این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آموزش آیلتس

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آموزش آیلتس را از این سایت دریافت کنید.

  کلاس آیلتس

  کلاس آیلتس سفیر، آموزش آیلتس آنلاین، دوره جامع آیلتس در تهران و آمادگی Pre و Post IELTS برای متقاضیان مهاجرت‌ و ادامه تحصیل در خارج از کشور بصورت فشرده و غیرفشرده

  کلاس آیلتس IELTS سفیر

  هدف اصلی دوره‌های آموزش آیلتس در مرکز آموزش حرفه‌ای آیلتس سفیر آشنایی و آماده‌سازی هرچه بیشتر و دقیق‌تر متقاضیان شرکت در آزمون آیلتس در بازه زمانی کوتاه است، به‌طوری‌ که هر متقاضی با هر دانش و مهارت زبانی بتواند طی مدتی معین خود را به نمره موردنظر برساند. مخاطبین کلاس‌های آموزش IELTS عمدتا متقاضیان ادامه تحصیل در خارج از ایران، مهاجرت‌کنندگان به کشورهای انگلیسی زبان، داوطلبان شرکت در آزمون دکترای داخل کشور و متخصصان رشته‌های مختلف که قصد دارند در دوره‌های تخصصی بین‌المللی در خارج از ایران شرکت کنند، هستند.

  شرکت در تعیین سطح ثبت نام آنلاین

  آموزش IELTS فشرده و ترمیک، آنلاین و حضوری

  کلاس‌های آیلتس در موسسه سفیر در سه بخش Post-IELTS , IELTS , Pre-IELTS برگزار می‌گردد. دوره‌ Pre-IELTS در 7 سطح مقدماتی،سپس دوره‌ IELTS که شامل سه سطح Developing، Bridging و Expanding بوده و در 9 سطح برگزار می‌شود. دوره‌ Post- IELTS شامل 4 سطح که با تمرکز بر یکی از مهارت‌های زبانی Listening, Reading, Speaking و Writing طراحی شده‌اند و به‌ صورت مستقل و در جهت آمادگی برای آزمون برگزار می‌گردد.

  دوره Pre-IELTS

  این بخش از دوره آموزش آیلتس مخصوص کسانی است که نیازمند شرکت در آزمون IELTS هستند ولی به‌علت ضعف زبانی هنوز نمی‌توانند در کلاس‌های آمادگی IELTS شرکت نمایند. این دسته از زبان‌آموزان پس از شرکت در مصاحبه تعیین سطح در یکی از ترم‌های دوره Pre-IELTS قرار می‌گیرند. این بخش دارای اهداف دوگانه است: علاوه‌ بر تقویت مهارت‌های زبانی زبان‌آموزان به‌صورت ضمنی و پیوسته، آنان را با آزمون آیلتس آشنا کرده و سبب ارتقا سطح زبان عمومی آنان نیز می‌گردد.

  در سطوح Pre-IELTS ، تمرکز اصلی بر روی ساختن پایه‌ای مستحکم از گرامر، لغات، و مهارت‌های مهم و تاثیرگذار در امتحان آیلتس می‌باشد.از این رو، در سطوح 3-1 Pre-IELTS ، که مخصوص زبان‌آموزان سطح Elementary طراحی شده است، از کتاب Beginner Edition 5th Headway New به همراه کتاب کار آن (workbook ) استفاده شده است. سپس، در سطوح 6-4 Pre-IELTS ، که در واقع نقطه آغاز رویکرد مبتنی بر آیلتس در آموزش سفیر می‌باشند، از کتاب Mindset for IELTS Foundation به عنوان منبع اصلی، و کتاب‌های Grammar in use و  Vocabulary in use به عنوان منابع تکمیلی استفاده می‌شود.در انتهای سطوح Pre-IELTS ، دوره‌ای تحت عنوان Bridging Course یا .B.C طراحی شده است، که همانطور که از نام‌گذاری آن می‌توان حدس زد، این دوره مانند پلی میان دوره‌های Pre-IELTS و دوره‌های تخصصی IELTS می‌باشد.

  در این دوره با بهره‌گیری از کتاب Get Ready For IELTS Speaking و همچنین کتابچه‌ی ویژه طراحی شده توسط تیم آموزش موسسه سفیر گفتمان، کلاس‌هایی مبتنی بر مهارت Speaking و با هدف آشنا کردن زبان‌آموزان با فرایند آزمون Speaking در امتحان آیلتس و همچنین مرور و رفع ایرادات گرامری و لغوی مربوط به سطوح قبلی، برگزار می‌گردند.

  پیش بینی آموزشی سفیر برای کسانی که سطوح Pre-IELTS را به اتمام می‌رسانند، حصول نمره‌ای درحدود 4.5 در امتحان آیلتس می‌باشد. همچنین، به زبان‌آموزان توصیه می‌گردد تا پس از به پایان رساندن این سطوح، با شرکت در آزمون شبیه‌سازی شده آیلتس یا Mock Test ، نسبت به سنجش سطح زبانی خود در شرایط مشابه شرایط واقعی امتحان، و متعاقبا دریافت مشاوره آموزشی رایگان از تیم‌های آموزش مستقر در واحدهای IELTS بر اساس نتایج آزمون ماک، اقدام نمایند.

  Pre-IELTS 3 Pre-IELTS 2 Pre-IELTS 1

  Units 11-14 Units 6-10 Units 1-5 Headway Starter

  Expected Overall IELTS Band Scores

  1-3

  Pre-IELTS 6 Pre-IELTS 5 Pre-IELTS 4

  Units 7-10 Units 4-6 Units 1-3

  Mindset Foundation

  Expected Overall IELTS Band Scores

  3-4 B.C Speaking Courses Unit 1-12

  Expected Overall IELTS Band Scores

  4-4,5

  کلاس آموزش IELTS

  کلاس آیلتس شامل سه سطح Developing، Bridging و Expanding بوده که زبان‌آموزان در یکی از این سطوح به ادامه یادگیری می‌پردازند.

  Bridging

  IELTS 3 IELTS 2 IELTS 1

  Units 7-8 Units 4-6 Units 1-3

  Expected Overall IELTS Band Scores

  4.5-5.5

  کتاب‌های Mindset 1 به‌همراه کتاب Grammar for IELTS و Vocabulary for IELTS در این سطوح تدریس می‌گردند.

  Developing

  IELTS 6 IELTS 5 IELTS 4

  Units 7-8 Units 4-6 Units 1-3

  Expected Overall IELTS Band Scores

  5.5-6.5

  کتاب‌های Mindset 2 به‌همراه کتاب  Grammar for IELTS و Vocabulary for IELTS در این سطوح تدریس می‌گردند.

  Expanding

  IELTS 9 IELTS 8 IELTS 7

  Units 7-8 Units 4-6 Units 1-3

  Expected Overall IELTS Band Scores

  6.5-7.5

  کتاب‌های Mindset 3 به‌همراه کتاب Grammar for IELTS و Vocabulary for IELTS در این سطوح تدریس می‌گردند.

  دوره Post-IELTS

  منبع مطلب : gosafir.com

  آموزش صفر تا صد آیلتس با 34 درس رایگان

  درک قالب آزمون آیلتس و پیش بینی موارد مورد انتظار در روز آزمون به شما کمک می کند تا آمادگی بهتری برای آن داشته باشید. مسیر آمادگی خود برای آزمون آیلتس را با

  آموزش صفر تا صد آیلتس با 34 درس رایگان

  مهر 14, 1400 آموزش زبان 10 دیدگاه

  درک قالب آزمون آیلتس و پیش بینی موارد مورد انتظار در روز آزمون به شما کمک می کند تا آمادگی بهتری برای آن داشته باشید. مسیر آمادگی خود برای آزمون آیلتس را با خواندن این 6 مرحله شروع کنید.

  مرحله 1: آزمون آیلتس مناسب را انتخاب کنید.

  دو نوع آزمون آیلتس وجود دارد، آزمون آیلتس آکادمیک و جنرال. انتخاب نوع آزمون به نیاز شما بستگی دارد که آیا قصد کار، تحصیل یا مهاجرت به یک کشور انگلیسی زبان دارید.

  برای تحصیل در مقاطع بالاتر در یک کشور انگلیسی زبان باید در آزمون آیلتس آکادمیک شرکت کنید.

  از سوی دیگر برای شغل یا مهاجرت به استرالیا، نیوزلند، کانادا یا انگلستان باید در آزمون جنرال یا عمومی آیلتس شرکت کنید.

  به طور خاص در بریتانیا در صورت نیاز به هر کدام از موارد زیر مدرک آیلتس بگیرید:

  تحصیل در مقاطع کارشناسی یا کارشناسی ارشد

  ثبت نام شغلی در انگلستان

  درخواست برای ویزای خانواده افراد مقیم

  درخواست تمدید ویزای خانواده یا همسر

  درخواست برای ماندن یا تابعیت نامعین

  مرحله 2: با آزمون آشنا شوید.

  پس از مشخص کردن نوع آزمون آیلتس مناسب باید با آن آشنا شوید، از قالب آزمون گرفته تا بخش های مختلف آن و انواع سوالات مورد انتظار. بعد از شناخت قالب آزمون و انواع سوالات نیز با انجام آزمون های تمرینی خود را برای روز آزمون آماده کنید.

  آزمون آیلتس از چهار بخش صحبت کردن (Speaking یا اسپیکینگ)، خواندن (Reading یا ریدینگ)، گوش دادن (Listening یا لیسنینگ) و نوشتن (Writing یا رایتینگ) تشکیل شده است. هر بخش نیز خودش قسمت های متفاوتی دارد.

  حتما ببینید: 12 اپلیکیشن برتر آموزش زبان انگلیسی

  باید بدانید که آیلتس چیست، چه مهارت هایی مورد آزمایش قرار گرفته می شود و نتایج نمرات آن چه معنی دارند. پس از کسب اطلاعات بیشتر در مورد آیلتس می توانید تصمیم بگیرید که کدام آزمون برای شما بهتر است، آکادمیک یا عمومی. (البته این را خود موسسه یا دانشگاهی که شما را پذیرش می کند اعلام می کند ولی بطور کلی برای زندگی در یک کشور خارجی به ایلتس عمومی نیاز دارید و برای تحصیل در یک کشور به ایلتس اکادمیک)

  مرحله 3: انواع سوالات را بشناسید.

  هر دو آزمون آیلتس آکادمیک و عمومی از 4 بخش Listening، Reading، Writing و Speaking تشکیل شده است. انواع سوالات در هر قسمت از آزمون متفاوت است.

  با انواع سوالات رایج در هر قسمت از آزمون آشنا شوید و زمان اختصاصی برای هر کدام از بخش ها را بشناسید. دانلود و تمرین آزمون های رایگان یکی از روش های آسنایی با انواع سوالات آزمون است.

  مرحله 4: گروه بندی نمرات را بشناسید.

  نتیجه آیلتس به صورت نمرات کلی گزارش می شود؛ از 0 تا 9. هر نمره کلی با سطحی از مهارت های زبان انگلیسی مطابقت دارد. برای هر قسمت از آزمون، نمره کلی و همچنین نمره جداگانه دریافت خواهید کرد. نمرات در اعداد کامل و یا نیم گزارش می شود، مثل. 7.0 ، 8.5

  بهتر است معنا و مفهوم هر نمره را برای تشخیص سطح خود بدانید و همچنین با معیارهای نمره گذاری برای هر کدام از مهارت های آزمون آشنا شوید.

  مرحله 5: مطالعه کنید و اهداف خود را تعیین کنید.

  مطالعه برای آزمون آیلتس بسیار مهم است و سعی کنید در زمان نزدیک به آزمون بیشتر از زبان انگلیسی استفاده کنید. علاوه بر این تعیین هدف نیز به سرعت پیشرفت شما در آمادگی برای آزمون کمک خواهد کرد.

  آشنایی و تعیین هدف برای به دست آوردن نمره کلی

  برای هر نمره مجموعه ای از معیارها مشخص شده است. آزمونگران آیلتس از این معیارها برای ارزیابی مهارت های زبان استفاده می کنند. بنابراین این را بدانید که مثلا برای نمره 7 در آزمون های اسپیکینگ و رایتینگ چه چیزی از شما خواسته می شود و اهداف و برنامه مطالعه خود را براساس آن تنظیم کنید.

  ارزیابی مهارت های انگلیسی

  وقتی بدانید که در حال حاضر در چه سطحی (نمره) هستید، می توانید مطالعه خود را برای رسیدن به نمره و هدف موردنظرتان برنامه ریزی کنید. IELTS Progress Check آزمون آزمایشی است که نمرات کلی هر قسمت از آزمون و همچنین بازخورد عملکرد را برمیگرداند

  تبدیل زبان انگلیسی به عادت

  تمرین روزانه و منظم زبان انگلیسی تفاوت بزرگی ایجاد خواهد کرد. صرف حتی 5 دقیقه در روز برای یادگیری زبان می تواند نتایج زیادی به دنبال داشته باشد، یک تمرین ساده مثل خواندن اخبار انگلیسی، نوشتن نامه برای یک دوست یا تماشای فیلم های انگلیسی در روز آن را به یک عادت تبدیل می کند.

  برنامه ریزی برای مطالعه

  برای تمرین هر چهار قسمت و مهارت آزمون آیلتس برنامه داشته باشید. برای پیشرفت بهتر به هر کدام زمانی اختصاص دهید:

  روزنامه، کتاب، مجله و تبلیغات به زبان انگلیسی را بخوانید.

  به کتاب های صوتی، پادکست، رادیو و موسیقی انگلیسی گوش دهید.

  با همکاران، دوستان و خانواده خود به زبان انگلیسی صحبت کنید.

  هر روز یا هفته یک کلمه جدید یاد یگیرید و از آن در جملات خود استفاده کنید.

  مرحله 6: شرایط روز آزمون را پیشبینی کنید.

  برای آرامش ذهنی پیش از آزمون به انتظارات خود از روز آزمون فکر کنید. نکاتی که باید در روز آزمون رعایت کنید:

  زودتر از موعد مقرر در مکان حاضر شده تا خیلی سریع در مکان خود جاگیر شوید.

  وسایل شخصی خود مانند گوشی، ساعت، کتاب و یادداشت هایتان را بررسی کنید.

  کاارت شناسایی خود را حتما باید به همراه داشته باشید.

  این 6 مرحله را به برنامه خود برای آمادگی آزمون آیلتس اضافه کنید تا نتیجه بهتری به دست آورید.

  دقت کنید این آموزشها با فرض بر اینکه شما انگلیسی مبتدی-متوسط را بلد هستید تدارک دیده شده اند. اگر بلد نیستید ابتدا این چند درس آموزش زبان انگلیسی را دانلود و تمرین کنید و سپس به سراغ این دروس بیایید.

  دانلود دروس ویدیویی آموزش آزمون آیلتس

  برای مشاهده بهتر ویدیوها در موبایل، گوشی را افقی نگه دارید. اگر اروری مشاهده کردید بخاطر روشن بودن وی پی ان است. بعد از پخش هر ویدیو، علامت دانلود روی آن نمایان می شود.

  اگر روی دانلود کلیک کردید و ویدیو باز هم پخش شد، بعد از پخش ردن روی علامت سه نقطه پایینش کلیک و گزینه دانلود یا ذخیره را انتخاب کنید. هر درسی مشکل داشت در نظرات اعلام کنید تا سریعا رفع شود یا به پیج منبع مراجعه کنید. ضمنا هر چند وقت یک بار احتمالا دروس به روز می شوند.

  منبع مطلب : sariasan.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 5 روز قبل
  4

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید