این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  استخاره ازدواج با اسم

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  استخاره ازدواج با اسم را از این سایت دریافت کنید.

  فال ابجد ازدواج آنلاین؛ آیا ستاره شما با عشقتان جفت است؟

  فال ابجد ازدواج با کمک محاسبه حروف ابجد نام دختر و پسر و نام مادرهایشان گرفته می‌شود. این فال بخت و ازدواج، پیش بینی می‌کند دو نفر چقدر محتمل است با هم ازدوج کنند.

  ستاره » 🔮 فال و طالع بینی » فال ابجد » نحوه گرفتن فال ابجد ازدواج آنلاین

  نحوه گرفتن فال ابجد ازدواج آنلاین

  فال ابجد ازدواج با کمک محاسبه حروف ابجد نام دختر و پسر و نام مادرهایشان گرفته می‌شود. این فال بخت و ازدواج، پیش بینی می‌کند دو نفر چقدر محتمل است با هم ازدوج کنند.

  آخرین به روز رسانی: تیر 12, 1401

  ازدواج از مهمترین تصمیمات زندگی است که افراد را اغلب دچار شک و تردید می‌کند. تردید در انتخاب همان جایی است که برخی از مردم را به سمت فال و طالع بینی ازدواج می‌کشاند. یکی از فال‌های رایج در مورد ازدواج فال ابجد ازدواج است؛ فالی که می‌توان نتیجه آن را به سادگی و تنها با در اختیار داشتن اسم طرف مقابل و اسم مادرش به دست آورد. در این مطلب فال ازدواج آنلاین با اسم دو طرف آورده شده است.

  فال ابجد ازدواج با محاسبه آنلاین

  به حروف ابجد که از آن‌ها اغلب در ترتیب بندی و شماره گذاری استفاده می‌شود، خواص متعددی نسبت داده شده است. در واقع برخی از آگاهان به علوم غریبه معتقدند این حروف ویژگی‌های خارق العاده‌ای دارند و می‌توان از آن‌ها در طالع بینی و پیشگویی در مورد آینده افراد نیز استفاده کرد. قاعدتا این فال‌ها و طالع بینی‌ها از نظر علمی قابل اثبات نیستند، اما شما می‌توانید به عنوان سرگرمی هم که شده فال ابجد ازدواج خود را به سادگی و به شکل آنلاین محاسبه کنید.

  محاسبه حروف ابجد ازدواج

  شما می‌توانید خودتان به صورت دستی فال ابجد ازدواج را به دست آورید و ببیند که آیا ستاره شما با طرف مقابل جفت خواهد بود یا نه. برای این کار ابتدا لازم است نام و نام مادر دختر و نام و نام مادر پسر را به ابجد محاسبه کنید. برای این منظور به مطلب محاسبه حرف ابجد مراجعه کنید.

  سپس ابجد هر چهار اسم را با هم جمع کرده و حاصل جمع را بر پنج تقسیم نمایید. باقیمانده به دست آمده عددی بین ۰ و ۵ خواهد بود. اگر باقیمانده ۱ یا ۳ یا ۵ شود، ستاره دو نفر جفت بوده و به احتمال زیاد به هم می‌رسند. اگر باقیمانده ۲ یا ۴ شد ستاره آنان جفت نیست و بنا بر فال ابجد ازدواج، احتمال اینکه این دو نفر با هم ازدواج کنند بسیار کم است و در صورت ازدواج نیز ممکن ازدواج آنها به جدایی ختم شود. اگر باقیمانده صفر شود، نشان دهنده مخالفت یکی از اعضای خانواده طرفین با این ازدواج است.

  آیا فال ابجد ازدواج درست است؟

  شایان ذکر است که درستی چنین فال‌هایی در مورد موفقیت یک ازدواج در آینده به هیچ وجه به طور علمی اثبات نشده است و به شکل آماری نیز نتایج تحقیقات خاصی در دسترس نیست؛ بنابراین به فال ازدواج با حروف ابجد یا سایر اشکال فال تنها به عنوان سرگرمی نگاه کرده و هرگز تصمیمات خود در مورد مسائل مهمی، چون ازدواج را منوط به نتایج فال‌ها نکنید. برای داشتن یک ازدواج موفق بررسی منطقی شرایط دو طرف در کنار بها دادن به عشق و علاقه و همچنین کمک گرفتن از مشاوران ازدواج می‌تواند بسیار کمک کننده باشد.

  سخن آخر

  با این حال هم در دنیای قدیم و هم در دنیای امروز پیشگویی‌ها برای انسان جذابیت داشته است. در میان انواع فال‌ها و پیشگویی‌ها برخی در منابع قدیمی و علوم غریبه بیشتر مستند هستند و برخی بیشتر نوعی بازی و سرگرمی به حساب می‌آیند. اگر واقعا به مباحت مرتبط با فال و ازدواج علاقه‌مند هستید، می‌توانید فال ورق احساسی (فال عشق)؛ روش گرفتن فال و معنای کارت‌ها را نیز در ستاره بخوانید.

  نظر شما در این مورد چیست؟ چقدر به فال اعتقاد دارید؟ نظرات خود را برای ما ارسال نمایید تا با سایر کاربران ستاره به اشتراک گذاشته شود.

  3.8/5 - (14 امتیاز) مطالب مرتبط

  فال ابجد با اسم به صورت آنلاین | فال سرنوشت با اسم

  طالع بینی حروف ابجد بصورت آنلاین | فال ابجد با اسم مادر

  حروف ابجد چیست و چه کاربردی دارد؟

  فال حروف ابجد چیست؟ + روش گرفتن فال

  محاسبه حروف ابجد کبیر، صغیر و وسیط بصورت آنلاین

  حروف ابجد کبیر چیستند و چه کاربردهایی دارند؟

  خواص و کاربرد حروف ابجد

  🔮 فال و طالع بینی ☕ فال قهوه طالع ماه‌ های تولد فال ابجد طالع‌بینی چینی فال روزانه طالع‌بینی ازدواج فال ورق فال تاروت پیشنهادات ستاره

  مخصوص همکاران ستاره تبلیغات اینترنتی درباره ستاره تماس با ستاره آرشیو ستاره شرایط و مقررات فرصت های همکاری

  عضویت در پلتفرم ستاره

  منبع : setare.com

  فال محاسبه زمان دقیق ازدواج با قرآن,فال قرآن برای بخت و ازدواج

  فال محاسبه زمان دقیق ازدواج با قرآن,فال قرآن برای بخت و ازدواج,فال ازدواج قرآن,گرفتن فال ازدواج با کمک قرآن,فال و طالع بینی ازدواج با قرآن,محاسبه سن ازدواج

  فال

  فال محاسبه زمان دقیق ازدواج با قرآن,فال قرآن برای بخت و ازدواج

  فال محاسبه زمان دقیق ازدواج با قرآن,فال قرآن برای بخت و ازدواج روش فال گرفتن قرآنی برای ازدواج و استخاره قرآنی برای ازدواج دختر و پسر و زمان و سن دقیق ازدواج در دعا سایت

  توسط سید تاریخ انتشار چهارشنبه, می 12, 2021 0

  در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعا سایت doasite.com فال محاسبه زمان دقیق ازدواج با قرآن,فال قرآن برای بخت و ازدواج را قرار دادیم . فال قرآنی همان باز کردن استخاره با قرآن به نیت آن کار می باشد . اگر کسی می خواهد ازدواج کند علاوه بر مشورت و تحقیق می تواند از استخاره قرآنی نیز استفاده کند به شریط که آداب و شرایط استخاره را رعایت کند . در ادامه از دعا سایت همراه ما باشید با فال قرآنی محاسبه زمان ازدواج با استخاره قرآنی ..

  فال قران برای ازدواج,فال قران برا ازدواج,فال قران کریم ازدواج,فال قران جهت ازدواج,فال واقعی قران برای ازدواج,فال ازدواج قرآنی,فال ازدواج با قرآن,فال ازدواج از قرآن,طالع بینی قرآنی ازدواج,فال سن ازدواج با قرآن,فال زمان ازدواج با قرآن,زمان ازدواج من,زمان ازدواج نی نی سایت,زمان ازدواج پیامبر با خدیجه,زمان ازدواج از نظر اسلام,زمان ازدواج حضرت علی,زمان ازدواج حضرت فاطمه,زمان ازدواج عایشه با پیامبر,زمان ازدواج مجدد بعد از طلاق,فال ازدواج با اسم,فال ازدواج حافظ,فال ازدواج با اسم مادر,فال ازدواج تاروت,فال ازدواج انبیا,فال ازدواج ماه ها,فال ازدواج شیخ بهایی,فال ازدواج نخودکی,استخاره ازدواج انلاین,استخاره ازدواج با اسم,استخاره ازدواج حافظ,استخاره ازدواج آیت الله بهجت,استخاره ازدواج قران,استخاره ازدواج خامنه ای,استخاره ازدواج با حروف ابجد,استخاره ازدواج نی نی سایت

  فال ازدواج قرآن,گرفتن فال ازدواج با کمک قرآن,فال و طالع بینی ازدواج با قرآن,محاسبه سن ازدواج با قرآن,استخاره گرفتن با قرآن به نیت ازدواج,استخاره قرآنی برای ازدواج,فال قرآنی برای ازدواج

  فال محاسبه زمان دقیق ازدواج با قرآن,فال قرآن برای بخت و ازدواج

  منظور از فال واقعی قرآن همان استخاره است

  همه ما می دانیم که قرآن کتاب پیشگویی نیست بلکه کتاب هدایت است و باید از طریق این کتاب مسیر صحیح زندگی را پیدا کنیم

  اما برخی افراد از آنجا که به استخاره اعتقاد زیادی دارند؛ از کتاب قرآن برای فال گرفتن استفاده می نمایند

  باید بدانند که استخاره کردن با قرآن شرایطی دارد که در ادامه این شرایط برای شما بیان می شود.

  شرایط فال گرفتن با قرآن

  اصل فال واقعی قرآن این است که زمانی که به دو راهی رسیدیم، از خداوند طلب خیر کرده یکی از راهها را در ذهن خود نیت کرده و نسبت به آن به قرآن تفال می زنیم؛ با توجه به نتیجه استخاره در این خصوص تصمیم گیری نماییم.

  وقتی از دو راهی صحبت می کنیم، منظور این است که با عقل، درایت، تدبر و مشورت تمامی راه ها را مورد سنجش قرار داده ایم و اکنون در سر دوراهی قرار گرفته ایم که نمی دانیم کدام راه را انتخاب نماییم.

  در این صورت می توانیم با تفال زدن و طلب خیر نمودن با توکل و تدبر یک راه را انتخاب نماییم.

  برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص فال واقعی قرآن بهتر است به مفاتیح الجنان مراجعه نمایید. دقت نمایید که استخاره آدابی دارد که باید طبق آداب این کار را انجام دهید.

  فال ازدواج قرآن

  در رابطه با نحوه فال گرفتن یا استخاره گرفتن با قرآن روایت های زیادی وجود دارد. یکی از این روایت ها منسوب به امام علی علیه السلام است.

  طبق این روایت وقتی فرد بر سر دوراهی قرار می‌گیرد؛ وضو گرفته سه بار سوره حمد و سپس سه بار سوره توحید را می‌خواند.

  بعد از آن دعای ذیل را تلاوت می نماید.

  اَللّهُمَّ اِنّی تَوَکَّلْتُ عَلَیْکَ وَ تَفَأَّلْتُ بِکِتابِکَ الْکَریمِ فَأَرِنی ما هُوَ مَکْتُوبٌ فی سِرِّکَ الْمَخْزُونِ وَ فی غَیبِکَ الْمَکْنُونِ یا ذَا الْجَلالِ وَ الْاِکْرامِ

  سپس قرآن را گشوده و ۷ ورق را می شمارد؛ در سطر هفتم از ورق هفتم با توجه به اولین حرف می تواند نتیجه گیری نماید.

  نتیجه گیری فال قرآن

  اگر حرف اول الف و ب باشد

  یعنی نتیجه کار مطلوب است

  اگر حرف اول ت باشد یعنی باید از انجام کار پرهیز نماید.

  اگر حرف اول ث باشد یعنی این کار خوشبختی و سعادت را برای فرد به دنبال دارد

  اگر حرف اول جیم و ح باشد یعنی سود فراوانی برای فرد خواهد داشت

  اگر حرف اول خ باشد یعنی باید از انجام آن پرهیز نماید

  اگر حرف اول د باشد یعنی در پی این کار کمکی حاصل می شود و نتیجه کار مطلوب است

  اگر حرف اول ذ یعنی شکست دشمنان را در پی خواهد داشت

  اگر حرف اول ر باشد یعنی پیروزی به دنبال آن خواهد بود.

  حرف ز نشان از خصومت، ترس و تنفر دارد

  حرف سین نشانه سعادت است

  حرف ش نشانه این است که فرد باید از دشمنانش بترسد.

  حرف صاد به معنی این است که باید سریعتر صدقه بدهد

  حرف ض نشانه مال و خیر

  حرف ط نشانه موفقیت

  حرف ظ نشانه آشکار شدن راز پنهان در کار

  حرف عین، حرف ف،حرف ق، حرف لام نشان دهنده این است که این کار نتایج خوبی را به دنبال دارد.

  حرف میم نشان دهنده این است که باید از انجام کار دوری شود

  حرف نون و واو نتایج خوب

  حرف ی مژده به دنبال دارد.

  حرف ه نشان دهنده توقف و تاخیر است اما نتیجه کار مطلوب است.

  چنانچه حرف ک و غ اومد بهتر است فرد صدقه دهد زیرا در خصومت و دشمنی می‌افتد.

  فال قرآن برای ازدواج :

  در صورتی که قرار است فال واقعی قرآن برای ازدواج بگیرید؛ پیشنهاد می‌شود که به خوبی تحقیق نموده، مشورت کنید، و پس از اینکه مشاوره‌های لازم را انجام دادید، دو رکعت نماز خوانده و از خداوند طلب خیر نمایید و با توکل بر خداوند ازدواج نمایید.

  اگر نتیجه فال واقعی قرآن برای ازدواج مطلوب نبود، ازدواج را به خاطر این یک مورد به هم نزنید زیرا دلایل زیادی وجود دارد که نتیجه استخاره را بد می آورد

  منبع : doasite.com

  فال سرنوشت ازدواج آنلاین

  فال ازدواج آنلاین (جفت بودن ستاره ها) از رایج ترین و محبوب ترین انواع طالع بینی و پیشگویی نتیجه ازدواج است که می توانید در بیلمگ بخوانید

  سرگرمیعلوم غریبه و خفیه

  فال سرنوشت ازدواج با اسم دوطرف (پیشگویی ابجد ازدواج)

  زمان تقریبی مطالعه ۲ دقیقه

  فال ازدواج آنلاین

  امروزه خیلی از دختر و پسرهای جوانِ در شرف ازدواج، درمورد مسائل احساسی و عاطفی خود نسبت به طرف مقابل، گاها بعلت عدم تجربه، نا آگاهی و یا مسائل دیگر، ممکن است در روابط خود دچار سردرگمی شوند و از این رو با استفاده از فال و طالع بینی قصد دارند از آینده خود باخبر شوند.

  خیلی از این افراد به دلیل عدم آگاهی و ندانستن، به فالگیر و رمال و… رو می آورند که ما با این دسته افراد کاری نداریم و از خداوند می‎خواهیم تا این افراد را از تاریکی های جهل و وهم و خیال خارج بکند. اما خوشبختانه امروزه دیگر همه این مسائل را می‎دانند و آگاه هستند.

  نوشته های مشابه

  فال انبیاء الهی آنلاین با یک کلیک

  سحر و جادو؛ علل، علائم و راه های دفع طلسم

  فال حافظ آنلاین با معنی و تفسیر درست

  همه ما می‎دانیم که اعتقاد به فال و طالع‎بینی کار افراد عاقل نیست و مطالب از این دست به منظور افزایش آگاهی عموم و همچنین جلوگیری از خرافات است. مجله اینترنتی بیلمگ مسئولیتی درقبال این دسته مطالب ندارد.

  فال ابجد ازدواج عشقی تضمینی

  طالع بینی ازدواج با حروف ابجد، یک روش فال بینی است که در کتاب های قدیمی (که معمولا معتبر هم نیستند) بسیار از آن نام برده شده و به اسم های ستاره بینی زوجین با ابجد کبیر، فال سرنوشت ازدواج، روش بررسی جفت بودن ستاره ها، طالع ازدواج همسر، طالع تفاهم زوجین، فال خوشبختی، محاسبه ستاره بخت آینده شناخته می‎شود.

  جهت مشاهده نتیجه فال سرنوشت ازدواج خود، به فرم موجود در انتهای این مطلب مراجعه نموده و پس از وارد کردن اسامی مربوطه روی دکمه «بررسی» کلیک کنید تا جواب فال برایتان نمایش داده شود.

  این بررسی برگرفته از مکتوبات قدیمی بوده و تنها با محاسبه حروف ابجد و اعمال ریاضی روی آن‎ها انجام میشود. لذا فقط جهت سرگرمی از آن استفاده نمایید و به نتیجه حاصل شده از آن اعتقاد یا دیدگاه خاصی نداشته باشید.

  نکاتی که در هنگام وارد کردن اسامی باید به آن‏ها توجه کنید:

  حتما نامهای شناسنامه ای افراد رو بصورت دقیق وارد کنید

  اسامی مانند «نساء» که آخرشان همزه دارد را با همزه وارد کنید. (بنویسید نساء)

  اسامی دارای حروف والی بدون حروف والی نوشته شود (مثلا بجای “ابوالفضل” بنویسید “ابولفضل”)

  از نوشتن لقبِ اسامی دارای لقب خودداری کنید (مثلا بجای “سید حسین” بنویسید “حسین”)

  اسامی مانند موسی، کبری و… که “ی” تنها دارند، باید با الف نوشته شوند (مثلا بجای “کبری” بنویسید “کبرا”)

  اسامی که دارای نام شریفه «الله» بوده و در شناسنامه به صورت «اله» نوشته شده حتما نام کامل را وارد کنید. (بجای “عبداله” بنویسید “عبدالله”).

  فال ابجد ازدواج آنلاین

  سرکتاب ازدواج با قرآن

  تفأل زدن به کتاب قرآن درصورتی که به جهت طلب خیر و ایجاد آرامش و دلگرمی باشد پسندیده است. به توصیه یکی از دوستان، بدین منظور می توانید با حضور قلب و نیت پاک، صفحه ای از قرآن را باز کرده و (معمولا) اولین آیه از سمت راست را با ترجمه بخوانید.

  شما عزیزان می توانید در قسمت نظرات در همین صفحه، درمورد این مطلب یا موضوع، دیدگاه های خود را با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

  لازم بذکر است، به هیچگونه درخواستی مبنی بر انجام فال های حضوری و درخواست های از این دست ترتیب اثر داده نخواهد شد. همچنین کامنت های حاوی شماره تلفن (دعانویسی و فالگیری و…) به هیچ عنوان تایید نخواهد شد.

  سرکتاب ابجدی فال واقعی خدایی لینکداین تامبلر پینتریست Reddit VKontakte

  اشتراک گذاری با ایمیل

  چاپ

  نوشته های مشابه

  فال حافظ روزانه امروز

  استغفار کبیر مولا امیرالمومنین (استغفار هفتاد بندی امام علی)

  دانلود بازی gta v برای اندروید (جی تی ای وی)

  سرکتاب رایگان آنلاین با ابجد اسم و نام مادر

  ۱۰۸ دیدگاه

  سلام خسته نباشید ببخشید یه مدتی هست که پسرعموم خیلی رفتارش نسبت به من عوض شده. وقی ما میریم خونشون یا اونا میان یا زمانی که همدیگه رو میبینیم همش بهم خیره میشه خیلی به من توجه میکنه . من ۱۵ سالمه و اون ۱۹سالشه من احساس میکنم ازمن خوشش اومده میشه راهنمایی کنید . ؟ ممنون

  پاسخ

  عزیز دلم …این یه رفتار هست به اقتضای سن و سالتون ممکن هست به شما علاقه داشته باشه اما مسعله ای که مهم هست و دلیل پاسخ دادن من به شماهست اینه که طبق شناختی که من دارم برای اکثربچه هایی تو سن شما این حالات پیش میاد و به این میگن توجه به جنس مخالف …بین پسرخاله دختر خاله یا بین دختر عمو پسرعمو پیش میاد اما نکته مهم این هست که شما خودت رو درگیر این روابط نکنی حتی ذهنتو در گیر این مساعل نکنی چون آرامش ذهنی خودت بهم میریزه و ممکنه دچار یه سری آسیب ها بشی ..آسیب های روحی و حتی جسمی ……آدمای موفق معمولا از تجربه دیگران استفاده میکنن..حالا من بهت یه پیشنهادی می دم که برگرفته از تجربه هست اگه خودم دوباره به این سن برمیگشتم هیچ وقت به خودم اجازه نمی دادم یه برخورد یا یه نگاه یا حتی دوست دارم طرف مقابلم ذهنم رو درگیر کنه و وقت ارزشمند منو به فکر کردن مشغول کنه ….هیچ وقت ذهنم و خودم رو ارزون نمی فروختم به دوستت دارم گفتن های یه نفر هرچه قدر هم که اون یه نفر آدم خوبی بوده باشه اجازه می دادم تلاش کنه تا منو به دست بیاره آدما چیزهایی که ارزون به دست بیارن رو خیلی راحت از دست میدن……………عوض فکر کردن به این احساس و طرف مقابلم هرچقدر که شیرین هم باشه من باید اون موقع رو موفقیت شخصیم کار میکردم ..کتاب می خوندم و یه رشته ورزشی رو دنبال می کردم درسای مدرسه مو خوب می خوندم و برای خودم هدف های مهمی تعیین میکردم وتلاش میکردم به اونها برسم ومهمترین نکته ارتباط خودمو با خدا قوی تر میکردم و باور میکردم که خیلی خیلی دوستم داره و برام بهترین هارو پیش میاره…اگه میتونی با پدر یا مادر راجع به فکرت صحبت اگه نمی تونی یاراحت نیستی میتونی اگه سوالی داشتی همین جا بپرسی تا باهم صحبت کنیم …فقط اینو بدن تو اولین نفری نیستی که این طوری فکر میکنه برای بیشتر ما توی این سن این حالات پیش اومده که بعضی هاش خوب بوده وبعضی هاش بد چون من شناختی از شما وپسرعموت ندارم نمی تونم نظر بدم ….اما اون هایی خوب بوده که دختر و پسر تصمیمات احساسی نگیرن اما تو این سن و این شرایط منطقی فک کردن سخته برای همین پیشنهاد من این هست که اصلا به این قضیه فک نکن و انرزی تو ،روی خودت و موفقیتت بزار

  منبع : bilmag.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مریم 4 روز قبل
  0

  محمد و مهسا

  ام علی 4 روز قبل
  0

  لیلا وعلی باهم ازدواج میکند وکی ایا میشه

  نیکی 9 روز قبل
  0

  سعید ها بهترینن حتما ب او حواهی رسید نیکی

  ناشناس 12 روز قبل
  0

  میزان عشق طرف

  زهرا 18 روز قبل
  0

  آیا ب عشقم حسین میرسم

  زهرا 18 روز قبل
  0

  آیا ب عشقم میرسم

  حامد 21 روز قبل
  0

  میخوام از ایندم بدونم

  مجتبی 23 روز قبل
  0

  اسم مجتبی

  اسم معصومه

  sahra 1 ماه قبل
  0

  اسم خودم صحرا اسم طرف مقابل حامد خیلی دوسش دارم بخاطر همین هزار تا نیت کردم این استخاره رو کردم بهم برسیم

  زهرا 1 ماه قبل
  1

  چرا تابه حال هرکسی آمده برای خواستگاری جور نمیشه...هیچ من ازدواج دارم

  0
  sahra 1 ماه قبل

  انشالله جور میشه میری خونه ای بخت

  ناشناس 2 ماه قبل
  0

  اسم خودم زهرا اسم طرف مقابل خلیل

  فاطمه 3 ماه قبل
  2

  فال ازدواج میخوام

  1
  فاطمه 3 ماه قبل

  استخاره برای ازدواج میخوام ببینم عشق من کیه

  بریتا 3 ماه قبل
  1

  میگن به هم میرسیم ولی همیشه سر بحث و...... میباشیم ولی من زندگی آرامشی میخواهم چون ازدواج بازی نیست ومن میخواهم به ازدواجم ادامه بدمولی با کسی که عاشقش شدم

  خاطره 3 ماه قبل
  0

  ایامابهم میرسیم ستاره هامون گفته یانه

  ناشناس 3 ماه قبل
  0

  ایا به عشقم حسین میرسم

  ناشناس 3 ماه قبل
  2

  استخاره برای ازدواج

  ساجده 3 ماه قبل
  0

  سلام آیا ب عشقم مهدی میرسم؟

  ناشناس 4 ماه قبل
  0

  آیا دخترم خوشبخت می شه

  فربود 4 ماه قبل
  0

  برای ازدواج استخاره دارم لطفا

  0
  هدا 4 ماه قبل

  میخواهم بدانم که با عشقم ازدواج میکنم مشکل گرفتاری براش پیش آماده هست یه مسافرت درپیش دارم میخوام بدانن با مسافرت رفتم امیدواری برایم پیش می اید

  موسوی 4 ماه قبل
  1

  توکل برخدا وکمک شما دوستان

  معصومه 4 ماه قبل
  1

  آیا عشقم پشیمان میشه از کارش و برا معذرت خواهی بر میگرده پیشم

  ایمان 4 ماه قبل
  0

  ازدواج مجددی خواهم داشت

  ایمان 4 ماه قبل
  2

  ازدواج مجددی خواهم داشت

  ایمان 4 ماه قبل
  1

  ازدواج مجددی خواهم داشت

  ایمان 4 ماه قبل
  0

  ازدواج مجددی خواهم داشت ب مهدی میرسم

  ایمان 4 ماه قبل
  0

  ازدواج مجددی خواهم داشت

  ایمان 4 ماه قبل
  0

  ازدواج مجددی خواهم داشت ب مهدی میرسم

  ایمان 4 ماه قبل
  0

  ازدواج مجددی خواهم داشت

  ایمان 4 ماه قبل
  0

  ازدواج مجددی خواهم داشت

  مرضیه بنت خدیجه 4 ماه قبل
  -1

  میخوام ببینم امسال ازدواج میکنم

  Nafas 4 ماه قبل
  0

  سلام. ببخشید میشه. بگین ایا من به عشقم محمد حنیف میرسم

  ناشناس 5 ماه قبل
  0

  من ب یونس میرسم؟

  تمنا 5 ماه قبل
  0

  آیا به عشقم صیام میرسم

  تمنا 5 ماه قبل
  -1

  آیا به عشقم صیام میرسم لطفا جواب بدین

  افسانه 5 ماه قبل
  0

  ایا به عشم مرسم

  0
  افسانه 5 ماه قبل

  ازدواج میکنم

  فاطمه 5 ماه قبل
  0

  زمان دقیق ازدواج من کی هست چرا تاحالا هرکط اومده جور نشده میخوام اسم کسی که یاهاش ازدولج میکنم بدونم

  فاطمه 5 ماه قبل
  1

  زمان دقیق ازدواج من کی هست چرا تاحالا هرکط اومده جور نشده میخوام اسم کسی که یاهاش ازدولج میکنم بدونم

  وجیهه 5 ماه قبل
  0

  آیا با سعید ازدواج میکنم؟

  1
  نیکی 9 روز قبل

  بله عزیزم حتما

  هما 5 ماه قبل
  0

  آیا به عشقم محمد میرسم ؟

  اتنا 6 ماه قبل
  0

  تورو خدا کمکم کنید

  زهرا 6 ماه قبل
  1

  آیا به عشقم میلاد میرسم؟

  روژین 7 ماه قبل
  0

  رسیدن ب عشقم صدیق

  0
  اتنا 6 ماه قبل

  انشاالله بهش برسی 🤲

  مهدی 7 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  -1
  هما 5 ماه قبل

  آیا به عشقم محمد میرسم ؟

  برای پاسخ کلیک کنید