جوانی جمعيت:

  * در راستاي ابلاغ قانون حمايت از خانواده و جواني جمعیت مصوبه مجلس شوراي اسلامي به تاريخ  ،1400/08/19گروه خودروسازي سايپا امکان ثبت نام يکدستگاه از محصولات مطابق جدول فوق را براي مادراني که فرزند دوم و مابعد آنها پس از تاريخ مذکور متولد شدهاند بشرح اين بخشنامه فراهم نموده است.

  * درطرحهاي قانون حمايت از خانواده و جواني جمعیت جهت کلیه محصولات طرح مذکور ابتدا پیش ثبت نام انجام ميپذيرد و پس از شناسايي مادران حائز شرايط امکان ثبت نام نهايي و واريز وجه میسر خواهد شد.

  * در طرحهاي قانون حمايت از خانواده و جواني جمعیت محدوديت پلاك فعال، حداقل سن  18سال، دارا بودن گواهینامه رانندگي، عدم خريد 48ماه گذشته براي مادران حائز شرايط لحاظ نخواهد شد.

  * در طرحهاي قانون حمايت از خانواده و جواني جمعیت هر کدملي تنها مجاز به ثبت نام يك دستگاه خودرو در يکي از شرکتهاي خودروساز ميباشد.

  * پیرو بخشنامه شماره  405032 به اطلاع مي رساند علاوه بر اجراي طرح قانون حمايت از خانواده و جواني جمعیت در خصوص فروش کويیك R پلاس اتوماتیك آپشنال مطابق شرايط بخشنامه، بصورت همزمان نیز پیش ثبت نام فروش فوق العاده خودروي شاهین با قیمت 3.447.470.000 ريال نیز جهت متقاضیان گرامي اين طرح فعال مي باشد.

  منبع مطلب : iliyaonline.com

  فروش فوق العاده سایپا آغاز شد؛ از امروز ساعت 18! + جدول و شرایط

  سایپا پیرامون زمان فعال شدن بخشنامه فروش فوق العاده اطلاعیه ای صادر کرد.

  خانه | اقتصادی | خودرو

  کد خبر 117688 | ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ ۱۸:۱۰:۱۹

  فروش فوق العاده سایپا آغاز شد؛ از امروز ساعت 18! + جدول و شرایط

  سایپا پیرامون زمان فعال شدن بخشنامه فروش فوق العاده اطلاعیه ای صادر کرد.

  به گزارش مستقل آنلاین؛ اطلاعیه سایپا پیرامون زمان فعال شدن بخشنامه فروش فوق العاده بدین شرح است:

  با سلام و احترام ضمن پوزش از تاخیر به وجود آمده درفرآیند ثبت نام فروش فوق العاده، به اطلاع آن دسته از متقاضیان محترم خرید که مشمول محدودیت‌های اعلام شده در بخشنامه شماره 431659 نمی‌باشند می‌رساند، که امکان ثبت نام در ساعت 18 روز جاری فراهم می‌گردد.

  آنچه دیگران میخوانند :

  خبر بسیار مهم برای خریداران محصولات سایپا: در طرح جدید سایپا پول بلوکه نمی شود!

  10 کالاها را به قیمت شهریور 1400 بخرید! + جدول کالابرگ

  قیمت گذاری اولین خودرو خارجی برای عرضه در بورس کالا + جزییات

  گوشت قرمز گران شد؛ 4 دلیل این وضعیت چیست؟

  این طرح برای دو گروه متقاضیان عادی و مادران دارای دو فرزند و بیشتر (طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت) اجرایی می‌شود و متقاضیان می‌توانند از ساعت ۱۴ با مراجعه به سایت فروش گروه خودروسازی سایپا به نشانی اینترنتی saipa.iranecar.com نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند. متقاضیان عادی تا زمان تکمیل ظرفیت و متقاضیان طرح جوانی سه روز فرصت خواهند داشت تا درخواست خود را ثبت‌ کنند.

  گفتنی است شرط تعریف حساب وکالتی که از مرحله قبلی فروش گروه سایپا (پیش‌فروش چهار محصول این شرکت که آخیراً اجرا شد)، اجرایی می‌شود.

  طبق اطلاعیه‌ای گروه خودروسازی سایپا، متقاضیان عادی تنها در صورتی مجاز به ثبت درخواست خود هستند که تا ساعت ۱۵ روز گذشته (دوشنبه) نسبت به تعریف حساب وکالتی و واریز وجه خودرو متناسب با مبلغ اعلام شده، اقدام کرده باشند و حائز سایر شرایط همچون عدم پلاک انتظامی فعال، دارا بودن گواهینامه معتبر، حداقل سن ۱۸ سال، هر کد ملی یک خودرو که از گذشته اعمال می‌شده‌اند، نیز باشند.

  لازم به ذکر است که متقاضیان طرح جوانی نیازی به حساب وکالتی ندارند و این شرایط (جز تخصیص یک خودرو به هر کد ملی) هم برایشان اعمال نخواهد شد.

  در شرایط ثبت‌نام "عدم خرید طی ۴۸ ماهه گذشته از ایران‌خودرو و سایپا" که برای برخی محصولات به ۱۸ ماه تقلیل یافته بود و برای برخی محصولات هم اعمال نمی‌شد، مجدد به شرایط و محدودیت‌های ثبت‌نام بازگشته است.

  یادآوری می‌شود که جهت تعریف حساب وکالتی‌، مشتریان باید به شعب یکی از بانک‌های تجارت، ملت، ملی، صادرات، اقتصاد نوین یا رفاه مراجعه حضوری داشته باشند؛ در صورتی که مشتریان حساب بانک تجارت یا حساب بانک ملی دارند، می‌توانند با مراجعه به سایت بانک تجارت یا سایت بانک ملی به صورت آنلاین در این خصوص اقدام کنند.

  تاکید می‌شود که در حساب وکالتی، هیچگونه انتقال وجه در زمان پیش ثبت‌نام صورت نمی‌پذیرد و وجه خودرو در حساب مشتری تا زمان اعلام منتخبین، باقی می‌ماند.

  سایپا | شاهین | فروش فوق العاده سایپا | کوییک | کوییک R | فروش فوق العاده سایپا آغاز شد

  منبع مطلب : www.mostaghelonline.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید