این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  بارگذاری مدارک معلم نمونه

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  بارگذاری مدارک معلم نمونه را از این سایت دریافت کنید.

  تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه

  تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه برای فرهنگیان در سایت lmst وجود دارد. معلمان باید این فرم خودارزیابی را تکمیل کنند. برای آگاهی از  نحوه تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه با ما همراه باشید.

  تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه

  جهت مشاوره در زمینه تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه

  از تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره ۱۶۱۳_۹۰۷_۹۰۹ (بدون پیش شماره) تماس بگیرید

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت یا استفاده از کد تخفیف کلیک کنید.

  پاسخگویی از ۸ صبح تا ۱۲ شب حتی ایام تعطیل

  تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه برای فرهنگیان در سایت ltms وجود دارد. معلمان باید این فرم خودارزیابی را تکمیل کنند. برای آگاهی از  نحوه تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه با ما همراه باشید.

  در فرایند خودارزیابی، کارکنان فرصت دارند عملکردشان را با نگاهی موشکافانه و دقیق تحلیل کنند و نقاط ضعف و قوت خود را بررسی کنند. با این روش، افراد فهرست دقیقی از دستاوردهایشان را خواهند داشت و همچنین با بررسی اشتباهاتشان متوجه خواهند شد در چه زمینه‌هایی باید مهارتشان را بهبود ببخشند. خودارزیابی موجب ایجاد انگیزه می شود و حس مسئولیت پذیری در افراد ایجاد میکند. این کار باعث می شود افراد از حالت منفعل خارج شوند و به فردی فعال و تلاش گر تبدیل شود و در پیشرفت کاری تاثیر گذار است. با این حساب معلمان نیز از این امر مستثنی نیستند و در طول سال تحصیل باید به تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه اقدام کنند. برای  آگاهی از نحوه انجام این کار مقاله مشاور گروپ را بخوانید.

  سر فصل ها

  خودارزیابی معلم نمونه

  نحوه تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه ltms

  راهنمای تصویری تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه

  تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه شامل کیست؟

  فرم خود ارزیابی معلم نمونه

  خودارزیابی معلم نمونه

  خودارزیابی معلم نمونه برای شناسایی جلوه های ویژه معلم در 4 مرحله مدرسه ای، منطقه ای، استانی و کشوری صورت خواهد گرفت و معلمان بعد از تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه با معرفی تیم شناسایی مدارس که شامل مدیران، معاونان و نماینده معلمان مدارس هستند توسط تیم داوری و بر اساس مستندات ارایه شده در هر مرحله معلمان سرآمد شناسایی و معرفی خواهند شد که همین منظور شیوه نامه اجرایی طرح به تمام مدارس ارسال شده است.

  نحوه تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه ltms

  نحوه تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه به این صورت است که معلمان باید وارد سایت ltms.medu.ir می شوید. در منو ای که جلوی شما قرار دارد گزینه فراگیران را انتخاب کنید . در صفحه جدید در سمت راست گزینه شناسایی جلوه های ویژه معلمی انتخاب کنید. صفحه جدیدی باز می شود باید به ترتیب شاخص ها یا همان سوالات را جواب دهید (جواب را انتخاب کنید از بین گزینه های موجود). برخی از سوالات نیاز به بارگزاری مستندان دارند که بایدآنهارا هم بارگذاری کنید در سایت مربوطه. در ادامه توضیحت بیشتری داده ایم.

  راهنمای تصویری تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه

  نحوه تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه به این صورت است که ابتدا باید در مرور گر خود نشانی ltms.medu.ir را وارد کنید و به صفحه سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان شوید.

  برای تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه در سایت سامانه جامع مدیریت یادگیری و آموزش فرهنگیان ltms گزینه فراگیران را انتخاب کنید.

  بعد از اینکه گزینه فراگیران را زدید وارد صفحه جدیدی می شوید. در این صفحه باید گزینه شناسایی جلوه های ویژه معلمی  برای تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه را انتخاب کنید.

  صفحه ی جدیدی باز می شود رو به روی هر سوال گزینه ای هایی وجود دارد. با خواندن شاخص ها (سوالات)، جواب مناسب را انتخاب کنید. تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه را انجام دهید.

  بار گذاری مستندات در تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه

  بارگذاری مستندات در فرم خودارزیابی معلم نمونه زمانی است که بعد از اینکه معلمان شاخص ها (سوالات) را پاسخ دادند برخی از سوالات نیاز به بارگذاری مستندات دارند در جدول زیر شماره سوالات و اطلاعات مستندات لازم آورده شده  است.

  شاخصها(سوالات)تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه مستندات

  تکمیل فرم خودارزیابی معلم نمونه

  شاخص شماره 6 حداقل سه مستند از فعالیت های تیمی و اشتراک گذاری تجربیات را بارگذاری کنید

  شاخص شماره 8 سه نمونه از تکالیف خواسته شده از دانش آموزان

  شاخض شماره 9 و 10 سه نمونه از ارزشیابی های طراحی شده

  شاخص شماره 12 مستندات به روزرسانی توانمندی علمی خود در یک سال گذشته از مورخه 9۸/12/۰1 الی 99/12/۰1 شامل گواهی شرکت در وبینارها ویدئو کنفرانس ها و دوره های ارتقاء علمی در رشته و موضوع تدریس خود

  شاخص شماره 13 و 14 سه نمونه از محتواهای تولید شده با صدا و تصویر خود در فضای مجازی یا دیگر محتواهای تولید شده براساس فضای آموزش و نیاز دانش آموزان خود.

  منبع مطلب : moshavergroup.com

  نحوه انتخاب معلم نمونه و ملاک و دلایل انتخاب معلم نمونه شهرستانی و کشوری

  در این مقاله در رابطه با نحوه انتخاب معلم نمونه و ملاک و دلایل انتخاب معلم نمونه، جایزه معلم نمونه شهرستانی و کشوری و .... توضیحاتی ارائه می شود.پیشنهاد ویژه سایت تدریس خصوصی ایران مدرس: تعریف و مفهوم تدریس از دیدگاههای...

  نحوه انتخاب معلم نمونه و ملاک و دلایل انتخاب معلم نمونه شهرستانی و کشوری

  در این مقاله در رابطه با نحوه انتخاب معلم نمونه و ملاک و دلایل انتخاب معلم نمونه، جایزه معلم نمونه شهرستانی و کشوری و .... توضیحاتی ارائه می شود.

  پیشنهاد ویژه سایت تدریس خصوصی ایران مدرس: تعریف و مفهوم تدریس از دیدگاههای مختلف و روش های نوین و جدید تدریس

  شیوه نامه انتخاب معلم نمونه ممکن است هر سال تغییر کند و در سایت آموزش و پرورش به آدرس www.medu.ir اطلاع رسانی می گردد. از جمله معیارها و ملاک های انتخاب معلم نمونه شهرستانی و کشوری می توان به سوابق کاری، صلاحیت های علمی و حرفه ای، اخلاقی و اعتقادی، مدرک تحصیلی، تالیف و ترجمه، تسلط به زبان های خارجی و .... اشاره کرد. سهمیه معرفی معلم های منتخب برای مدارس به نسبت تعداد مدرسین مشغول به کار متفاوت است. به عنوان مثال مدارسی که 5 تا 20 نفر معلم دارند می توانند 1 نفر را معرفی نمایند و مدارسی که 21 تا 36 نفر معلم دارند می توانند 2 نفر را معرفی کنند. برای مدارس با 37 تا 52 نفر معلم و 53 نفر معلم به بالا هم به ترتیب 3 و 4 نفر معلم منتخب معرفی خواهند شد. در ادامه توضیحاتی در این زمینه ارائه می شود (مطالعه کنید: 7 ویژگی معلم نمونه). روند معرفی معلم های منتخب برای انتخاب معلم نمونه به صورت زیر است:

  1- مدیران محترم بخشنامه را به رویت همه کارکنان اداری و آموزشی مدرسه برسانند.2- کارگروه تخصصی بزرگداشت مقام معلم درسطح مدرسه با ترکیب اعضای شورای مدرسه و با مسئولیت مدیر واحد آموزشی تشکیل و بر اساس شاخصهای مندرج در فرم «الف» نسبت به انتخاب و معرفی معلمان نمونه آموزشگاه اقدام نماید. {مدیران محترم برای اعضای شورای مدرسه، ابلاغ عضویت در کار گروه بزرگداشت مقام معلم صادر نمایند}.3- شورای مدرسه براساس فرم «الف » معلمان واجد شرایط برای انتخاب را شناسایی و مدارک و مستندات را از آنان درخواست و در مدرسه نگهداری نماید.مطالعه کنید: چگونه تدریس آنلاین کنیم و نحوه کسب درآمد بالا از تدریس مجازی4- شورای مدرسه پس از بررسی دقیق مدارک و مستندات دریافت شده از همکاران شناسایی شده، فرم الف را برای معلمانی که بیشترین امتیاز را در زمینه شاخصها ی فرم کسب می نمایند تکمیل و اصل فرم / فرمهای تکمیل شده را پس ازامضای صورتجلسه توسط اعضای شورا براساس جدول سهمیه به ستاد بزرگداشت مقام معلم ناحیه تحویل نماید. یادآوری: شورای مدرسه در شناسایی، انتخاب و معرفی معلمان، علاوه بر لحاظ نمودن سوابق کاری، صلاحیت های علمی و حرفه ای، اخلاقی و اعتقادی، به جلوه های ویژه معلمی ییشتر توجه نماید تا زمینه انتخاب مطلوب فراهم گردد.5- فرمهای ارسالی بعد از مهلت تعیین شده، مازاد برسهمیه، عدم امضای صورتجلسه توسط اعضای شورا و ناقص توسط ستاد ناحیه بررسی نشده و به مدرسه عودت داده می شود و مسئولیت پاسخگویی به اعتراض همکاران ذینفع در زمینه تضییع حق آنان با مدیر محترم مدرسه خواهد بود.6- ملاک تکمیل فرم برای کارکنان و تعیین آمار پرسنل هر آموزشگاه، مکان ارزشیابی پرسنل می باشد.7- انتخاب معلمان مدارس کمتر از 5 نفرارزشیابی شونده با مدیر مجتمع و در مدارس فاقد مجتمع یا ستاد بزرگداشت مقام معلم ناحیه می باشد.حتما بخوانید: بهترین معلم های ایران و معلم های معروف ایران8- انتخاب معلمان نمونه دردوسطح منطقه ای و استانی خواهد بود، لذا شورا ی مدرسه توجه نماید ازانتخاب مجدد معلمانی که در4 سال گذشته به عنوان نمونه انتخاب گردیده اند در همان سطح خودداری و زمینه را برای انتخاب همکاران دیگر فراهم نماید.

  در کارگزین خبر ذکر شده است که برای انتخاب معلم نمونه 99-1400 حداقل سقف امتیاز مورد نظر جهت شرکت در فرآیند 455 امتیاز می باشد. لذا چنانچه امتیاز متقاضی به حد نصاب نرسید (امتیاز کمتر از 455 می باشد) نیازی به تکمیل نمودن فرم الکترونیکی و ارائه مدارک نبوده و همکار متقاضی را فقط به عنوان معلم شاخص آموزشگاه طی یک نامه اداری به دبیرخانه ستاد نکوداشت مقام معلم معرفی نمایند. همانطور که گفته شد شیوه نامه و دستورالعمل انتخاب معلم نمونه در سال های 401 و 402 و سال های بعد از آن می تواند متفاوت باشد و بهتر است سایت آموزش و پرورش را در این زمینه مشاهده نمائید. واضح است که معیارهایی مانند سابقه کاری معلم، رضایت دانش آموزان، معیارهای اخلاقی و ... همواره موثر است.

  کلیک کنید: مشاهده لیست کامل معلم های خصوصی در ایران مدرس

  در انتخاب معلم نمونه مواردی مانند زیر هم معمولا ذکر می شود که ممکن است سال به سال تغییر کند:

  - معلمان نمونه ی سال‌های قبل برای شرکت در برنامه باید همانند سایر معلمان، مرحله آموزشگاهی را طی کرده و مانند سایر افراد متقاضی در برنامه شرکت نمایند. این افراد در مرحله تکمیل امتیازها برای شرکت در مرحله ی بالاتر می‌توانند از کلیه مدارک خود استفاده نمایند. اما شرکت در مراحل همسطح و پایین تر از نمونه قبلی، کلیه مدارک و سوابق خدمت در زمان کسب عنوان نمونه به بعد مورد بررسی و ارزیابی قرار می‌گیرد.

  - معلمانی که در سال‌های گذشته به عنوان معلم نمونه انتخاب شدند تا سه سال مجاز به شرکت در همان سطح و سطح پایین تر نمی‌باشند (البته این عدد 3 سال ممکن است کم یا زیاد شود).

  پیشنهاد می شود مقاله بهترین و موثرترین راهکارها و روش های تدریس موفق، خلاق و جذاب را هم بخوانید.برخی از ملاک ها، معیارها و دلایل انتخاب معلم نمونه در ادامه ارائه شده است:

  1 - ايثارگري

  2 - آخرين مدرك تحصيلي ديپلم ( 12 ) ، فوق ‌ديپلم ( 14 ) ، ليسانس ( 16 ) ، فوق‌ليسانس (18 ) ، دكتري (20)

  3 - سابقه خدمت و ارزشيابي: مجموع امتياز مازاد  بر 90 در مرحله اول فرم ارزشيابي سالانه در سه سال اخير ، حداكثر 30 امتياز

  4 -  تأليف و ترجمه

  5 -  اختراع و اكتشاف 20 امتياز به ازاي هر مورد اختراع با ارائه گواهي از سازمان ثبت اختراعات پنج امتياز – حداكثر 20 امتياز

  منبع مطلب : teaching.iranmodares.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید