این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اپ سیگنال

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اپ سیگنال را از این سایت دریافت کنید.

  دانلود اپلیکیشن سیگنال

  با دانلود با اپلیکیشن سیگنال ضمن رصد قیمت‌های لحظه‌ای بازارهای مالی، از جدیدترین اخبار و تحلیل‌ها در حوزه صندوق‌های سرمایه‌گذاری، ارز‌دیجیتال، بازار سهام، طلا و سکه و ارز مطلع شوید.

  با اپلیکیشن سیگنال همه بازارهای مالی

  در دستان شماست .

  اپلیکیشن سیگنال، همراه مطمئن و حرفه ای شما در مسیر سرمایه گذاری است. ما در سیگنال هرچیزی را که برای شروع و مدیریت سرمایه گذاری در بازارهای مالی به آن نیاز دارید؛ از بورس و ارزهای دیجیتال گرفته تا طلا و خودرو؛ برای شما آماده کرده ایم تا هیچ بازاری را از دست ندهید و بتوانید سرمایه گذاری های پرسودی را تجربه کنید.

  دانلود اپلیکیشن

  Cafe Bazaar دانلود از کافه بازار

  Google Play دانلود از گوگل پلی

  Miket دانلود از مایکت

  Sib App دانلود از سیب اپ

  مارا در شبکه های اجتماعی دنبال کنید.

  چرا باید سیگنال را انتخاب کنیم ؟

  سیگنال دستیار و هم‌قدم شما در مسیر سرمایه‌گذاری است. سیگنال هر آن چه که نیاز داشته باشید را به شما آموزش می‌دهد، در آگاهی از وضعیت بازار و پیش‌بینی آن به شما کمک می‌کند و در لحظه لحظه مسیر سرمایه‌گذاری کنار شما می‌ماند.

  4

  بانک

  با استفاده از امکانات کاشی بانک می‌توانید از اخبار وام‌های مختلف بانکی آگاه شوید و به سامانه‌های آن‌ها دسترسی داشته باشید، شماره شبای حساب خود را دریافت کنید، نزدیک‌ترین شعبه و نزدیک‌ترین عابربانک از بانک مورد نظر خود را بیابید و با ماشین حساب، سود سپرده بانکی و محاسبات مربوط به وام را انجام دهید.

  صندوق‌ها

  در کاشی صندوق‌ها شما می‌توانید به صورت آنلاین در صندوق‌های سرمایه‌گذاری ثبت نام و از وضعیت صندوق‌های مختلف آگاهی کسب کنید.

  سهام

  وضعیت بازار بورس، اخبار عرضه اولیه و تحلیل‌ها و اخبار مختلف مربوط به بازار سهام را می‌توانید به صورت یک‌جا در کاشی سهام داشته باشید. همچنین می‌توانید از امکانات مختلف این کاشی مانند غربالگر، فیلترهای آماده، اخبار کدال، حق تقدم‌ها و تغییرات سهامداران عمده برای بهبود سرمایه‌گذاری خود استفاده کنید.

  ارز دیجیتال

  از وضعیت لحظه‌ای بازار، اخبار روز و تحلیل‌های جدید ارزهای مختلف دیجیتال، در کاشی ارز دیجیتال اپلیکیشن سیگنال آگاهی پیدا کنید.

  طلا و ارز

  در کاشی طلا و ارز اپلیکیشن سیگنال می‌توانید از قیمت به‌روز ارزهای مختلف، سکه، طلا و نقره اطلاع کسب کنید. همچنین می‌توانید تحلیل‌ها و اخبار مرتبط را در این کاشی مطالعه کنید.

  بانک

  با استفاده از امکانات کاشی بانک می‌توانید از اخبار وام‌های مختلف بانکی آگاه شوید و به سامانه‌های آن‌ها دسترسی داشته باشید، شماره شبای حساب خود را دریافت کنید، نزدیک‌ترین شعبه و نزدیک‌ترین عابربانک از بانک مورد نظر خود را بیابید و با ماشین حساب، سود سپرده بانکی و محاسبات مربوط به وام را انجام دهید.

  بازار جهانی

  در کاشی بازار جهانی می‌توانید نمودار قیمت آخرین معامله‌های مربوط به سهم‌های مختلف را در قالب‌های زمانی مختلف مشاهده کنید. همچنین می‌توانید آخرین تحلیل‌های مربوط به این بازار را در این کاشی مطالعه کنید.

  اوراق بدهی

  کاشی اوراق بدهی به شما این امکان را می‌دهد که از وضعیت بازار مطلع شوید، وضعیت اوراق با سود دوره و اوراق با سود در سررسید را بررسی کنید و از اخبار مرتبط با این بازار اطلاع کسب کنید.

  کالا و انرژی

  با استفاده از امکانات کاشی کالا و انرژی می‌توانید از وضعیت بورس کالا و محصولات کشاورزی در ایران، و از وضعیت جهانی بازار فلزات و مواد معدنی، نفت و مشتقات آن مطلع شوید. علاوه بر این می‌توانید از اخبار مختلف مربوط به این بازارها اطلاع پیدا کنید.

  بیمه

  کاشی بیمه مسیر میانبری است برای ورود یا ثبت نام در سامانه بیمه تامین اجتماعی. همچنین شما می‌توانید اخبار مختلف مربوط به بیمه را در این کاشی مشاهده کنید.

  مسکن

  آخرین وضعیت تسهیلات مسکن بانک‌های مختلف را در کاشی بانک مشاهده کنید. با استفاده از امکانات ماشین‌حساب این کاشی می‌توانید مبالغ رهن و اجاره را به یکدیگر تبدیل و مبلغ خرید اوراق وام را محاسبه کنید.

  کارگزاری

  کاشی کارگزاری این امکان را در اختیار شما قرار می‌دهد تا در کارگزاری مورد نظر خود ثبت نام کنید. کارگزاری‌ها شرکت‌های واسطی هستند که معاملات بازار بورس را برای معامله‌گران تسهیل می‌کنند و فعالیت در بازار بورس نیازمند آن است که ابتدا در یک کارگزاری ثبت نام کرده باشید.

  خودرو

  کاشی خودرو آخرین قیمت خودروها را در اختیار شما می‌گذارد، شما را از اخبار پیش‌فروش خودروها مطلع می‌سازد و به شما این امکان را می‌دهد تا با استفاده از مطالب بخش دانشنامه خودرو، خودروهای مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و از مسائل مهم و کاربردی هنگام خرید یا فروش خودرو باخبر باشید.

  احراز هویت سجام

  ثبت نام در سامانه سجام و تکمیل مراحل احراز هویت آن برای فروش سهام عدالت، شروع فعالیت در بورس، ثبت نام در کارگزاری‌ها و مواردی از این دست الزامی است. شما می‌توانید تمام این مراحل را به راحتی و با استفاده از اپلیکیشن سیگنال کامل کنید.

  آموزش بازارهای مالی

  فعالیت در بازارهای مالی مختلف نیازمند آگاهی از مسائل مختلف و تسلط به برخی مباحث تخصصی است. در قسمت آموزش بازارهای مالی، آموزش‌های کاربردی برای شروع فعالیت در بازارهای مالی مختلف مانند ارزهای دیجیتال و صندوق‌های سرمایه‌گذاری در اختیار شما قرار می‌گیرد.

  سهام عدالت

  در بخش سهام عدالت اپلیکیشن سیگنال می‌توانید وضعیت سهام عدالت خود را بررسی و نسبت به آزادسازی آن اقدام کنید. همچنین در این قسمت اخبار مختلف پیرامون سهام عدالت در اختیار شما قرار می‌گیرد و به سوالات شما در موضوعات مرتبط با سهام عدالت پاسخ داده می‌شود.

  آنچه سیگنال به آن افتخار میکند :)

  آنچه باید درباره سیگنال بدانید!

  منبع مطلب : isignal.ir

  سیگنال (نرم‌افزار)

  سیگنال (نرم‌افزار)

  از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

  این نوشتار به هیچ منبع و مرجعی استناد نمی‌کند. لطفاً با افزودن یادکرد به منابع قابل اعتماد برطبق اصول تأییدپذیری و شیوه‌نامهٔ ارجاع به منابع، به بهبود این نوشتار کمک کنید. مطالب بدون منبع ممکن است به چالش کشیده شوند و حذف شوند.

  Signal گسترش نماگرفت توسعه‌دهنده(ها) Signal Foundation,

  Signal Messenger and contributors

  انتشار ابتدایی ۲۹ ژوئیه ۲۰۱۴[۱][۲]

  مخزن

  github.com/signalapp/Signal-Android

  سیستم‌عامل

  اندروید 4.4 or later

  آی‌اواس 10 or later

  ویندوز 7 or later (64-bit)[۳]

  MacOS 10.10 or later[۴]

  توزیع لینوکسs supporting ابزار بسته‌بندی پیشرفته[۳]

  گونه Encrypted تماس تلفنی، خدمات تلفن تصویری and پیام‌رسانی فوری

  پروانه

  Clients: پروانه عمومی همگانی گنو[۵][۶][۷]Server: AGPLv3[۸]

  وبگاه signal.org

  سیگنال (به انگلیسی: Signal) یک پیام‌رسان متن‌باز با امکان ارسال پیام‌های متنی، صوتی و تصویری رایگان و امن است که برای اندروید، آی‌اواس و دسکتاپ طراحی شده‌است. برای استفاده از این پیام‌رسان تنها به شماره تلفن نیاز دارید.

  سیگنال در جایگاه نخست امن‌ترین پیام‌رسان دنیا قرار دارد؛ و با خبر تغییر سیاست‌های پیام‌رسان واتس‌اپ (محبوب‌ترین پیام‌رسان جهان) در ژانویه ۲۰۲۱ و به‌خصوص با پیشنهاد ایلان ماسک و جک دورسی، افراد زیادی به این پیام‌رسان روی آوردند.

  از مشهورترین افرادی که از این پیام‌رسان استفاده می‌کنند می‌توان به ادوارد اسنودن کارمند سابق آژانس امنیت ملی آمریکا اشاره کرد. در سال ۲۰۱۸ مجلس سنای ایالات متحدهٔ آمریکا با تأیید امنیت بالای این پیام‌رسان دست سناتورهای آمریکایی را در استفاده از این نرم‌افزار باز گذاشت که برای تبادلات کاری و غیرکاری از این پیام‌رسان امن و سریع استفاده کنند.

  سیگنال یک سرویس پیام رمزگذاری‌شده از طریق پلتفرم است که توسط بنیاد سیگنال و پیام‌رسان سیگنال ساخته شده‌است. از اینترنت برای ارسال پیام‌های یک به یک و گروهی استفاده می‌کند که می‌تواند شامل پرونده‌ها، یادداشت‌های صوتی، تصاویر و فیلم‌ها باشد. این برنامه همچنین می‌تواند برای برقراری تماس صوتی و تصویری یک به یک و گروهی مورد استفاده قرار گیرد و همچنین در نسخه اندروید آن می‌توان به صورت اختیاری به عنوان یک برنامه پیامکی استفاده شود.

  سیگنال از شماره تلفن‌های همراه استاندارد به عنوان شناسه استفاده می‌کند و تمام ارتباطات را با سایر کاربران سیگنال با رمزگذاری پایان به پایان ایمن می‌کند. این برنامه‌ها شامل مکانیزمی است که به وسیله آن کاربران می‌توانند به‌طور مستقل هویت مخاطبین خود و یکپارچگی کانال داده را تأیید کنند.

  نرم‌افزار سیگنال رایگان و منبع باز است. سرویس گیرندگان آن تحت مجوز GPLv3 منتشر می‌شوند، در حالی که کد سرور تحت مجوز AGPLv3 منتشر می‌شود. برنامه اندروید همچنین شامل اجزای شخص ثالث است که منبع بسته هستند. بنیاد غیرانتفاعی سیگنال در فوریه ۲۰۱۸ با بودجه اولیه ۵۰ میلیون دلار از برایان اکتون راه اندازی شد. سیگنال هم‌اکنون بیش از ۵۰ میلیون بارگیری در پلی اِستور (فروشگاه گوگل‌پلی) دارد و هم‌اکنون محبوب‌ترین اَپِ رایگان در اَپ اِستور شده‌است.

  در ۶ بهمن ۱۳۹۹ این پیامرسان به دلایل نامعلومی در ایران فیلتر شد و دسترسی کاربران به این برنامه تنها از طریق فیلترشکن امکان‌پذیر است، البته برخی از شرکت‌های ارائه دهندهٔ اینترنت ثابت، مانند مخابرات هنوز دسترسی به این پیام‌رسان را قطع نکرده‌اند و ظاهراً این مشکل تنها بر روی اینترنت‌های همراه وجود دارد.

  امکانات[ویرایش]

  در طول سه سال گذشته سیگنال روی زیرساخت‌ها و امکانات خود سرمایه‌گذاری کرده تا بتواند از کاربران خود پشتیبانی کند. این پیام‌رسان در سال ۲۰۲۰ و در زمان اعتراضات برای مرگ «جورج فلوید» مورد توجه کاربران قرار گرفت چرا که به باور آن‌ها، نیروهای اجرای قانون آن‌ها را زیرنظر داشتند و کمپانی‌ها را مجبور به ارائه داده‌ها می‌کردند. حال این محبوبیت بیشتر شده و در صدر برنامه‌های رایگانِ اپ استورِ اپل و پلی استورِ گوگل قرار گرفته‌است. این محبوبیت به اندازه‌ای است که برخی کاربران از تأخیر در احراز هویت دو مرحله‌ای خبر می‌دهند.

  از امکانات پیام رسان سیگنال می‌توان به امکان برقراری تماس صوتی و تصویری به صورت یک‌به‌یک و گروهی، ارسال پیام‌های متنی، تشکیل گروه، استفاده از ایموجی یا برچسب (استیکر) اشاره کرد.

  تمام ارتباطات در سیگنال رمزگذاری سرتاسری می‌شوند، بنابراین تنها افراد حاضر در یک ارتباط می‌توانند به پیام‌ها و محتوا دسترسی پیدا کنند و حتی خود کمپانی هم نمی‌تواند آن‌ها را ببیند.

  در اندروید، کاربران می‌توانند سیگنال را به عنوان برنامهٔ پیش‌فرض SMS / MMS در نظر بگیرند و به آن‌ها امکان ارسال و دریافت پیام کوتاه غیر رمزنگاری شده علاوه بر پیام‌های استاندارد رمزگذاری شده پایان به انتها را بدهند. سپس کاربران می‌توانند از همان برنامه برای برقراری ارتباط با مخاطبینی که سیگنال ندارند استفاده کنند. ارسال پیام بدون رمزگذاری نیز به عنوان یک چشم پوشی بین کاربران سیگنال در دسترس است.

  TextSecure به کاربر اجازه می‌دهد تا یک عبارت عبور تنظیم کند که پایگاه داده پیام محلی و کلیدهای رمزگذاری کاربر را رمزگذاری کند. این پایگاه داده مخاطبین کاربر یا مهر زمان پیام را رمزگذاری نکرده‌است. برنامه سیگنال در اندروید و آی‌اواس را می‌توان با پین تلفن، عبارت عبور یا احراز هویت بیومتریک قفل کرد. کاربر می‌تواند یک فاصله «وقفه قفل صفحه» را تعریف کند و در صورت گم شدن یا دزدیده شدن تلفن، یک مکانیسم محافظت اضافی ارائه می‌دهد.

  سیگنال همچنین به کاربران امکان می‌دهد تایمرها را روی پیام‌ها تنظیم کنند. پس از یک بازه زمانی مشخص، پیام‌ها هم از دستگاه فرستنده و هم از دستگاه گیرنده حذف می‌شوند. فاصله زمانی می‌تواند بین پنج ثانیه تا یک هفته باشد و تایمر برای هر گیرنده زمانی شروع می‌شود که نسخه پیام خود را بخوانند. توسعه دهندگان تأکید کرده‌اند که این ویژگی مشترک برای مکالمه‌هایی است که همه شرکت کنندگان می‌خواهند بهداشت داده‌های حداقلی را به‌طور خودکار انجام دهند، نه برای موقعیت‌هایی که مخاطب شما دشمن شماست.

  سیگنال به‌طور پیش فرض پیام‌های کاربران را از پشتیبان‌گیری ابری غیر رمزگذاری شده حذف می‌کند.

  منبع مطلب : fa.wikipedia.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید