این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور در سال 1401

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور در سال 1401 را از این سایت دریافت کنید.

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور در سال 1401 (استخدام جدید)

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور استخدام سازمان بازرسی کل کشور آگهی 5 بهمن 1401: استخدام سازمان بازرسی کل کشور سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد نسبت به شنا...

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور

  فهرست مطالب مهم

  جهت مشاهده مطالب روی لینک های زیر کلیک کنید

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور

  ثبت نام منابع مطالعه سوالات متداول

  فرصت‌های شغلی را از دست ندهید!

  با فعال‌سازی این سرویس، آگهی‌های استخدام سازمان‌های دولتی و خصوصی و همچنین بانک‌ها را به محض انتشار از طریق پیامک و ایمیل دریافت خواهید کرد.

  فعال‌سازی

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور

  آگهی 5 بهمن 1401: استخدام سازمان بازرسی کل کشور

  سازمان بازرسی کل کشور در نظر دارد نسبت به شناسایی، جذب و بکارگیری نیروی انسانی مورد نیاز خود در تهران و مراکز استان‌ ها، از بین متقاضیان مرد دارای شرایط، از طریق برگزاری آزمون علمی تعیین سطح، انجام مصاحبه‌ های تخصصی و طی فرآیندهای اداری و گزینشی، به‌ صورت قراردادی تمام‌ وقت یا مأمور به خدمت اقدام نماید. متقاضیان محترم می‌ توانند پس از مطالعه دقیق شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی مورد نظر، صرفاً در صورت دارا بودن تمامی شرایط، در آزمون علمی-تخصصی این سازمان ثبت‌ نام و مدارک لازم را در بخش مربوط بارگذاری نمایند.

  بدیهی است ارائه مدارک، شرکت در آزمون ورودی، کسب امتیاز لازم، دعوت و انجام مصاحبه‌، هیچ‌ گونه حقی برای بکارگیری و اشتغال افراد متقاضی در سازمان بازرسی کل کشور ایجاد نخواهد کرد.

  مهلت ثبت نام تا 11 بهمن 1401 می باشد.

  شرایط عمومی

  اعتقاد و التزام به دین مبین اسلام

  دارا بودن تابعیت ایران و متعهد بودن به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران

  دارا بودن کارت پایان خدمت وظیفه عمومی یا معافیت دائمی

  دارا بودن مدرک تحصیلی فوق‌ لیسانس یا دکتری مرتبط با تخصص‌‌های اعلامی به شرح زیر:

  برای فارغ‌ التحصیلان دانشگاه‌‌های دولتی: دارا بودن حداقل معدل ۱۴ در مقطع لیسانس و حداقل معدل ۱۵ در مقطع فوق‌ لیسانس الزامی است.

  برای فارغ‌ التحصیلان دانشگاه‌‌های غیردولتی: دارا بودن حداقل معدل ۱۷ در دو مقطع لیسانس و فوق‌ لیسانس الزامی است.

  عدم تعهد خدمت- عدم سوء سابقه کیفری - عدم اعتیاد به مواد مخدر- عدم اشتهار به فساد اخلاقی

  شرایط اختصاصی

  دارا بودن مدرک تحصیلی مورد تأیید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و یا گواهی موقت تحصیلات دانشگاهی در یکی از رشته‌ های تحصیلی مندرج در جدول زیر:

  تخصص‌ کد شغلی

  رشته‌ های تحصیلی مربوط

  سایر شرایط عمران و شهرسازی 101

  عمران (کلیه گرایش‌ ها) - معماری و شهرسازی- نقشه برداری

  - مالی و حسابداری 102

  مدیریت مالی- حسابداری- حسابرسی

  - امور بانکی 103

  مدیریت (کلیه گرایش‌ ها با اولویت مدیریت مالی و مدیریت امور بانکی) - بانکداری- حسابداری- حسابرسی- علوم اقتصادی و اقتصاد (کلیه گرایش‌ ها)

  - امور بیمه‌ ای 104

  مدیریت (کلیه گرایش‌ ها با اولویت مدیریت بیمه و مدیریت مالی) -حسابداری- حسابرسی-  علوم اقتصادی و اقتصاد (کلیه گرایش‌ ها) - آمار بیمه

  - امور مالیاتی 105

  علوم اقتصادی و اقتصاد (کلیه گرایش‌ ها) - مدیریت (کلیه گرایش‌ ها با اولویت بازرگانی و مالی) - حسابداری- مهندسی مالی

  - گمرک و مناطق آزاد 106

  امور گمرکی- مدیریت امور گمرکی- مدیریت بازرگانی- حسابداری- علوم اقتصادی و اقتصاد (کلیه گرایش‌ ها)

  - فناوری اطلاعات 107

  کامپیوتر (کلیه گرایش‌ ها با اولویت نرم‌ افزار، معماری سیستم‌ های کامپیوتر، سیستم‌ های نرم‌ افزاری، هوش مصنوعی، شبکه‌ های کامپیوتری) - علوم کامپیوتر- فناوری اطلاعات و ارتباطات- مدیریت فناوری اطلاعات- امنیت اطلاعات- پدافند غیرعامل- انفورماتیک – مهندسی سیستم- کاربرد کامپیوتر و آنالیز سیستم- آمار و ریاضی- صنایع

  - حقوق 108

  حقوق (کلیه گرایش‌ ها به جز حقوق بین‌ الملل و حقوق بشر)

  - صنایع 109

  صنایع (کلیه گرایش‌ ها) - مدیریت صنعتی (کلیه گرایش‌ ها)

  -

  اقتصاد و بازار سرمایه

  110

  علوم اقتصادی و اقتصاد (کلیه گرایش‌ ها) - مدیریت مالی- مدیریت بازرگانی

  - بهداشت و درمان 111

  پزشکی عمومی- دندان‌ پزشکی- داروسازی- پرستاری- علوم بهداشتی- بهداشت عمومی- مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی- اپیدمیولوژی- نظارت بر امور دارویی- تجهیزات پزشکی

  - کشاورزی و محیط زیست 112

  دامپزشکی- کشاورزی (گرایش‌ های زراعت، باغبانی، علوم دامی) -

  منابع طبیعی (مرتع و آبخیزداری) - محیط زیست

  - نفت و پتروشیمی 113

  نفت (حفاری- بهره‌ برداری- استخراج) - شیمی (پتروشیمی- فرایندها)

  تسلط به زبان انگلیسی

  برق 114

  برق (تمامی گرایش‌ ها)

  -

  توضیحات

  متقاضیان محترم موارد زیر را به دقت مطالعه و براساس آن اقدام نمایند:

  ثبت‌ نام‌ آزمون علمی-تخصصی سازمان بازرسی کل کشور از تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۰۵ آغاز و ساعت ۸ صبح تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۱۱ به پایان خواهد رسید.

  آزمون این سازمان با هماهنگی سازمان سنجش آموزش کشور در تاریخ ۱۴۰۱/۱۱/۲۸ در ۴ شهر: تهران، مشهد، شیراز و تبریز برگزار می‌ گردد. لازم است در انتخاب حوزه امتحانی خود دقت نمایید.

  کلیه مراحل و فرایندهای مربوط به فراخوان همکاری از طریق درگاه اینترنتی سازمان بازرسی کل کشور صورت پذیرفته و سازمان سنجش آموزش کشور صرفاً برگزار کننده آزمون مذکور خواهد بود.

  فرم ثبت‌ نام به صورت کامل و دقیق تکمیل و عکس ۳*۴ الصاق گردد.

  از آنجا که پس از اتمام ثبت‌ نام امکان ویرایش اطلاعات به هیچ‌ وجه وجود نخواهد داشت، مقتضی است در تکمیل فرم ثبت نام دقت فرمایید.

  آزمون علمی-تخصصی این سازمان کاملا رایگان برگزار می‌ گردد بنابراین درصورت بالا بودن تعداد ثبت‌ نام کنندگان، طبیعتا امکان شرکت تمامی متقاضیان در آزمون فراهم نبوده و طبق قرارداد منعقد شده با سازمان سنجش و آموزش کشور، نسبت به انتخاب واجدین شرایط براساس مقطع تحصیلی، دانشگاه محل تحصیل و معدل اقدام خواهد شد.

  متقاضیان با مدرک تحصیلی از مراکز معتبر علمی و دانشگاهی یا دارای معدل بالاتر در اولویت خواهند بود.

  هر فرد می‌ تواند ۲ استان را به عنوان محل جغرافیایی خدمت انتخاب نماید که قابل تغییر نخواهد بود بنابراین در انتخاب تخصص و استان مد نظر خود دقت لازم معمول دارید.

  منبع مطلب : iranestekhdam.ir

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱

  در این مقاله هیوا آگهی استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ از جمله زمان، نحوه رشته ها، مدارک و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بازرسی سال 1401 ارائه شده است.

  استخدام سازمان بازرسی

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ با هدف جذب و بکارگیری افراد متخصص و با تجربه در رشته های شغلی این سازمان برگزار می شود. زمان ثبت نام آزمون استخدام سازمان بازرسی کل کشور در سایت این سازمان از 5 بهمن تا 11 بهمن آغاز شده و داوطلبان در این بازه زمانی امکان ثبت نام را خواهند داشت.

  برای مشاوره استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱

  برای مشاوره استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱

  استخدام سازمان بازرسی کل کشور هر ساله با کسب مجوزهای لازم از سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار می شود. با توجه به نیازهای ایجاد شده در سازمان بازرسی کل کشور، هر ساله ممکن است که رشته های شغلی ارائه شده نیز با سال های دیگر متفاوت باشد.

  داوطلبان باید شرایط عمومی و تخصصی تعیین شده برای استخدام هر رشته شغلی مورد نظر را داشته باشند تا بتوانند در این آزمون نام نویسی کرده و به عنوان پذیرفته شده نهایی در رشته انتخابی شروع بکار کنند. ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور سال 1401 زیر نظر این سازمان انجام می شود و برگزاری آن بر عهده سازمان سنجش می باشد.

  ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ آغاز شده و تا 11 بهمن ماه 1401 ادامه خواهد داشت.

  لینک ثبت نام در آزمون

  به منظور اطلاع رسانی هر چه دقیق تر به داوطلبان و سهولت امر ثبت نام برای واجدین شرایط، در ادامه این مقاله جزئیاتی از زمان، نحوه و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور 1401 و جزئیات زمان و نحوه برگزاری آزمون استخدام این سازمان را ارائه داده ایم.

  زمان ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱

  ثبت نام و برگزاری فراخوان استخدام سازمان بازرسی از یک رویه خاص پیروی نکرده و ممکن است گاهی در چند سال پیاپی برگزار شود و گاهی هر چند سال یکبار. ثبت نام و برگزاری این آزمون وابسته به ایجاد نیاز به جذب نیرو، در سطوح مختلف سازمان بازرسی کل کشور می باشد.

  مجری ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور 1401 که وظیفه انتشار تمامی اطلاعیه های این فراخوان را نیز بر عهده داشته، سازمان بازرسی کشور می باشد. خاطر نشان می شود که سازمان سنجش و آموزش کشور تنها وظیفه برگزاری فرآیند برگزاری این آزمون را بر عهده دارد.

  تا کنون هیچ اطلاعیه ای در خصوص زمان ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ در سایت این سازمان منتشر نشده است، داوطلبان واجد شرایط می توانند پس از اعلام زمان ثبت نام، در تاریخ مشخص شده برای تکمیل فرآیند ثبت نام خود اقدام کنند.

  زمان ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور 1401 از 5 تا 11 بهمن ماه می باشد.

  در صورت تمدید شدن زمان ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ علاوه بر بروزرسانی این مقاله، در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام آزمون های استخدامی هیوا نیز اطلاع رسانی خواهد شد. داوطلبان می توانند در صورت علاقه علاوه بر این آزمون برای نام نویسی در آزمون استخدامی سازمان ملی استاندارد نیز اقدام کنند.

  حتما بخوانید: استخدام سازمان ملی استاندارد

  شرایط ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱

  شرایط ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور سال 1401 به دو زیر مجموعه شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تقسیم می شود. شرایط عمومی برای تمامی رشته های شغلی یکسان است و لذا تمامی داوطلبان ملزم به رعایت این شرایط هستند. شرایط اختصاصی ثبت نام استخدام سازمان بازرسی ۱۴۰۱ برای هر رشته شغلی متفاوت است و داوطلبان ملزم به داشتن شرایط اختصاصی رشته انتخابی خود هستند.شرایط ثبت نام آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور 1401 همزمان با آغاز مهلت ثبت نام این آزمون و انتشار اطلاعیه ثبت نام مشخص و اعلام می شود. در ادامه به تفکیک مهم ترین شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱ را ارائه داده ایم.

  شرایط عمومی ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱

  داشتن تابعیت ایرانی

  متعهد بودن به نظام جمهوری اسلامی ایران

  تدین به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی مندرج در قانون اساسی کشور

  داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم

  داشتن مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد یا دکتری مرتبط با تخصص های اعلام شده

  داشتن حداقل معدل 14 در مقطع لیسانس و حداقل معدل 15 در مقطع فوق لیسانس برای داوطلبان فارغ التحصیلان دانشگاه های دولتی

  داشتن حداقل معدل 17 در دو مقطع لیسانس و فوق لیسانس برای فارغ التحصیلان دانشگاه های غیردولتی

  تطابق رشته تحصیلی با تخصص تعیین شده

  عدم تعهد خدمت به سایر دستگاه ها

  عدم سوء سابقه کیفری و عدم اشتهار به فساد اخلاقی

  عدم اعتیاد به مواد مخدر

  برای دانلود و دریافت دفترچه آزمون استخدامی سازمان بازرسی کل کشور 1401 کلیک کنید.

  شرایط اختصاصی ثبت نام استخدام سازمان بازرسی کل کشور ۱۴۰۱

  تخصص‌ کد شغلی رشته‌های تحصیلی مربوط

  عمران و شهرسازی 101 عمران (کلیه گرایش‌ ها) معماری و شهرسازی نقشه برداری

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید