این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بازی دوستانه تیم ملی با اروگوئه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بازی دوستانه تیم ملی با اروگوئه را از این سایت دریافت کنید.

  زمان دیدار دوستانه تیم ملی با اروگوئه مشخص شد

  پایگاه خبری فوتبالی- به نظر می رسد بازی دوستانه تیم ملی کشورمان با تیم ملی اروگوئه قطعی شده است.به گزارش فوتبالی، بر اساس خبرهای رسیده قرار است این بازی اول مهر در اتریش برگزار شود. اروگوئه علاوه بر بازی با ایران یک دیدار دوستانه دیگر در اتریش با قطر,تیم ملی ایران,تیم ملی اروگوئه

  زمان دیدار دوستانه تیم ملی با اروگوئه مشخص شد

  پایگاه خبری فوتبالی- به نظر می رسد بازی دوستانه تیم ملی کشورمان با تیم ملی اروگوئه قطعی شده است.

  به گزارش فوتبالی، بر اساس خبرهای رسیده قرار است این بازی اول مهر در اتریش برگزار شود. اروگوئه علاوه بر بازی با ایران یک دیدار دوستانه دیگر در اتریش با قطر انجام می دهد. مصاف دوستانه اروگوئه با قطر هم ۵ مهر برگزار می شود.

  فدراسیون فوتبال در تلاش است یک بازی دوستانه دیگر هم برای تیم ملی تدارک ببیند. بازی تیم ملی با قطر عملا امکان پذیر نیست چرا که تیم ملی قطر در روز بازی ایران با اروگوئه با کانادا بازی خواهد کرد. گفته می شود ممکن است تیم ملی ۵ مهر با تیم ملی سنگال بازی کند.

  اردوی تیم ملی با درخواست اسکوچیچ قرار است از ۲۰ شهریور در کمپ تیم های ملی با بازیکنان داخلی آغاز شود و بعداز ملحق شدن لژیونرها تیم ملی راهی اتریش خواهد شد تا در روزهای ۱ و ۵ مهر دو بازی دوستانه انجام دهد. تیم ملی در فیفا دی قبلی در دوحه در مصاف دوستانه با الجزایر دو بر یک بازنده شد.

  7777

  منبع مطلب : footballi.net

  اعلام ترکیب تیم پرستاره اروگوئه برای بازی با ایران

  ترکیب تیم پرستاره اروگوئه برای بازی دوستانه با تیم ملی ایران، از سوی دیه‌گو آلونسو اعلام شد.

  کد خبر : 1844988 | 01 مهر 1401 ساعت 18:35 | 64.1K بازدید | 17 دیدگاه

  بازیکنان نامدار لا سلسته در تقابل با شاگردان کی‌روش

  بازیکنان نامدار لا سلسته در تقابل با شاگردان کی‌روش اعلام ترکیب تیم پرستاره اروگوئه برای بازی با ایران

  ترکیب تیم پرستاره اروگوئه برای بازی دوستانه با تیم ملی ایران، از سوی دیه‌گو آلونسو اعلام شد.

  به گزارش "ورزش سه"، تیم های ملی ایران و اروگوئه عصر امروز در یک دیدار دوستانه به مصاف هم می روند. 2 تیم خود را برای حضور در رقابت های جام جهانی 2022 قطر آماده می کنند و به همین دلیل، در اتریش یک مسابقه تدارکاتی را برگزار خواهند کرد.

  بر همین اساس، ترکیب لا سلسته برای تقابل با تیم ملی ایران اعلام شد و مطابق انتظار، دیه‌گو آلونسو سرمربی اروگوئه برای این دیدار، تمامی نفرات اصلی و در دسترس خود را به میدان خواهد فرستاد.

  * در درون دروازه، سرخیو روشه سنگربان 29 ساله ناسیونال قرار دارد. گلری که از زمان تغییرات روی نیمکت تیم، به سنگربان شماره یک کشورش تبدیل شده است. او امروز هفتمین بازی ملی خود را برگزار می کند.

  * مارتین کاسرس مدافع اسبق یوونتوس و بارسا در کنار رونالد آرائوخو مدافع کنونی بلوگرانا در قلب خط میانی به میدان می روند.

  * در سمت راست، دامیان سوارز مدافع ختافه و در سمت چپ، ماتیاس اولیویرا بازیکن تیم ناپولی به میدان می روند.

  * ماتیاس وسینو بازیکن لاتزیو در کنار رودریگو بنتانکور هافبک میانی تاتنهام امروز در ترکیب اصلی قرار گرفته و به مصاف ایران می روند. جلوتر از نفرات ذکر شده، فدریکو والورده بازیکن جوان و ستاره این روزهای رئال مادرید بازی خواهد کرد.

  * دیه‌گو آلونسو تیمش را با 2 وینگر مطرح و لیگ برتری به میدان فرستاده است. فاکوندو پلیستری بازیکن جوان و 20 ساله منچستر یونایتد در سمت چپ و داروین نونیز ستاره جوان لیورپول در سمت راست به میدان می روند.

  *  در خط حمله نیز لوئیز سوارز مهاجم مطرح و باتجربه لا سلسته قرار دارد و مدافعین تیم ملی امروز کار سختی برای مهار او خواهند داشت.

  ترکیب اروگوئه برای دیدار با ایران به شرح زیر است:سرخیو روشه – رونالد آرائوخو – مارتین کاسرس – دامیان سوارز – ماتیاس اولیویرا – ماتیاس وسینو – فدریکو والورده – رودریگو بنتانکور – فاکوندو پلیستری – داروین نونیز – لوئیز سوارز

  تیم ملی ایران تیم ملی اروگوئه فوتبال گزارش خطا تیم ملی ایران

  مشاهده برنامه و نتایج تیم ملی ایران، بازی بعدی تیم ملی ایران و ویدئو خلاصه بازی های تیم ملی ایران

  منبع مطلب : www.varzesh3.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 4 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید