این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آموزش سوت بدون دست

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آموزش سوت بدون دست را از این سایت دریافت کنید.

  آموزش سوت زدن به روش های مختلف

  آموزش سوت زدن،سوت،اموزش سوت زدن،چگونه سوت بزنیم،سوت زدن،آموزش سوت زدن ساده،آموزش سوت بلبلی،آموزش سوت زدن با دست،آموزش سوت با دست،چگونه سوت بزنیم؟،نحوه ی سوت زدن,زدن سوت،مراحل سوت زدن،آموزش مرحله ای سوت زدن

  آموزش سوت زدن به روش های مختلف

  مجموعه: متفرقه

  چگونه سوت بزنیم؟

  آموزش سوت زدن

  سوت است که به سادگی با دمیدن و مکیدن هوا از دهان صدا تولید می کند. البته برای یادگیری سوت زدن به تمرین بسیار نیاز دارید. پس از یاد گرفتن برایتان خیلی ساده می شود. اغلب سوت زدن کاربردهای زیادی دارد. انواع روش های سوت زدن را به شما آموزش می دهیم.

  چگونه سوت بزنیم؟

  سوت زدن کار بسیار ساده ای است اما بسیاری از مردم اینکار را بلد نیستند. سوت زدن کاربردهای زیادی مانند: صدا کردن حیوانات خانگی، صدا کردن افراد در فاصله دور و خیلی از مواقع دیگر را دارد.

  سوت زدن به عمل تولید صدا به وسیله تنظیم جریان هوای عبوری از دهان انسان را گویند. سوت زدن را می توان با درست کردن یک حفره بر روی لب و دمیدن یا مکیدن هوا از آن حفره ایجاد کرد. برای سوت زدن با دست، هرگز از دست های کثیف استفاده نکنید که برای بدنتان ضرر داشته باشد.

  بعضی افراد سوت زدن را می توانند با مکش هوا به داخل انجام بدهند. اشکال ندارد، به هر شکلی که می توانید صدا تولید کنید، انجام بدهید.

  سوت زدن از آن دسته کارهایی است که هر کسی باید بلد باشد. با شناسایی انگشت مناسب و شکل دادن درست به لب ها و دهان می توانید صدای دلخواهتان را ایجاد کنید. با کمی تمرین می توانید خیلی زود صدایی ایجاد کنید که هر کسی به سادگی آن را می شنود.

  در این مطلب با چند روش سوت زدن آشنا می شوید.

  دو روش آموزش سوت با دست :

  روش اول: فرم دادن لب ها و انگشت ها

  1- قرار دادن لب ها بر دندان ها

  ابتدا لب هایتان را خیس کنید. در اصطلاح به این کار «خیس کردن سوت» هم می گویند. لب های خیستان را طوری روی دندان هایتان قرار بدهید که پیدا نباشند. لب هایتان را در همین حالت در طول سوت زدن حفظ کنید. این که به چه اندازه باید لب هایتان را سفت نگهدارید همراه با تمرین به دست می آید.

  لب های خیستان را طوری روی دندان هایتان قرار دهید که پیدا نباشند

  2- انگشت هایتان را زیر نوک زبانتان قرار دهید

  بدون توجه به انگشت استفاده شده، قرار دادن نوک انگشت ها به زیر زبان، شما را برای سوت زدن آماده می کند. این کار را با لطافت انجام دهید و فشار زیاد وارد نکنید. پیش از انجام این کار حتما دستانتان را بشویید. فشار بیش از حد ممکن است سوت زدن را سخت تر کند. می توانید از انگشت اشاره و شست، انگشت های کوچک یا انگشت اشاره و انگشت میانی برای این کار استفاده کنید.

  قرار دادن نوک انگشت ها به زیر زبان شما را برای سوت زدن آماده می کند

  3- زبانتان را با استفاده از انگشت‌ها به عقب فشار دهید

  با استفاده از انگشت ها، نوک زبانتان را به عقب فشار دهید تا جایی که یک چهارم آن به خودش پیچیده شود. به این کار ادامه دهید تا بند اول انگشتانتان داخل دهان قرار گیرند. انجام دادن این کار با فشار زیاد سوت زدن را سخت تر می‌کند و خطرناک است. این حرکت می بایست به لول شدن زبانتان کمک کند.

  با انگشت نوک زبان را به عقب فشار دهید تا جایی که یک چهارم آن پیچیده شود

  4- لب هایتان را محکم به روی انگشت ها ببندید

  بستن لب ها به دور انگشت ها برای تولید صدای رسا و شفاف مرحله مهمی است. نباید فضای خالی و بازی به غیر از محل برخورد انگشت ها با یک دیگر وجود داشته باشد. این فاصله محلی است که صدا در آن تولید می شود و اندازه آن با تمرین به دست خواهد آمد.

  بستن لب ها به دور انگشت ها برای تولید صدای رسا و شفاف مرحله مهمی است

  5- از میان انگشت ها فوت کنید

  تلاش کنید تا ابتدا از میان انگشت هایتان به آرامی فوت کنید. محل قرار گیری انگشت ها و سفتی لب ها را برآورد کنید و اگر باد از جایی فرار می کند آن جا را بپوشانید. از این که زبانتان از حالتش خارج نمی شود و مسیر خروجی هوا را نمی بندد مطمئن شوید. پس از آن که مشکلات بالا را برطرف کردید، می توانید محکمتر فوت کنید تا صدای سوت را تولید کنید و به مرور زمان تا هر چقدر که دوست دارید صدا را بلند کنید.

  تلاش کنید تا ابتدا از میان انگشت هایتان به آرامی فوت کنید

  6- هر وقت ممکن بود تمرین کنید

  به تمرین و آزمایش کردن ادامه دهید. زاویه های مختلف و فرم‌ های دیگر انگشت را امتحان کنید و تنظیمات لازم را انجام دهید. به مرور زمان، می‌توانید محل دقیق و مناسب برای تولید یک سوت بلند و صاف را پیدا می کنید. نسبت به افراد اطرافتان آگاه باشید و به آن ها احترام بگذارید چون ممکن است صدایی که در ابتدا تولید می کنید خیلی مناسب و قشنگ نباشد.

  زاویه های مختلف و فرم‌ های دیگر انگشت را امتحان کنید

  7- تکنیک ها و محل های قرارگیری دیگر را مورد آزمایش قرار دهید

  نحوه های مختلف قرارگیری لب ها و انگشت ها را امتحان کنید. اگر برای ایجاد صدا مشکل دارید بهتر است راه ها و روش های مختلف را امتحان کنید تا بهترین راه برای خودتان را پیدا کنید.

  نحوه های مختلف قرارگیری لب ها و انگشت ها را امتحان کنید

  روش دوم: آزمایش قرارگیری انگشت ها

  منبع : www.beytoote.com

  چگونه یاد بگیریم بدون انگشت با صدای بلند سوت بزنیم؟ چگونه به سرعت یاد بگیریم که با انگشت و بدون انگشت سوت بزنیم: ملودی در دهان و دستورالعمل های گام به گام

  به دنبال راهنمایی در مورد نحوه یادگیری سوت زدن بدون انگشت هستید؟ پیداش کردی اما لطفا صبور باشید: هنر سوت زدن برای اولین بار به همه داده نشده است.

  به یاد داشته باشید که چگونه در کودکی وقتی یکی از بزرگسالان یا کودکان بزرگتر سوت می زد حسادت می کردید و تحسین می کردید؟ چنان صدای تند، تند و بلندی بیرون آمد که مطمئناً می خواستم آن را تکرار کنم ... اما بیرون نیامد. بسیاری از ما بدون درک این علم بزرگ شده ایم: آنچه برای برخی آسان است فراتر از درک دیگران است. یا شاید ارزش این را داشت که سخت تر تمرین کنم؟ همه می توانند سوت زدن بدون انگشت را بیاموزند - فقط باید لب های خود را به درستی جمع کنید و ضربه بزنید.

  به هر حال، اگر می خواهید یاد بگیرید که چگونه با یک مداد ساده طراحی کنید یا در هنر گرافیتی مهارت پیدا کنید، سایت ما در این امر به شما کمک می کند. درباره تکنیک طراحی پرتره، در مورد گرافیتی.

  چرا سوت زدن بدون انگشت بهتر است؟ زیرا دست ها همیشه تمیز نیستند - و هر فرد متمدنی از گهواره می داند که چیزهای کثیف را نمی توان در دهانش گذاشت. علاوه بر این، اگر برای شهرت خود به عنوان یک فرد شایسته ارزش قائل باشید، این ژست مشخصه "ژیگان" کاملاً نامناسب است. به طور خلاصه، از آنجایی که می خواهید سوت بزنید، بهتر است بلافاصله یاد بگیرید که چگونه این کار را بدون انگشتان خود انجام دهید. این گزینه در بسیاری از موقعیت ها قابل قبول است - به عنوان مثال، سوت زدن سگ ها برای پیاده روی. اما بهتر است فقط با یک نگاه، دختران زیبا را که از آنجا رد می شوند، ببینید، در کنسرت با تشویق هنرمندان به استقبال هنرمندان بروید و دست خود را برای توقف ماشین بالا ببرید.

  دو گزینه برای موقعیت لب ها در هنگام سوت وجود دارد: "لوله" و "شکاف". در حالت اول، ما آنها را به عنوان برای جمع آوری می کنیم، و دومی نیز به نوبه خود دارای دو نوع است: زمانی که لب بالایی روی لب پایینی آویزان است و بالعکس، زمانی که لب پایینی بیشتر از لب بالایی کشیده می شود. همه گزینه ها را امتحان کنید و راحت ترین را برای خود انتخاب کنید: این بستگی به ساختار فک و شکل لب ها دارد، چه کسی راحت تر است، بسیار فردی است. هنوز هم می‌توانید با لب‌هایتان سوت بزنید... اما بهتر نیست. چرا؟ به آینه بروید و آن را با چهره خود به تصویر بکشید - بلافاصله متوجه خواهید شد که ارزش ندارد چنین چهره هایی را در ملاء عام برای یک بزرگسال بسازید.

  در هر دو مورد، سوراخ هوا بین لب ها بسیار کوچک است.اگر چه فک ها باید به اندازه کافی گشاد شوند. زبان کمی تنش دارد و با جریان تنظیم می شود، آن را با نوک به کام "فشار می دهد" و قسمت میانی با کاردک قرار دارد. هوا از ترامپولین بالا می رود و به سمت دندان ها می رود. اما دندان ها با زبان تماس ندارند. حالا کمی باد بزنید: به سختی سوت درست را در بار اول دریافت خواهید کرد، اما به احتمال زیاد صدایی را خواهید شنید که تقریباً شبیه آن است، فقط کر و آرام تر. سعی کنید فک پایین خود را به جلو و عقب، بالا و پایین حرکت دهید، قفسه های هوا را ضعیف و تقویت کنید، آن را با زبان خود در موقعیت های مختلف فشار دهید - اکنون باید موقعیتی را پیدا کنید که در آن صدا بیشترین صدا را دارد. پیداش کردی؟ آن را به خاطر بسپار.

  شما تقریباً یاد گرفته اید که چگونه بدون انگشت سوت بزنید - کار کمی وجود دارد: فقط باید مهارت های خود را با آموزش تقویت کنید. کسی در عرض پانزده دقیقه یک سوت سارق خوب دریافت می کند، کسی یک هفته برای این کار نیاز دارد. نکته اصلی این است که در اولین شکست ها دست نکشید. و آخرین ... بهتر است در خانه سوت نزنید. نه به این دلیل که ظاهراً "پولی وجود نخواهد داشت"، بلکه برای اینکه بستگان را با صداهای بلند آزار ندهند، اگر مصمم به استراحت هستند.

  معلوم می شود که انگشتان یک "ابزار" ضروری برای سوت زدن با صدای بلند و تیز هستند. وظیفه آنها به شرح زیر است. ابتدا زبان را «رام کنید». در مرحله دوم، لب های خود را به دندان های خود فشار دهید.

  بیایید سعی کنیم با هم سوت زدن را یاد بگیریم.

  مرحله 1 - حرف "A" را از انگشتان خود بسازید

  همانطور که در شکل نشان داده شده است، حرف "A" را با استفاده از انگشتان وسط و اشاره هر دو دست تا کنید. این ترکیب را می توان تنها با استفاده از انگشت اشاره یا فقط با انگشتان وسط انجام داد. و می توانید فقط از یک دست استفاده کنید، انگشت شست و سبابه خود را در حلقه ببندید (مانند حرکت "OK").

  مرحله 2 - لب های خود را به دندان های خود فشار دهید

  لب هایت را طوری به دندان هایت فشار بده که انگار پیرمردی بی دندان هستی. هرچه بیشتر لب‌هایتان را در دهان فرو کنید و روی دندان‌هایتان فشار دهید، صدای سوت بلندتر می‌شود. انگشتان به ثابت کردن لب ها در این حالت کمک می کنند.

  مرحله 3 - وضعیت زبان

  انگشتان خود را که به شکل "A" تا کرده اید، حدود یک فالانکس در دهان خود فرو کنید (دست های خود را بشویید!). انگشتان خود را در وسط دهان قرار دهید، به طوری که نوک انگشتان به سمت مرکز زبان شما باشد. تا جایی که ممکن است خود زبان را به عقب ببرید. بین نوک زبان و دندان های جلویی باید حدود یک سانتی متر فاصله باشد. برای راحتی، نوک زبان خود را با انگشتان خود نگه دارید.

  مرحله 4 - سوت زدن

  هوا را به داخل ریه های خود بکشید. با نگه داشتن انگشتان و زبان خود، لب های خود را مطابق شکل ببندید. هوا را از ریه های خود خارج کنید. اگر همه چیز را به درستی انجام داده باشید، کمی "لرز" روی لب پایین احساس خواهید کرد - هوا نباید از کل دهان خارج شود، بلکه باید از سوراخی که با انگشتان، زبان و لب های خود ایجاد کرده اید، خارج شود.

  اگر بار اول کار نکرد، ناراحت نشوید. تمرین، تمرین و دوباره تمرین! یک بار در بلبل چهلم دزد از تو بیرون می آید.

  منبع : i-sew-moscow.ru

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 14 روز قبل
  0

  خوببود آسون

  مهدی 11 ماه قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید