این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  اخرین مهلت ثبت نام دانشگاه ازاد

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  اخرین مهلت ثبت نام دانشگاه ازاد را از این سایت دریافت کنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱

  در این مقاله به تفکیک تاریخ آغاز و پایان ثبت نام بدون کنکور ورودی مهر و بهمن مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد در سال 1401 را ارائه داده ایم .

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  دانشگاه های آزاد نیز بصورت بدون آزمون در دو نوبت نیمسال اول و دوم 1401 دانشجو می پذیرند. داوطلبان موظفند در زمان تعیین شده برای ثبت نام، مرحل نام نویسی و انتخاب رشته خود را تکمیل کنند. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۱ احتمالا از مرداد ماه آغاز می شود.

  برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  برای مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  هر ساله دانشگاه آزاد علاوه بر کنکور سراسری به صورت بدون کنکور نیز در گروه های آزمایشی تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر دانشجو می پذیرد. داوطلبان بسیاری متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 در مقاطع مختلف کاردانی پیوسته و ناپیوسته و همچنین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته هستند.

  پس از انتشار اطلاعیه ای از روابط عمومی سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد. بنابراین در این بازه زمانی داوطلبان واجد شرایطی که متقاضی پذیرش بدون آزمون آزاد هستند، می توانند با در دست داشتن مدارک ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد جهت ثبت نام خود به صورت تعیین شده اقدام کنند.

  ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401 همزمان با ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سراسری و پس از انتشار نتایج کنکور سال جاری در بازه زمانی مرداد ماه آغاز شد. از آنجا که زمان ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقاطع مختلف تحصیلی متفاوت می باشد؛ جدول زمانی ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی آزاد در متن مقاله قرار گرفته است.

  لذا با توجه به اهمیت اطلاع رسانی به موقع به داوطلبان و الزام انجام مراحل ثبت نام در مهلت تعیین شده، در ادامه این مقاله جزئیات زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۱ برای ورودی مهر و بهمن را ارائه داده ایم.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401

  همانطور که پیش از این اشاره شده دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرند. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هر یک از این مقاطع برای ورودی مهر ۱۴۰۱ پس از انتشار اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته مهر 1401

  طبق تقویم زمانبندی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته ورودی مهر، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ از 18 تیر آغاز شده و تا 28 مرداد ماه نیز ادامه دارد. بنابراین، داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد azmoon.org ثبت نام خود را بر اساس سوابق تحصیلی انجام دهند.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته و کاردانی ناپیوسته مهر 1401

  با استناد به اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص پذیرش دانشگاه ها در سال جاری زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۱ همزمان با ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سراسری و پس از انتشار نتایج کنکور سال جاری در بازه زمانی مرداد ماه آغاز شد.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر 1401

  با توجه زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر ماه، متقاضیان فرصت دارند تا  از 25 تیر ماه تا 5 مرداد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته خود را انجام دهند. همچنین، این داوطلبان فرصت دارند تا 7 مرداد ماه در صورت عدم نام نویسی خود انتخاب رشته بدون کنکور خود را انجام دهند. همچنین، متقاضیان کاردانی ناپیوسته نیز می توانند از 18 مرداد ماه لغایت 28 فرم انتخاب رشته بدون کنکور خود را تکمیل نمایند، اما هنوز اطلاعیه ای در خصوص زمان تمدید ثبت نام کاردانی ناپیوسته اعلام نشده و به محض انتشار خبر جدیدی در این مورد، در این مقاله اطلاع رسانی خواهد شد.

  مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ اعلام شد.

  لازم به ذکر است که به محض اعلام زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۱ هر مقطع این مقاله بروزرسانی شده و در کانال تلگرام و صفحه اینستاگرام دانشگاه های بدون کنکور هیوا اطلاع رسانی خواهد شد.

  بیشتر بخوانید: دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1401

  دانشگاه های آزاد هر ساله علاوه بر ورودی نیمسال اول ( مهر ) برای ورودی نیمسال دوم ( بهمن ماه ) نیز از طریق پذیرش صرفا بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند. زمان ثبت نام هر یک از این مقاطع برای ورودی بهمن 1401 پس از انتشار اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود.زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته بهمن 1401

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 + آخرین تمدید

  برای اطلاع از مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 بر روی لینک کلیک کنید و با مشاوران ایران تحصیل در تماس باشید.

  مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401

  دسته بندی

  دانشگاه آزاد بدون کنکور

  دیدگاه ها ۱۱

  سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 909 9075307

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

  دانشگاه آزاد بصورت بدون آزمون در دو نوبت نیمسال اول و دوم 1401 دانشجو می پذیرند. داوطلبان باید در زمان تعیین شده برای ثبت نام، فرایند نام نویسی و انتخاب رشته خود را تکمیل نمایند. دانشگاه آزاد هر سال علاوه بر کنکور سراسری، به صورت بدون کنکور نیز در گروه های آزمایشی تجربی، انسانی، ریاضی، زبان و هنر دانشجو می پذیرد. داوطلبان زیادی متقاضی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 1401 در مقاطع مختلف کاردانی پیوسته و ناپیوسته و همچنین کارشناسی پیوسته و ناپیوسته هستند. در ادامه به مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ و بررسی آخرین تمدید مهلت ثبت نام از طریق سایت دانشگاه آزاد می پردازیم.

  فهرست محتوا [نمایش]

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

  بعد از انتشار اطلاعیه ای از سوی روابط عمومی سازمان سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد، زمان دقیق ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ اعلام خواهد شد. بنابراین در این بازه زمانی داوطلبان واجد شرایطی که خواستار پذیرش بدون آزمون دانشگاه آزاد هستند، می توانند با داشتن مدارک ثبت نامی بدون کنکور دانشگاه آزاد، برای ثبت نام خود در زمان تعیین شده اقدام کنند.

  با توجه به اهمیت اطلاع رسانی به موقع به داوطلبان و همچنین لزوم انجام مراحل ثبت نام در مهلت تعیین شده، در ادامه به جزئیات زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد سال ۱۴۰۱ برای ورودی مهر و بهمن اشاره خواهیم کرد.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 1401

  همانگونه که اشاره شد دانشگاه آزاد در مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشجو می پذیرند. زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد هر یک از این مقاطع برای ورودی مهر ۱۴۰۱ پس از انتشار اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته مهر 1401

  مطابق تقویم زمانبندی، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی پیوسته ورودی مهر سال های گذشته، زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۱ از اواخر تیر آغاز می شود و تا نیمه های شهریور ماه نیز ادامه خواهد داشت. لذا داوطلبان می توانند از طریق سایت ثبت نام و اعلام نتایج بدون کنکور دانشگاه آزاد را به نشانی  azmoon.org انجام دهند.

  آخرین مهلت ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

  برای اطلاع بیشتر از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته مهر 1401

  با توجه به اطلاعیه سازمان سنجش در ارتباط با پذیرش دانشگاه ها در سال جاری زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر ۱۴۰۱، همزمان با ثبت نام پذیرش بدون آزمون دانشگاه های سراسری و بعد از انتشار نتایج کنکور سال جاری در بازه زمانی مرداد ماه آغاز خواهد شد.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر 1401

  با استناد به زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر سال های گذشته که از اوایل تیر ماه شروع شده، احتمالا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته مهر 1401 نیز از اوایل تیر ماه سال جاری اغاز می شود.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1401

  دانشگاه های آزاد سالانه علاوه بر ورودی نیمسال اول ( مهر ) برای ورودی نیمسال دوم ( بهمن ماه ) نیز از طریق پذیرش صرفاْ بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرند. زمان ثبت نام هر یک از این مقاطع برای ورودی بهمن 1401 پس از انتشار اطلاعیه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد مشخص می شود.

  آخرین زمان ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد

  برای  مشاهده نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بر روی لینک کلیک کنید.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته بهمن 1401

  فرایند ثبت نام مقطع کاردانی پیوسته بهمن معمولاْ بصورت اینترنتی و بدون آزمون انجام می شود. طبق رویه زمانبندی ثبت نام بدون کنکور کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد بهمن سال گذشته که هر سال از نیمه های آذر آغاز می شود، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کاردانی پیوسته بهمن ۱۴۰۱ نیز احتمالاْ از اواخر آذر اغاز می شود.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن 1401

  هر سال معمولاْ ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد ( ناپیوسته ) و کارشناسی پیوسته همزمان با هم آغاز می شوند. براساس روند زمانبندی سال گذشته که از نیمه های آذر آغاز شده، احتمالاْ ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته بهمن ۱۴۰۱ نیز از اواخر آذر شروع می شود.

  زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته بهمن 1401

  با توجه به مراحل ثبت نام ورودی بهمن هر ساله نام نویسی مقطع کاردانی پیوسته بهمن، معمولاْ بصورت اینترنتی و بدون آزمون صورت می گیرد. با توجه رویه زمانبندی سال گذشته که از نیمه های آذر آغاز شده، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد کارشناسی ناپیوسته بهمن 1401 نیز از اواخر آذر آغاز خواهد شد.

  منبع مطلب : irantahsil.org

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 11 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید