این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اموزش تولید محتوا

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اموزش تولید محتوا را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش تولید محتوا

  آموزش تولید محتوا قدم به قدم و کاربردی. تولید محتوا مهارتی است که می توانید با آن وارد دنیای دیجیتال شوید و بازاریابی محتوا را انجام دهید.

  ضروری

  آموزش تولید محتوا

  آموزش تولید محتوا جذاب ترین بخش موضوعات سئو می باشد. محتوا ابزاری برای پیام و انتقال پیام است. تصور کنید بدون داشتن مخاطب چگونه می توانیم جذاب باشیم؟! اگر شما بهترین آثار هنری را خلق کنید ولی کسی آثار شما را نبیند چه ارزشی دارد؟

  گاهی اوقات تا صحبت از تولید محتوای دیجیتال می شود به راحتی، محتوا را به چند نوع محتوای دیداری و شنیداری تقسیم و شروع به تولید محتوا می کنیم و انتظار داریم بهترین نتیجه را بگیریم. با مثالی می خواهم آموزش تولید محتوا را برای شما توضیح دهم. تصور کنید تولید محتوا یک رشته دانشگاهی باشد و باید برایش کنکور بدهیم. چه دیدگاه هایی در مورد تولید محتوا به وجود می آید. فراموش نکنید برچسب کارشناس تولید محتوا برای افرادی بسیار بزرگ و برای برخی دیگر بسیار کوچک است.

  فردی تمام خوشبختی و آینده خود را در رشته آموزش تولید محتوا دیجیتال می داند و فرد دیگری فقط برای فرار از خدمت سربازی و یا داشتن تحصیلات وارد این رشته می شود. شاید عنوان رشته تحصیلی و شغلی یکسانی داشته باشند، اما آرزوها و اهدافشان زمین تا آسمان باهم متفاوت است. پس ابتدا باید هدف خود را مشخص کنید.

  همانطور که احتمالا می دانید، امروزه علاوه بر اینکه تولید محتوا و سئو آن در بهبود رتبه وب سایت ها در گوگل به شدت تاثیرگذار است، بازاریابی محتوا نیز نقشی غیر قابل انکار دارد. همواره امیر قمصری در مباحث مرتبط با آموزش سئو حرفه ای به درصد تاثیرگذاری محتوا در سئو سایت اشاره کرده است که حدود 30% می باشد. پس لطفا دقت خود را در این قسمت افزایش دهید.

  مسئله تولید محتوا آنقدر مهم است که Illyes (یکی از مدیران ارشد گوگل) در اواخر سال 2017 درباره بهترین روش های سئو سایت که وب مسترها باید بدانند چنین گفت:

  “به طور کلی، بهترین روش سئو، تولید محتوای باکیفیتی است که در اینترنت پخش شود. ”

  در این محتوا به موضوعات زیر می پردازیم:

  محتوا چیست و چه کاربردی دارد؟

  چرا تولید محتوا اینقدر مهم است؟

  پیش نیاز های آموزش تولید محتوا

  30 نکته بسیار مهم برای تولید یک محتوا ارزشمند

  آموزش بروز رسانی محتوا

  روش های تشخیص محتوای کپی

  انتخاب بهترین ابزارهای سئو

  پیاده سازی بهترین تمرین های سئو

  بازار کار سئو محتوا و تولید محتوا

  کارشناس تولید محتوا کیست و چه مهارت هایی دارد؟

  هر کدام از این سرفصل ها نکات و موارد مهمی است که در کار تولید یک محتوا جذاب باید در نظر داشته باشید.

  🔸 محتوا چیست و چه کاربردی دارد؟

  قبل از اینکه شروع به تولید محتوا کنید باید درک کلی از محتوا داشته باشید. لازم است بدانید محتوا چه کاربردی دارد یا اصلا به چه محتوایی اثر بخش می گویند. شاید با خودتان بگویید که چه فایده برای من که می خواهم تولید محتوا کنم دارد! دوست من باور کن وقتی مفاهیم را دقیق بدانی می توانی بهترین محتواها را برای مخاطب خودت تولید کنی.

  🔸 چرا تولید محتوا اینقدر مهم است؟

  در دنیای دیجیتال امروز، محتوا نویسی مهارت بسیار مهمی به شمار می آید؛ به همین دلیل شما باید تمامی تکنیک ها و موارد لازم را برای تولید محتوا بدانید، اما فراگیری این نکات یک بار برای همیشه نیست. نه فقط در این شغل، بلکه در تمامی مشاغل بروز نگاه داشتن اطلاعات امری ضروری است. پس می توان نتیجه گرفت حتی اگر در شغلی به یک متخصص تبدیل شوید، باز هم نباید فعالیت های خود را جهت آموزش بیشتر متوقف کنید.

  برای درک بهتر مسئله ذکر شده، یک کلید و یک قفل را در نظر بگیرید. یک دندانه‌ی کلید، بخش بسیار جزئی و کوچکی از آن را تشکیل می دهد، اما در صورت عدم وجود همان دندانه ناچیز، کلید به کلی کارایی خود را از دست داده و قفل را باز نخواهد کرد. آموزش در هر کاری بسیار مهم است، زیرا ممکن است شما دانش و مهارت تقریبا کاملی را در زمینه تخصص مورد نظر داشته باشید، اما یک آموزش جدید و کاربردی بتواند دقیقا همان قسمت کوچک و جزئی را که برای باز کردن قفل کار خود به آن نیاز دارید، در اختیار شما قرار دهد.

  🔸 پیش نیاز های آموزش تولید محتوا

  مهارت های لازم برای تولید محتوا مواردی هستند که شما باید قبل یا حین آموزش تولید محتوا خود، آن ها را فرا بگیرید. برخی از این مهارت ها برای افرادی که می خواهند تولید محتوا کنند ضروری و برخی از آن ها مزیت محسوب می شوند. در ادامه این مهارت های مورد نیاز برای تولید محتوای دیجیتال را بیان خواهیم کرد. مهارت هایی که در زیر ذکر شده اند، بخصوص برای افرادی که قصد تولید محتوا در وبلاگ و وب سایت را دارند بسیار مفید می باشند.

  1. مهارت نگارش

  یک تولید کننده محتوا، باید بتواند متون را به شیوه‌ای جذاب و صحیح بنویسد. برای رسیدن به این مهارت، باید بدانید هر یک از علائم نگارشی در چه قسمتی از متن استفاده می شوند، همچنین باید دامنه لغات خود را افزایش داده و منظور از هر لغت را به خوبی درک کنید.

  مواردی مانند خواندن کتب و مقالات معتبر می توانند کمک شایانی به شما در راستای به دست آوردن مهارت مذکور کنند. هنگام مطالعه موارد ذکر شده باید به لغات مختلف، ساختار جمله ها، کلمات مترادف، موارد استفاده از ضمیر ها و… دقت کرده تا بتوانید به مرور زمان آن ها را در محتوای خود پیاده سازی کنید.

  2. توانایی درک و شناخت مخاطبان

  بدیهی است که هر محتوا برای گروه خاصی از مخاطبان نوشته می شود. یک تولید کننده محتوا باید بتواند سلیقه و نیاز مخاطب هدف خود را شناسایی کرده و متن خود را مطابق با آن ها بنویسد. همچنین باید بتواند نحوه سوال پرسیدن و جستجو مخاطبان خود را به خوبی درک کند تا عناوین و کلمات کلیدی موجود در محتوای خود را بر اساس این موارد نگارش کند، در این صورت محتوا از طریق موتور های جستجو نظیر گوگل، بازدید های زیادی را کسب خواهد کرد و این امری مهم در موفقیت یک وب سایت است.

  3. آشنایی با سیستم های مدیریت محتوا

  یکی از اصلی ترین شاخه های تولید محتوای دیجیتال، تولید محتوا برای وب سایت ها است. برای این که بتوانید این کار را به نحو احسن انجام دهید، باید با سیستم مدیریت محتوای وب سایت مدنظر آشنایی کافی داشته باشید، در این صورت خودتان به راحتی می توانید محتوایی که تولید کرده‌اید را بارگذاری کرده و موارد مدنظر را روی آن اعمال کنید. طبق آمار منتشر شده، وردپرس پرطرفدار ترین سیستم مدیریت محتوای موجود است و اکثر وب سایت ها توسط این سیستم ایجاد و مدیریت می شوند.

  منبع مطلب : www.newseo.ir

  آموزش تولید محتوا [دوره رایگان و صفر تا صد]

  در این دوره ما بصورت کاملا حرفه ای صفر تا صد آموزش تولید محتوا را براتون آماده کرده ایم تا بتوانید بدون دغدغه و به طور رایگان آموزش ببینید

  آموزش تولید محتوا

  ایجاد یک تحول عظیم در روند کسب و کار شما، زمانی انجام می شود که با تغییرات زمانه همسو باشید. شک نکنید یکی از مهمترین فاکتورهایی که می توان به آن اتکا کرد، بحث تولید محتوای اصولی و استاندارد است.

  تولید محتوا این امکان را در اختیار شما می گذارد که در مسیر برندینگ، توسعه کسب و کار، جلب اعتماد مشتری، افزایش فروش و... موثر عمل کنید. دوره آموزش تولید محتوا دقیقا در همین مسیر قدم برمی دارد و به شما کمک می کند تا بتوانید به صورت استاندارد، فضای کلی کسب و کار خود را تغییر دهید.

  آموزش قدم به قدم

  تولید محتوا چیست؟

  در این مقاله همه چیز درباره تولید محتوا از استراتژی تا آنالیز محتوا را آموزش داده ایم

  بخوانیم

  دوره آموزش تولید محتوا

  قدم به قدم با آموزش تولید محتوا

  در دوره آموزش تولید محتوا هر آن چیزی که نیاز است تا شما به عنوان یک تولید کننده محتوا بیاموزید، نوشته شده است. به عنوان مثال شما می توانید در ابتدا با مراحل تولید محتوای باکیفیت، عنوان نویسی، تولید محتوا مبتنی بر سئو و... آشنا شوید و در نهایت به سراغ موضوعاتی چون روش های درآمدزایی از تولید محتوا و... بروید. فراموش نکنید که تولید محتوا دیگر همچون گذشته نیست که با کپی کردن از سایت های گوناگون، بتوان یک محتوا آماده کرد.

  این روزها تولید محتوا به یکی از پردرآمدترین شغل های جهانی تبدیل شده است و برای رسیدن به درآمد، باید آن را به صورت اصولی یاد گرفت. پس روش های نخ نمای قدیمی را کنار بگذارید و برای تولید محتوا، به سراغ دوره آموزش تولید محتوا بروید و قدم به قدم به شیوه اصولی آموزش ببینید. فرقی ندارد که شما یک صاحب کسب و کار هستید یا یک جویای کار، دوره آموزش تولید محتوا می تواند نقطه آغاز رشد شما باشد.

  ۱۰۰ ایده خلاقانه تولید محتوا در سال ۲۰۲۰

  جلسه:

  به دنبال ایده های تولید محتوا می گردید؟ در جای درستی هستید! تولید محتوای خلاقانه آهسته آهسته به یک کلید...

  انواع تولید محتوای حرفه ای چیست؟

  جلسه:

  جذب مخاطب از طریق بازاریابی محتوا یکی از مهم‌ترین راه‌هایی است که می‌تواند سبب رشد کسب و کار شما شود؛...

  تولید محتوا چیست؟

  جلسه:

  کافی است گذری به فضای رسانه‌های دیجیتال داشته باشید؛ آن وقت است که حتما نام تولید محتوا به گوشتان خواهد...

  تاپیک کلاستر (Topic Cluster) در محتوا

  جلسه:

  تکنیک‌های بسیاری برای بازاریابان سئو وجود دارد که آنها را در مسیر رشد و موفقیت در تولید محتوا یاری می‌کند....

  پرسونای مخاطب چیست؟ چگونه پرسونای مشتری طراحی کنید؟

  جلسه:

  مخاطب می‌خواهید؟ این روزها همه مخاطب می‌خواهند اما به دست آوردن آن چگونه ممکن است؟ فراموش نکنید یکی از اصلی‌ترین...

  رپورتاژ آگهی چیست؟

  جلسه:

  رپورتاژ آگهی‌ها، آگهی‌های محلی هستند که فقط برای برآوردن یک هدف خاص در نظر گرفته می‌شوند و آن وادار کردن...

  استراتژی درخت محتوا (Content tree) چیست و چگونه تهیه می‌شود؟

  جلسه:

  رسم درخت محتوا یکی از قدیمی‌ترین روش‌ها است. حتی در کتاب‌های کاغذی قدیمی هم از این مورد برای دسته‌بندی موضوعات...

  اصول نوشتن محتوا از زبان آلن لیتل خبرنگار ویژه بی بی سی

  جلسه:

  قدم اول در انجام تولید محتوا، استفاده از اصول نگارشی استاندار است. در این مقاله بر آن شده‌ایم با استفاده...

  شش مرحله طلایی در تولید محتوای با کیفیت

  جلسه:

  دنیای دیجیتال امروز از جمعیت بیش‌ازحد در حال انفجار است. تعداد کاربران اینترنت به قدری زیاد است که می‌توان آن...

  ۹ نکته ساده برای نوشتن محتوای وب مخاطب محور

  جلسه:

  این یک اشتباه رایج است که حتی نویسندگان با تجربه نوشتن محتوای وب هم آن را انجام می‌دهند: وقتی متنی...

  چگونه تولید محتوای تخصصی کنیم؟

  جلسه:

  امروزه اکثر کسب و کارها به دنبال تولید محتوای تخصصی هستند، اما دانستن این که تولید محتوای تخصصی چیست و...

  تولید محتوا در توییتر

  منبع مطلب : alocontent.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 9 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید