این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اظهارات علی کریمی

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اظهارات علی کریمی را از این سایت دریافت کنید.

  لزوم برخورد با علی کریمی بابت تشویش اذهان عمومی

  لزوم برخورد با علی کریمی بابت تشویش اذهان عمومی | فارس من

  انتشار : 10:36 , 1401 شهریور 30

  آخرین پیگیری: 1 روز 23 ساعت قبل

  لزوم برخورد با علی کریمی بابت تشویش اذهان عمومی

  رضا دادستانی کل کشور/ ملی 1655

  در چند روز اخیر علی کریمی به صورت کاملا علنی در حال اقدام علیه امنیت ملی و دمیدن در آتش آشوب در کشور است. این فرد با سوءاستفاده از موقعیت اجتماعی که اتفاقا زیر سایه نظام مقدس جمهوری اسلامی به آن رسیده در چندین نوبت به صورت کاملاً مشخص پیاده نظام دشمن شده است. بعد از ماجرای تلخ مرحومه مهسا امینی که دل هر انسانی را به درد می‌آورد علی کریمی با استفاده از صفحات مجازی خود در حال بحران‌آفرینی در جامعه می‌باشد و علنا علیه امنیت کشور فعالیت می‌کنید. سؤال اینجاست اگر کسی در اجتماعات حضوری این گونه مردم را تشویق به آشوب کند جرم آن فرد چیست؟ آیا آن فرد را به عنوان لیدر اجتماعات بازداشت نمی‌کنند؟ پس چه فرقی بین تشویق به آشوب در فضای حقیقی و فضای مجازی وجود دارد که در این مدت هیچ اقدامی علیه نامبرده انجام نشده است؟! از دادستان کل کشور انتظار می‌رود به عنوان مدعی‌العموم پیگیر این مسئله باشند.

  ما را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

  علی کریمی مهسا امینی فضای مجازی مجازات اغتشاش‌گران

  دیدگاه تان را بنویسید

  برای ارسال دیدگاه وارد حساب کاربری شوید

  دیدگاه ها 9**8075 14:56 , 1401 مهر 1 به شدت برخورد شود ناشناس 14:56 , 1401 مهر 1

  کسی که با تشویش مردم، بر علیه منافع ایران فعالیت میکنه باید تحت پیگرد قانون قرار بگیره، در مورد امنیت ملی نباید با کسی مماشات کرد. دشمنان ایران اونقدر که روی این جماعت بیسوادِ رسانه به دست حساب کرده، روی قوای نظامی خودش حساب نکرده.

  9**3267 14:54 , 1401 مهر 1

  آخه کی اینو قبول داره با یه شوت کلی پول گرفته زبون هم درآورده تقصیر ماست از اینا بت میسازیم

  ناشناس 14:52 , 1401 مهر 1

  علی کریمی یک مفت خوره که از پول ملت به جایی رسیده و حالا مست شهرت وپول شده

  9**0087 14:51 , 1401 مهر 1

  علی کریمی بی غیرت حیف اسم علی که روت گذاشتن

  9**4477 14:47 , 1401 مهر 1

  دم امثال علی کریمی و وریا غفوری گرم که نون به نرخ روز خور نیستن

  9**4477 14:47 , 1401 مهر 1

  دم امثال علی کریمی و وریا غفوری گرم که نون به نرخ روز خور نیستن

  ناشناس 14:45 , 1401 مهر 1 غیرت یعنی علی کریمی 9**8834 14:43 , 1401 مهر 1

  کسی که حرف دل مردم میزنه بامردمه ازنظراینا میشه اشوبگر بعد اونی که دستور تیرجون های بی گناه مردم میده میشه ادم خوبه چه قانون زیبایی دارین شماها

  9**7210 14:43 , 1401 مهر 1

  توسط مامور ینی که اغتشاشات رو خاموش می‌کنند!!!!! عزیزم اشتباه متوجه شدی ... اونهایی که زخمی شدند توسط اغتشاشات گرها زخمی شدند... نه ماموران امنیتی! دم ماموران امنیتی گرم زنده باد

  ناشناس 14:39 , 1401 مهر 1

  علی کریمی انتقاد کرده و درست هم انتقاد کرده اگه خواهر و مادرتون توسط پلیس اشغال اغتشاشات کتک بخورن نظرتون عوض خواهد شد مثلا وقتی مادرتون بی اطلاع از همه جا برای خریدبیرون رفته باشه و به شما زنگ بزنن بگن مادرتون زخمی شده در اثر برخورد مامور اغتشاشات

  9**3107 14:37 , 1401 مهر 1

  کسانی که به دشمن برای تجزیه ایران و آشوب کمک میکن امثال کزیمی و مدیری و غیره که پولشان رو از همین کشور بدست اورده اند وامروز برای خودمان عرض اندام میکنن باید محاکمه شوند ما مردم هر جور مشکلی داشته باشیم مسالمت آمیز مطالبه خواهیم کرد درفرانسه چند سال تظاهرت کردن پرچم شان را نسوزاندن

  9**2638 14:36 , 1401 مهر 1

  من با اینکه جزو طرفداران علی کریمی بودم ولی حالا که ایشان از موقعیتی که کسب کرده آن هم توسط همین مردم سوء استفاده میکنن و آب به آسیاب دشمن میریزه لذا از مسؤلین خواهشمندم هرچه زودتر با این شخص خود فریفته برخورد قاطع کنند و بدانند مردم هم همایت می‌کنند.

  9**5634 14:34 , 1401 مهر 1

  فقط میتونم بگم حرف حق همیشه تلخه، اونی که کاربلد گذاشتن کنار، اونایی که کاربلدنیستن اسمشونوگذاشتن کارشناس متاسفم برای این حکومت

  مهدی - ملایی 14:32 , 1401 مهر 1

  من د رچند روز اخیر شاهد آتش زدن اموال مردم بودم، خیلی از پسرها توی همین اغتشاشات،ب دخترا دیت درازی میکنن و ی مورد رو خودم مشاهده کردم ک با یه ماشین ی دختررو ک داشت شعار میداد توی تاریکی پارک چندتاپسر بردند اونم داد میزد ولی کسی ب دادس نرسید. خلاصه اعتراض و نارضایتی با اغتشاش و نابودی اموال مردم و بیت المال خیلی فرق داره، امثال کریمی هم توی کاخشون در دبی و آمریکا نشستن و 4تا جوون و دختر پسر دهه 80 رو احساسی میکنن. فردا ک همینا ب دست نیروهای اطلاعاتی، ب حق، افتادن بازداشتگاه و بابت خسارت اموال تنبیه شدن، حساب کار دستشون میاد ک کریمی و امثال کریمی، وطن فروشن

  ناشناس 14:32 , 1401 مهر 1

  علی کریمی را همین برعندازاگنده ش کردن وگرنه همون بهتردنبال توپ بدووه

  ناشناس 14:30 , 1401 مهر 1

  واقعا متاسفم این جیره خواران دشمن

  ناشناس 14:30 , 1401 مهر 1

  سلام و ارادت به نظر من اگه داخل کشوره توسط نیروهای امنیتی دستگیر و اگه خارج از کشوره دادستان کل کشور به عنوان مدعی العموم درخواست توقیف اموال را برای جبران خسارات وارده در این چندروز رو از دستگاه قضایی مطالبه کند.

  ناشناس 14:25 , 1401 مهر 1

  بایدامثال علی کریمی که اینقدر گستاخ هستن محاکمه بشن تا درس عبرتی بشه برای برخی از این ورزشکارانی که بویی از پهلوانی نبردن(البته تعدادمحدودی)و برخی از هنرمندان بی هنری که هنری جز ابتذال ندارن و در عین حال به عنوان الگو برای جوانان مطرح هستن!!!

  9**3050 14:23 , 1401 مهر 1

  حیف اسم علی که رو این تازه به دوران رسیدست...زر زدن که خوب بلدی توخونه لاکچریت خیلی دلت میسوزه بفکرجوونای مردم باش نه پول بجیب زدن توروچه به مملکت عقده ای....اول ازهمه بایداین سلبریتیها رو به دادگاه کشوند

  ناشناس 14:20 , 1401 مهر 1

  علی کریمی از مردم و برای مردم و با مردم است، همیشه در دل ما جا دارد. نه مثل فارس و همشهری و... که در سفره انقلاب، نان مردم را می‌خورند و علیه مردم هستند.

  ناشناس 14:20 , 1401 مهر 1

  علی کریمی از مردم و برای مردم و با مردم است، همیشه در دل ما جا دارد. نه مثل فارس و همشهری و... که در سفره انقلاب، نان مردم را می‌خورند و علیه مردم هستند.

  منبع مطلب : www.farsnews.ir

  جادوگر به سیم آخر زد؛ تصمیم جنجالی علی کریمی

  خبرورزشی نوشت: اسطوره فوتبال ایران ممکن است دیگر به کشور برنگردد

  ۱۱۶ نفر

  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۱۵

  جادوگر به سیم آخر زد؛ تصمیم جنجالی علی کریمی

  خبرورزشی نوشت: اسطوره فوتبال ایران ممکن است دیگر به کشور برنگردد

  جادوگر فوتبال ایران به خاطر یک استوری دوباره به سرتیتر اخبار تبدیل شده است. چندی قبل علی کریمی اسطوره فوتبال ایران با گذاشتن یک استوری در ایام محرم، عنوان کرد کاش به جای صرف میلیاردها تومان برای دادن نذری، این پول ها صرف درمان بیمارانی شود که مشکلات مالی دارند و از پس مخارج درمان برنمی آیند.

  همین موضوع باعث شد تا عده ای نسبت به علی کریمی شدیدا موضع بگیرند و به اسطوره فوتبال ایران انتقاد کنند. بعضی ها کریمی را متهم به مخالفت با مراسم عزاداری و دادن نذری کردند و مدعی شدند جادوگر به این مراسم توهین کرده است.

  بعد از گذشت چند روز، در اقدامی عجییب بیلبوردهای تبلیغاتی جادوگر در تهران جمع آوری شد تا خیلی ها این موضوع را به گذاشتن استوری کریمی ربط دهند. کریمی مدتی است که در ایران حضور ندارد و برای انجام کارهای شخصی راهی دبی شده است. موضوعی که هر چند وقت اتفاق می افتد و جادوگر که چند سالی در امارات فوتبال بازی کرده ، به این کشور سفر می کند.

  با این حال نزدیکان کریمی مدعی هستند این سفر با سفرهای قبلی کاملا متفاوت است و ممکن است یکی از بهترین بازیکنان تاریخ فوتبال ایران دیگر به کشور برنگردد.

  از مدت ها قبل بحث مهاجرت کریمی در رسانه ها و فضای مجازی مطرح شد ولی خود کریمی آن را تکذیب کرد. با این حال طبق شنیده ها این احتمال وجود دارد که علی کریمی این بار واقعا مهاجرت کند و دیگر شاهد حضور جادوگر در ایران نباشیم. یکی از نردیکان کریمی که ارتباط خوبی با جادوگر دارد، مدعی شد کریمی به احتمال زیاد به یک کشور اروپایی مهاجرت خواهد کرد و ممکن است هرچند وقت و برای انجام کارهای شخصی به تهران بیاید.

  درواقع جادوگر که در دوران فوتبالش هم استاد گرفتن تصمیمات ناگهانی و غافلگیرکننده بود، به سیم آخر زده و شاید تصمیم بگیرد برای همیشه ایران را ترک کند.

  258 258 کد خبر 1663561

  برچسب‌ها

  علی کریمی مطالب مرتبط

  واکنش روزنامه اطلاعات به درگیری علی کریمی با یک روحانی در فضای مجازی بر سر مراسم عزاداری

  حمایت خواننده پرسپولیسی از علی کریمی/عکس

  ببینید | زیبا کلام: می‌خواهند از علی کریمی آینه عبرت بسازند

  عکس‌ها و تیترهای باورنکردنی از جادوگر فوتبال ایران پس از اتفاقات جنجالی/عکس

  بازیکن پرسپولیس بودم اما بستنی می‌فروختم!

  ببینید | توهین تند و بی‌سابقه یک روحانی به علی کریمی!

  درخشش کشتی ایران با ۱۶ مدال

  پایان شکست ناپذیری استقلال در افتتاحیه لیگ

  نظر شما

  نظر شما نظرات

  نظرات منتشر شده: 109 نظرات در صف انتشار: 1 نظرات غیرقابل انتشار: 0

  Hamid ۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ 467 183 پاسخ

  درود فراوان بر علی کریمی مرد شماره 1فوتبال ایران امیدوارم همیشه شادو سلامت و تندرست باشین

  محسن رزاززاده ۲۲:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۷ 423 163 پاسخ

  درود به علی کریمی محبوب همه اهالی ورزش دوست اصفهان..ماهمه عاشقتیم وتا به حال درهیچ مکانی ندیدیم ونشنیدیم که علی کریمی سخن بی جایی بزند. وامیدوارم هرچه زودتر پایان این جنجال باشیم. درود به علی آقا کریمی وبیش از ۲۰ملیون طرفدار..

  ۰۰:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 293 250 پاسخ

  سلام بهتر نیاد ایران

  جلیل ۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 274 487 پاسخ بره که بر نکرده . همت ۰۰:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 294 515 پاسخ

  بره که برنگرده ،یه بی سواد کمتر

  ۰۰:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 323 440 پاسخ

  کسی که میلیونی براش قبض برق میاد نباید از دلسوزی برای مردم حرف بزند

  مهدی ۰۱:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 359 428 پاسخ

  یه ذره کمتر خارج برو، این پولو صرف کمک به بیماران کن، معادل پول قبض برق و آبت، کمک به بیماران کن،

  ۰۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 281 307 پاسخ

  کسیکه تحمل انتقاد را نداره وزود ازکوره درمیره وتصمیم انفجاری ودور از درایت وعقل می گیره ، چگونه تفکر و اعتقاددیگران را تخطئه می کنه ؟؟؟!!!

  فقط ایران ۰۱:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 294 353 پاسخ

  علی کریمی برای چی توی همه چی دخالت میکنه آقا ی کریمی فوتبالیست خوبی بود والان از طریق همین فوتبال ثروتی بهم زده فکر میکنم چکار مملکته. الان هم که با اماراتیها که دارن واسی ایران شاخه شونه میکشن رفاقت میکنن بابا تو که سواد نداری چرا اینقدر حرفهاتو رسانه‌ای میکنید

  حمید ۰۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 284 323 پاسخ

  اخه نمیدونم چه ربطی به علی کریمی داره و داشت که همچین استوری بزاره . کاش در مورد کاری که مربوط به خودمونه نظر بدیم

  علی ۰۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 250 385 پاسخ

  بره دیگه برنگرده بلندبگو ایشالله

  ۰۲:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 209 138 پاسخ بر نگرده چی میشه مرتضی ۰۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 175 248 پاسخ

  خیر باشه...سلامت باشه...یه کم هم برای اهل دبی شاخ شونه بکشه اگر میتونه به مقدسات اونا هم گیر بده...که اسطوره همه جا اسطوره است...

  امیر ۰۲:۳۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 331 176 پاسخ حرف بدی نزده رسول ۰۴:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 144 145 پاسخ بهتر مجید ۰۴:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۵/۲۸ 225 211 پاسخ

  سلام علیکم‌ در مورد مسائل فنی فوتبالی قطعا یک عالم دینی یا یک روانشناس یا یک دکتر نمیتواند نظر بدهد در مورد نذری دادن و بیماری و بیماران هم یک فوتبالیست هرکه میخواهد باشد نباید نظر بدهد. در مسائل بیماری مهمتر از دارو بحث روحیه و اراده است غذای نذری و مسائل اینچنینی باعث تقویت روحیه و اراده به مقدار بسیار زیاد می شود . این چیزی است که در همسر بیمارم می بینم.

  منبع مطلب : www.khabaronline.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 6 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید