این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اموزش فیبروز

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اموزش فیبروز را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش فیبروز ابرو

  خدمات میکروبلیدینگ ایرو، فیبروز ابرو و آموزش میکروبلیدینگ در بهترین مرکز میکروبلیدینگ

  آموزش فیبروز ابرو

  فیبروز

  فهرست موضوعات در این آموزش

  برای بسیاری سوال است که تفاوت فیبروز ابرو و میکروبلیدینگ چه می باشد، در این رابطه باید گفت که فیبروز ابرو برند مواد و متدی می باشد که ما در میکروبلیدینگ ابرو به کار می بریم و تا جایی که تکنسین شما با توجه به این متد عمل کند می توان گفت میکروبلیدینگ بر پایه متد فیبروز انجام شده است. با ما همراه باشید تا بیشتر درباره آموزش فیبروز ابرو و مراحل آموزش فیبروز ابرو بدانید.

  فیبروز ابرو

  فیبروز ابرو با استفاده از یک قلم که به صورت دستی کار می کند انجام می شود، با استفاده از این قلم خطوط را که تقریبا یکسان هستند را به صورت کمی نا منظم و با در نظر گرفتن ظرافت کامل در لابه لای ابرو ها اعمال می کنند.

  فیبروز در واقع یک تکنیک نسبتا جدید برای میکروبلیدینگ است،تیغ های بلیدی که برای میکروبلیدینگ ابرو استفاده می شود یکی از بهترین انواع تیغ می باشند.

  به یاد داشته باشید که عمق بلید ها بستگی به میزان فشار دست پیگمنتر کار شما دارد، به یاد داشته باشید میکروبلیدینگ با تکنیک فیبروز بسیار ظریف است اما به همین دلیل عمق کمتری دارد از این رو حتما نیاز به چند بار ترمیم دارد تا رنگ آن باقی بماند.

  برای اطلاعات بیشتر در رابطه با آموزش میکروبلیدینگ با ما در تماس باشید.

  آموزش فیبروز

  آموزش فیبروز ابرو

  به یاد داشته باشید که لازم است قبل از شروع کار با مشتری صحبت کنید و به او مشاوره های لازم را بدهید، در این مشاوره اصولا درباره رنگ میکروبلیدینگ، مدل ابرو و نحوه کار مورد برسی قرار می گیرد.

  مرحله بعدی بعد از مشاوره و آشنایی شروع به کشیدن مدل ابرو با مداد می کنیم تا مشتری بتواند ابرو های خود را قبل از آنکه آرایش دائمی کند به صورت آرایش غیر دائمی تماشا کند.

  بعد از آنکه مشتری با ابرو کشیده شده موافقت کرد نوبت به قرینه سازی ابرو ها می رسد، این کار برای میکروبلیدینگ و البته میکروپیگمنتیشن نیز انجام می شود.

  مرحله بعدی گذاشتن بی حسی روی ابرو ها می باشد. این کار را کمی قبل از اینکه شروع به میکروبلیدینگ کنیم انجام می دهیم.

  مرحله بعدی انتخاب سوزن است و همانطور که پیش تر گفته ایم سوزن مناسی فیبروز ابرو تیغ با مدل یو می باشد.

  در این مرحله سوزن را جا می زنیم، لطفا دقت کنید که سوزن باید کاملا محکم چفت شود.

  مرحله بعدی انتخاب رنگ مناسب می باشد که اصولا رنگ هایی مانند چاکلت براون، دارک براون و لایت براون پر طرفدار ترین رنگ ها می باشند.

  به یاد داشته باشید که رنگ انتخابی باید یک درجه تیره تر از رنگ مورد نظر شما باشد.

  در این مرحله مقداری رنگ رو داخل تشتک انگشتی می ریزیم و تیغ بلید را به آرامی داخل رنگ فرو می بریم تا کمی رنگ را بر داریم.

  در این مرحله شروع به کشیدن خطوط می کنیم، این کار باید با دقت لازم انجام شود تا کار ظریف و مویی انجام شود. این خطوط هم جهت ابرو ها و با پراکندگی اعمال می شوند.

  اول خطوط بالایی و پایینی ابرو کشیده می شود و بعد از آن داخل آنها پر می کنیم. به یاد داشته باشید که یکی از موارد مهمی که قصد داریم در آموزش فیبروز ابرو به شما بگوییم این است که زاویه دست در این روش بسیار با اهمیت است، برای بهتر شدن کار قلم را کمی بچرخانید تا حالت منحنی به خود بگیرد چرا که اگر قلم را کاملا عمود بگیرید ماندگاری خطوط کمتر می شود.

  مرحله بعدی مرحله مکث است یعنی حالا که رنگ را روی ابرو ها مالیده ایم کمی صبر می کنیم تا رنگ روی ابرو ها بماند و بعد از آن رنگ را پاک می کنیم.

  مرحله بعدی چک خطوط کشیده شده می باشد، به عنوان مثال چک می کنیم که اگر نقطه ای است که درست رنگ نگرفته است یا رنگ آن کمرنگ است را دوباره خط بکشیم. به یاد داشته باشید که اگر پوست مشتری چرب است بهتر است از رنگ های غلیظ تر استفاده کنید.

  در مرحله آخر ابرو ها را پاک می کنیم و دقیقا روبروی صورت مشتری قرار می گیریم و اگر ایرادی وجود دارد را بر طرف می کنیم.

  ما در سالن زیبایی ارغوان که یکی از بهترین مرکز میکروبلیدینگ می باشد آموزش فیبروز ابرو را به صورت حرفه ای و تخصصی به شما می دهیم.

  مواد فیبروز

  پادکست مربوط به تفاوت میکروبلیدینگ و فیبروز

  مزایای میکرو فیبروز ابرو

  در این بخش قصد داریم تا از مزای میکروبلیّدینگ برای شما بنویسیم چرا که زمانی که شما قصد آموزش فیبروز ابرو را دارید باید مزایای آن را به خوبی بشناسید.

  فرم دادن عالی و طبیعی به تاج و البته آرک ابرو

  میکروبلیدینگ فیبروز کاملا طبیعی می باشد و حالتی طبیعی را به ابرو های شما می دهد.

  پاک کردن این تتو کاملا ممکن می باشد و اصلا به سختی تتو های قدیمی نمی باشد.

  از آنجایی که این روش دستی می باشد دقت بالاتری در کار ایجاد می شود.

  در این روش مشتری حتما درد بسیار کمتری را تحمل خواهد کرد.

  فیبروز ابرو

  موارد آموزش فیبروز ابرو

  آموزش مدل های مختلف فیبروز ابرو به مشتری

  آموزش اصلاح شکل ابروها و البته قرینه سازی ابرو با استفاده از تکنیک های فیبروز

  در این دوره تمامی رنگ ها با تکنیک فیبروز به شما معرفی می شود

  آموزش هاشور ابرو با روش فیبروز

  آموزش طراحی و فرم دادن تخصصی به ابرو

  ویدئو مربوط به آموزش فیبروز ابرو

  برای اینکه بیشتر با نحوه آموزش فیبروز آبرو آشنا شوید برایتان ویدئویی را آماده کرده ایم که می توانید بخوبی درک کنید چطور روش فیبروز بر روی ابروها انجام می شود.

  نمایشگر ویدیو 00:00 00:00

  در نهایت اینکه

  امروزه یکی از جدیدترین روش های هاشور ابرو، فیبروز ابرو می باشد که با استفاده از قلم های مخصوص به صورت دستی انجام می شود.

  منبع مطلب : arghavanbeautysalon.com

  دوره آموزش فیبروز ابرو

  دوره آموزش فیبروز ابرو میکروبلیدینگ ابرو در تهران و شهرستان ها ویژه بازار کار و مدرک رسمی فنی حرفه ای. 📞 مشاوره رایگان تلفنی

  آموزش فیبروز ابرو

  در دوره آموزش فیبروز ابرو، یک روند کامل طراحی و رفع نواقص قسمت های خالی در ابرو جهت زیباتر کردن چهره، به شما آموزش داده می شود. این دوره شامل آموزش های جامع مربوط به فیبروز ابرو از جمله: طراحی اصولی ابرو بر اساس فرم چهره هر مشتری، آشنایی با رنگ های برند آکادمی فی، آموزش کار با قلم میکروبلیدینگ و ایجاد خطوط ظریف هاشور مانند در ابرو، می شود. هنرجو در این دوره نحوه انتخاب رنگ مناسب برای ابروی هر مشتری و کشیدن خط هایی مانند موی ابروی طبیعی را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی کار با رنگ های برند آکادمی فی را برای انجام تکنیک میکروبلیدینگ دارند. تکنیک فیبروز ابرو بین ۶ ماه تا ۱ سال ماندگاری دارد و پس از آن نیاز به ترمیم مجدد می باشد.

  گالری عکس دوره های قبلی:

  ارغوان اخوان مربی اختصاصی دترلند

  سرفصل های دوره آموزش فیبروز ابرو

  آموزش تکنیک لیفت آموزش تکنیک نچرال

  میکروشیدینگ دستی ابرو

  روش های تلفیقی فیبروز ابرو

  آموزش مراقبت های بعد از فیبروز

  آموزش میکروبلیدینگ با تکنیک فیبروز

  دوره آموزش فیبروز ابرو در دترلند

  مدارک بین المللی قابل ارائه

  کلاس های آموزش دوره فیبروز ابرو با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود هنرجویان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره فیبروز ابرو، هنرجویان قادر به دریافت مدرک معتبر QAL انگلیس با پرداخت هزینه جداگانه می باشند.

  دریافت مدرک از

  سازمان فنی و حرفه ای

  مراحل آموزش فیبروز ابرو

  در ابتدای آموزش فیبروز با قلم مخصوص فیبروز آشنا می شوید.

  سپس مربی به معرفی رنگ های برند فی می پردازد.

  در این مرحله، طراحی قبل از کار را به چندین روش مختلف آموزش می بینید.

  در مرحله چهارم، فیبروز ابرو و نحوه تنظیم فشار دست در حین کار را یاد می گیرید.

  در نهایت با کمک مربی، تمرین عملی فیبروز را روی پوست مصنوعی و طبیعی انجام می دهید.

  دوره آموزش فیبروز ابرو

  در این دوره هنرجو انتخاب رنگ ابرو متناسب با رنگ مو، استفاده ازمواد بی حسی برای انجام فیبروز، وارد کردن جوهر به پوست توسط سوزن های تاتو مخصوص، ترمیم و ریمو ابرو را می آموزد. روش انجام کار در فیبروز: ابتدا با استفاده از کرم بی حسی، ابروی مشتری بی حس می شود. پس از مدت زمان ۲۰ دقیقه کرم بی حسی از روی ابروها پاک می شود. با استفاده از مداد ناحیه مشخصی برای فیبروز ابرو روی صورت کشیده می شود. سپس تیغ یکبار مصرف را درون قلم می گذاریم. انتخاب رنگ در فیبروز ابرو، با سلیقه مشتری انجام می شود. اما رنگ باید تیره تر از رنگ ابرو انتخاب شود تا با گذشت زمان که کمرنگ شد، ابرو خالی به نظر نرسد.

  در مرحله بعد به آهستگی خطوط ظریف و نازک را در قسمت های خالی ابرو و در محل رویش مو می کشیم. فشار دست در فیبروز ابرو خیلی نکته مهمی است. سعی کنید زاویه دست کاملا عمود نباشد تا رنگ به لایه های زیرین پوست تزریق شود. در مرحله آخر مقداری رنگ را روی ابروها می مالیم تا به همه نقاط نفوذ کند. بعد از چند دقیقه رنگ را پاک می کنیم. اگر نقصی در ابرو مشاهده شد مجدد بلید را انجام می دهیم.

  جدول زمانبندی و هزینه دوره فیبروز ابرو

  نام حرفه آموزش فیبروز ابرو

  پیش نیاز دوره آموزش میکروپیگمنتیشن

  مدت زمان آموزش ۱۲ ساعت

  شهریه کلاس نیمه خصوصی ۳.۵۰۰.۰۰۰ تومان

  شهریه کلاس فشرده ۳.۶۵۰.۰۰۰ تومان(پرداخت قسطی)

  تاریخ شروع دوره روزهای دوشنبه و چهارشنبه

  ساعت ۹ الی ۱۲، ۱۲ الی ۱۵ و ۱۵ الی ۱۸

  پکیج اقتصادی آرایش دائم

  ۱۰.۰۰۰.۰۰۰۷.۵۰۰.۰۰۰ فقط

  پکیج ویژه آرایش دائم با قیمت فوق العاده مناسب برای صرفه جویی در هزینه هنرجویان طراحی شده است. این پکیج شامل تمام دوره های کاربردی مربوط به مژه از جمله: دوره فیبروز ابرو، دوره میکروبلیدینگ، دوره فی کانتور، دوره فی ریمووال و دوره میکروپیگمنتیشن می شود. این دوره در ۹ جلسه سه ساعته برگزار شده و وسایل تمرین از طرف آموزشگاه با هزینه ششصد هزار تومان در اختیار هنرجو قرار میگیرد.

  نحوه برگزاری دوره فیبروز ابرو

  تعداد شرکت کنندگان

  کلاس های دوره آموزش میکروبلیدینگ به دو صورت، خصوصی و نیمه خصوصی برگزار می شود. طبق قوانین فنی حرفه ای تعداد نفرات کلاس های خصوصی بین ۱ تا ۳ نفر و نیمه خصوصی ۳ تا ۸ نفر تشکیل می شود. کلاس ها بعد از به حد نصاب رسیدن با هماهنگی مربی هفته ای سه بار برگزار می شود. ضمنا برای خانم هایی کارمند و یا افرادی که از شهرستان تشریف می آورند، امکان برگزاری کلاس ها در آخر هفته ها، روزهای تعطیل و ساعت های عصر نیز وجود دارد

  ابزار و وسایل مورد نیاز:

  ابزار لازم جهت این دوره: ابزار و وسایل آموزشی در قالب پک های آموزشی به هنرجویان ارائه می شود. هزینه پک ها بر عهده هنرجو می باشد. این ابزار شامل موارد زیر می شود: قلم دستی نقره سنگین، قلم خارج از مرکز، سوزن های یکبار مصرف ،سوزن سر کج، devider خط کش قرینه ساز ابرو، رنگ های فیبروز، پوست طبیعی

  بعد از اتمام دوره، چه توانایی هایی کسب می کنید؟

  پس از اتمام دوره فیبروز شما می توانید با تسلط کامل ابتدا طراحی مناسب هر چهره را انجام دهید و با استفاده از رنگ های آکادمی فی، تکنیک فیبروز را بر روی ابروهای مشتری اجرا کنید. علاوه بر آموزش های گفته شده در قسمت سرفصل ها، آموزش هاشور زدن ابرو، آموزش کار با دستگاه تاتو ابرو، آموزش میکروبلیدینگ به روش فیبروز، آموزش طراحی ابرو، آموزش تاتو ابرو به روش هاشور، تمرین هاشور ابرو روی پوست مصنوعی، آموزش بلید ابرو و آموزش هاشور مویی نیز به شما داده خواهد شد.

  منبع مطلب : deterland.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید