این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بازی ایران و اروگوئه در کدام ورزشگاه است

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بازی ایران و اروگوئه در کدام ورزشگاه است را از این سایت دریافت کنید.

  ساعت و محل بازی ایران با اروگوئه و سنگال

  شهر و ورزشگاه بازی‌های دوستانه ایران با دو تیم اروگوئه و سنگال در پنجره بازی‌های ملی مشخص شد.

  سه‌شنبه / ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۱:۱۶

  دسته‌بندی: فوتبال، فوتسال

  کد خبر: 1401062216769

  خبرنگار : 71536

  ساعت و محل بازی ایران با اروگوئه و سنگال

  شهر و ورزشگاه بازی‌های دوستانه ایران با دو تیم اروگوئه و سنگال در پنجره بازی‌های ملی مشخص شد.

  به گزارش ایسنا، تیم ملی فوتبال ایران در پنجره بازی های ملی در مهر ماه، دو دیدار دوستانه برابر تیم‌های اروگوئه و سنگال خواهد داشت که هر دو دیدار در کشور اتریش برگزار می‌شود. تیم ملی ایران ابتدا به مصاف یاران لوئیس سوراس در تیم ملی اروگوئه می‌رود و در ادامه با سنگال، قهرمان آفریقا دیدار خواهد کرد.

  محل برگزاری این دو دیدار مشخص شده که در ادامه به مرور آن ها می‌پردازیم:

  ایران - اروگوئه؛ جمعه، یک مهر، ورزشگاه NV ARENA

  شاگردان کارلوس کی‌روش در اولین بازی خود به شهر سنت پولتن در نزدیکی شهر وین در مرکز اتریش می‌روند و ساعت ۱۸ به وقت محلی (۲۰:۳۰ به وقت تهران) در ورزشگاه NV Arena به مصاف اروگوئه خواهند رفت. این ورزشگاه سال ۲۰۱۱ ساخته شده و تا ۸ هزار نفر گنجایش دارد.

  ایران - سنگال؛ سه شنبه پنجم مهر در ورزشگاه Motion invest Arena

  یوزهای ایران در دومین بازی خود به مصاف سنگال خواهند رفت. این دیدار ساعت ۱۶:۳۰ به وقت محلی (۱۹ به وقت ایران) در ورزشگاه Motion invest Arena در شهر مولدینگ در حوالی وین، پایتخت اتریش برگزار می‌شود. این ورزشگاه گنجایش ۱۰ هزار و ۶۰۰ نفر را دارد.

  انتهای پیام

  خبرنگار مرتضی یعقوبی

  دبیر علی فیض آسا

  نظرات

  محسن ۱۴۰۱-۰۶-۲۳ ۱۵:۱۹

  آرزوی موفقیت برای ملی پوشان کشورعزیزمان ایران رادارم

  حسین ۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۱۹:۰۹ آرزوی پیروزی احمد رفیعی آلودری ۱۴۰۱-۰۶-۲۹ ۲۲:۲۲

  بازی های فوق‌العاده‌ای هستن

  منبع مطلب : www.isna.ir

  ورزشگاه محل برگزاری بازی ایران

  پایگاه خبری فوتبالی - محل برگزاری دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی فوتبال ایران و اروگوئه در اتریش مشخص شد.به گزارش فوتبالی، تیم ملی فوتبال ایران روز جمعه ۱ مهر ماه در اتریش به مصاف تیم ملی اروگوئه می‌رود. این دیدار تدارکاتی در شهر سنت پولتن و NV استادیوم ,ایران,اروگوئه,بازی دوستانه

  ورزشگاه محل برگزاری بازی ایران - اروگوئه مشخص شد

  پایگاه خبری فوتبالی - محل برگزاری دیدار تدارکاتی تیم‌های ملی فوتبال ایران و اروگوئه در اتریش مشخص شد.

  به گزارش فوتبالی، تیم ملی فوتبال ایران روز جمعه ۱ مهر ماه در اتریش به مصاف تیم ملی اروگوئه می‌رود. این دیدار تدارکاتی در شهر سنت پولتن و NV استادیوم برگزار خواهد شد. این استادیوم ۸ هزار نفری است.

  ایران سپس روز پنجم مهرماه دیدار دیگری را با سنگال در اتریش برگزار می‌کند. اروگوئه هم به اسلواکی می‌رود و در این کشور دیداری با کانادا برگزار می‌کند.

  در حال حاضر سرمربی تیم ملی اروگوئه ۴۱ نفر را به اردوی تدارکاتی این تیم دعوت کرده است. تمرینات اروگوئه از روز گذشته آغاز شده و لیست نهایی این تیم برای بازی با ایران و کانادا به زودی مشخص خواهد شد.

  این در حالی است که تیم ملی ایران از فردا چهارشنبه اردوی خود را استارت می‌زند. قرار است کارلوس کی روش سرمربی جدید تیم ملی ایران بامداد فردا وارد تهران بشود و با حضور بازیکنان شاغل در لیگ برتر، تمرینات شروع بشود.

  تیم ملی احتمالاً ۲۸ شهریور تهران را به مقصد اتریش ترک می‌کند و لژیونرها هم در این کشور به تیم کارلوس کی روش اضافه می‌شوند.

  1470

  منبع مطلب : footballi.net

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 10 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید