این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

    اخبار دستمزد 1402

    مهدی

    بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

    اخبار دستمزد 1402 را از این سایت دریافت کنید.

    حقوق کارگران ۱۴۰۲ امروز مشخص می‌شود

    بنابر گفته مسئولان، جلسه نهایی تعیین دستمزد ۱۴۰۲ کارگران امروز _یکشنبه بیست‌وهشتم اسفندماه_ برگزار خواهد شد.

    ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۵

    کارگران چشم‌انتظار جلسه امروز شورای‌عالی کار؛

    حقوق کارگران ۱۴۰۲ امروز مشخص می‌شود

    بنابر گفته مسئولان، جلسه نهایی تعیین دستمزد ۱۴۰۲ کارگران امروز _یکشنبه بیست‌وهشتم اسفندماه_ برگزار خواهد شد.

    به گزارش خبرنگار ایمنا، امروز _یکشنبه بیست‌وهشتم اسفندماه_ جلسه شورای‌عالی کار با حضور وزیر کار، نمایندگان کارگران و کارفرمایان برای تعیین دستمزد ۱۴۰۲ کارگران تشکیل خواهد شد.

    آخرین جلسه شورای عالی کار روز جمعه _بیست‌وششم اسفندماه_ با حضور وزیر کار، نمایندگان کارگران و کارفرمایان، وزیر اقتصاد و وزیر صمت تا پاسی از شب برگزار شد اما بی‌نتیجه ماند و مقرر شد در نشست امروز این شورا نهایی شود.

    دلیل تأخیر در مشخص شدن حقوق کارگران، اختلاف نمایندگان دولت، کارگران و کارفرمایان رقم و چینش سبد معیشت کارگران است، زیرا رقمی که کمیته مزد برای این سبد تعیین کرده است حدود ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان بود، در صورتی که کارگران هزینه سبد معیشت خود را ۱۷ میلیون تومان پیشنهاد داده‌اند.

    هادی ابوی، دبیر کانون عالی انجمن‌های صنفی کارگری کشور در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه حدود ۳۵ درصد از مبلغ ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان مربوط به اقلام خوراکی است، اظهار کرد: ۶۵ درصد مابقی دستمزد کارگران مربوط به اقلام غیرخوراکی است و این هزینه‌ها به صورت ضریبی تعیین خواهد شد، زیرا همه کارگران مجبور به پرداخت هزینه‌هایی ازجمله ایاب و ذهاب و هزینه مسکن نیستند و ممکن است هزینه‌های دیگری وجود داشته باشد.

    ‌ کد خبر 648829

    برچسب‌ها

    حقوق ۱۴۰۲ کارگران افزایش حقوق 1402 حق اولاد حقوق 1402

    آخرین اخبار حقوق 1402

    حقوق کارگران حداقل حقوق کارگران

    اخبار امروز افزایش حقوق کارگران

    نتیجه جلسه تعیین دستمزد کارگران امروز

    جلسه تعیین دستمزد کارگران

    آخرین اخبار افزایش حقوق کارگران 1402

    افزایش۸۰۰هزارتومانی حقوق کارگران

    دستمزد حقوق کارگر حداقل دستمزد

    منبع مطلب : www.imna.ir

    حقوق و دستمزد کارگران 1402 / برنامه دولت مشخص شد

    به گزارش ساناپرس، حقوق و دستمزد کارگران 1402 / برنامه دولت مشخص شد در جلسه شورای عالی کار، شرکای اجتماعی حضور داشتند و این جلسه از صبح جمعه ۲۶ اسفند تا یک بامداد شنبه ۲۷ اسفند برگزار شد. با این حال، این جلسه بدون به دست آوردن هرگونه نتیجه‌ای به پایان رسید. در جلسه شورای...

    حقوق و دستمزد کارگران 1402 / برنامه دولت مشخص شد

    19 مارس, 15:43

    به گزارش ساناپرس، حقوق و دستمزد کارگران 1402 / برنامه دولت مشخص شد

    در جلسه شورای عالی کار، شرکای اجتماعی حضور داشتند و این جلسه از صبح جمعه ۲۶ اسفند تا یک بامداد شنبه ۲۷ اسفند برگزار شد. با این حال، این جلسه بدون به دست آوردن هرگونه نتیجه‌ای به پایان رسید.

    در جلسه شورای عالی کار، با حضور شرکای اجتماعی، از صبح جمعه ۲۶ اسفند تا یک بامداد شنبه ۲۷ اسفند، در محل وزارت کار برگزار شد. حضور وزرای کار، اقتصاد و صمت و نماینده جامعه کارگری و کارفرمایان نیز در این جلسه قابل مشاهده بود. پس از پایان جلسه، سید صولت مرتضوی، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان خبرنگاران حاضر حضور یافت و درباره روند مذاکرات صحبت کرد. وی بیان کرد که در سال‌های گذشته، بحث سه جانبه با بیان دیدگاه‌های مختلف پیگیری می‌شد و امسال نیز به همین روال ادامه داده شد. اما متأسفانه، در این جلسه نیز به دلیل عدم به دست آوردن هرگونه نتیجه‌ای، آن به پایان رسید.

    وی افزود: نمایندگان گروه‌های مختلف به نقطه نظرات مشترکی رسیدند. چند موضوع اختلافی وجود دارد که نیاز به کار کارشناسی بیشتر دارد. مقرر شد شرکای اجتماعی با جامعه هدف خود رایزنی کنند. پس از مشورت‌های لازم امیدواریم نتیجه نهایی حاصل شود. بنابراین جلسه بعدی به عصر یکشنبه ۲۸ اسفند موکول شد.

    افزایش دستمزد 24 درصدی کارگران (حقوق و دستمزد)

    گمانه زنی‌ها حاکی از آن است که درصد افزایش دستمزد کارگری برای سال ۱۴۰۲ بین ۲۰ تا ۲۴ درصد باشد.

    پربازدید اخباراقتصاد

    برند پینو بیبی تولید کننده محصولات تخصصی نوزاد، کودک و مادر در ایران

    کاتالوگ محصولات نوزاد، کودک و مادر پینو بیبی

    قیمت و خرید محصولات پینو بیبی از دیجی کالا

    دیدگاهتان را بنویسید

    منبع مطلب : sanapress.ir

    میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
    مهدی 9 روز قبل
    4

    بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

    برای پاسخ کلیک کنید