این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آزمون آغازین پایه هفتم

  آزمون آغازین پایه هفتم را از این سایت دریافت کنید.

  نمونه سوالات آزمون آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰

  در این مقاله لینک دانلود تعدادی نمونه سوال و جواب آزمون آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰ قرار داده شده و سپس منابع طراحی سوالات آزمون آغازین پایه هفتم نیز معرفی شده است.

  نمونه سوال آزمون آغازین پایه هفتم

  دانش آموزانی که در سال تحصیلی 1400 - 1401 وارد پایه هفتم شدند، روز سه شنبه 11 آبان می بایست وارد سایت sa.medu.ir شده و در آزمون جامع سنجش آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰ شرکت نمایند. دانش آموزان برای آمادگی بیشتر در این امتحان می توانند نمونه سوال آزمون آغازین را دانلود کرده و با حل این سوالات با آزمون آغازین و میزان دشواری این آزمون آشنا گردند.

  برای مشاوره نمونه سوال آزمون آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰

  برای مشاوره نمونه سوال آزمون آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰

  مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی با راه اندازی سامانه sa.medu.ir اقدام به طراحی سایتی جهت برگزاری آزمون آغازین نموده که بر این اساس تمام دانش آموزانی که در مقاطع هفتم، هشتم، نهم، دهم، یازدهم و دوازدهم شاخه های نظری یا فنی حرفه ای و کاردانش هستند با مراجعه به سایت آزمون آغازین در موعد مقرر در آزمون آنلاین ارزشیابی ورودی سنجش آغازین ۱۴۰۰ شرکت نمایند.

  دانش آموزان پایه هفتم متوسطه اول می توانند با دانلود و حل نمونه سوالات آزمون آغازین با نحوه طراحی این آزمون در هر درس مطلع شده و خود را برای کسب نمره ای خوب در آن آماده نمایند. استفاده از نمونه سوال هنگام آمادگی برای آزمون یکی از روش هایی است که دانش اموزان با استفاده از آن می توانند سطح علمی خود را محک زده و هم از نقاط ضعف و قوت خود مطلع گردند. با توجه به اهمیت آزمون آغازین در پایه پیش روی دانش آموزان، در ادامه جهت یاری رسانی به دانش آموزان نمونه سوال آزمون آغازین پایه هفتم برای سال تحصیلی 1400 ارائه شده است.

  دانلود نمونه سوال آزمون آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰

  تمامی دانش آموزانی که در پایه هفتم مشغول به تحصیل هستند باید روز سه شنبه مورخ 11 آبان ماه وارد سایت sa.medu.ir شده تا در آزمون آغازین پایه هفتم 1400 شرکت کنند. این آزمون تا سال گذشته توسط مدارس برگزار می شد، اما امسال مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی تغییراتی را در آن ایجاد کرد. از جمله این تغییرات می توان به برگزاری این آزمون به صورت جامع و آنلاین اشاره کرد.

  دانش آموزان پایه هفتم با دانلود نمونه سوال آزمون آغازین پایه هفتم سال های گذشته پیش از برگزاری این آزمون، فرصت دارند تا سطح اطلاعات خود را محک زده و از نقاط ضعف و قوت خود مطلع گردند. علاوه بر این دانش آموزان هفتم با دانلود نمونه سوال آزمون آغازین و حل این نمونه سوالات می توانند از مطالب پراهمیت و سوالات پرتکرار با خبر شده و همچنین با شناخت ماهیت این آزمون استرسشان برای امتحان آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰ کمتر گردد. برای آشنایی با ازمون آغازین در جدول زیر نمونه سوالات امتحانی آزمون آغازین پایه هفتم قرار داده شده است.

  دانلود نمونه سوال آزمون آغازین پایه هفتم

  نمونه سوال آزمون آغازین سری اول

  برای آشنایی با سامانه آزمون آغازین مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.

  بیشتر بخوانید: sa.medu.ir

  منابع آزمون آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰

  امسال که آزمون آغازین پایه هفتم به صورت هماهنگ و آنلاین برگزار می گردد یکی از دغدغه اصلی والدین و دانش آموزان منابع مشخص شده برای طراحی سوالات این آزمون می باشد. اهمیت ازمون آغازین در روال تدریس دبیران و همچنین یادگیری دانش آموزان بر کسی پوشیده نیست به همین خاطر برای کمک به دانش آموزان در این قسمت منابع ازمون آغازین پایه هفتم 1400قرار داده شده تا بتوانیم کمکی در این راستا به دانش آموزان کرده باشیم.

  لازم به ذکر است جدول قرار داده شده در این قسمت شامل نام دروس، محتوای آزمون، تعداد سوالات، زمان پاسخگویی به هر درس می باشد، مباحث مورد سوال، در خصوص منابع آزمون آغازین، تعداد سوالات و زمان پاسخگویی مربوط به هر درس در دوره متوسطه اول مطلع گردند. منابع آزمون آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰ به شرح زیر می باشد:

  ردیف نام درس تعداد سوال محتوای آزمون زمان پیشنهادی

  1 فارسی 15 مفاهیم مرتبط از کتاب درسی فارسی ششم ۱۵ دقیقه

  2 ریاضی 15 مفاهیم مرتبط از کتاب درسی ریاضی ششم ۲۰ دقیقه

  3 علوم تجربی 15 مفاهیم مرتبط از کتاب درسی علوم تجربی ششم ۲۰ دقیقه

  یکی از سامانه های آموزش و پرورش که اموری مانند دریافت کارنامه دانش آموز از سایت همگام، غربالگری همگام، هدایت تحصیلی، آزمون های مشاوره ای، ثبت نام در المیپاد و ... در آن انجام می گیرد سامانه همگام می باشد. امروزه این سامانه یکی از سایت های مورد استفاده و پرکاربرد دانش آموزان تلقی می گردد. برای آشنایی با سایت hamgam مطالعه مقاله زیر توصیه می گردد.

  بیشتر بخوانید: همگام

  مشاوره آزمون آغازین پایه هفتم ۱۴۰۰

  مرکزتوجه داشته باشید که در حال حاضر بیشتر آزمون دانش آموزان در سامانه پادا و همگام انجام می شود اما برای سنجش آغازین دانش آموزان مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی اقدام به طراحی سایت sa.medu.ir نموده تا در ابتدای سال تحصیلی 1400 امتحانی تحت عنوان آزمون آغازین در این سایت برگزار شود. این آزمون با هدف بررسی میزان اطلاعات و تسلط دانش آموزان پایه هفتم بر مباحث سال گذشته برگزار می گردد. آزمون سنجش آغازین بر اساس کتاب های سال گذشته دانش آموزان می باشد بنابراین لازم است تا دانش آموزان روی مباحث آموزشی پایه قبلی خود مسلط باشند تا بتوانند به خوبی از پس آزمون آغازین برآیند.

  منبع مطلب : www.heyvagroup.com

  آزمون علمی آغازین پایه هفتم با پاسخ تشریحی

  دانلود نمونه سوال رایگان مقطع دوره اول متوسطه پایه هفتم رشته درس ترکیبی آزمون پیشرفت تحصیلی

  آزمون علمی آغازین پایه هفتم با پاسخ تشریحی | مهر 1396

  دوره اول متوسطه هفتم ترکیبی مهر 1396

  موسسه تفکر خلاق مهر رایگان دانلود فایل PDF رایگان

  دانلود پاسخنامه تشریحی

  باز نشر محتواها در فضای مجازی، ممنوع است.

  پیش نمایش صفحه اول فایل

  تعداد صفحات فایل : 8

  منبع مطلب : gama.ir

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  ناشناس 1 روز قبل
  0

  وا

  مهدی 10 روز قبل
  0

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید