این سایت سعی دارد سایت های برتر سراسر ایران را معرفی کند ما با نمایش دادن پیش نمایشی از سایت، کاربران را به دیدن کامل مطالب سایت های معرفی شده دعوت میکنیم فلذا هیچ لینک، عکس، و متنی از سایت های معرفی شده کپی نمیشود.

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان

  مهدی

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان را از این سایت دریافت کنید.

  رتبه قبولی رشته آموزش زبان انگلیسی سراسری 1400

  آخرین رتبه قبولی رشته آموزش زبان انگلیسی سراسری 1400 - 1401 حداقل تراز و درصد دروس و کارنامه آزمون ۱۴۰۰ - ۱۴۰۱ رتبه لازم و شانس قبولی دانشگاه دولتی و روزانه

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه سراسری 1400 – 1401

  گروه نویسندگان نظری بدهید

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص رتبه قبولی کنکور از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  تا کنون 10625840 نفر از این نرم افزار استفاده کرده اند

  تخمین رتبه بر اساس درصد کارنامه های قبولی کنکور رتبه رشته ها و دانشگاه ها

  کارنامه ای با این مشخصات وجود نداردسوالات متداول

  1- حداقل تراز لازم برای قبولی در آموزش زبان انگلیسی دانشگاه سراسری 1400 - 1401 چقدر است؟

  تراز لازم برای تحصیل در این رشته، با توجه به سهمیه افراد متفاوت خواهد بود؛ لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توان از کارنامه پذیرفته شدگان سال های قبل بهره گرفت.

  2- بررسی کارنامه های شرکت کنندگان کنکور آموزش زبان انگلیسی دانشگاه سراسری سال های گذشته، چه تاثیری در انتخاب رشته خواهد داشت؟

  بررسی کارنامه های پذیرفته شدگان سال های قبل باعث می شود داوطلبان چینش واقع گرایانه ای در انتخاب رشته داشته باشند.

  3- آخرین رتبه قبولی در رشته آموزش زبان انگلیسی دانشگاه سراسری 1400 - 1401 چقدر است؟

  با توجه به متفاوت بودن شرایط حاکم بر قبولی های آزمون، نمی توان نظر مشخصی در این باره داد اما توصیه می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر، به کارنامه پذیرفته شدگان سال های قبل در این مقاله رجوع شود.

  برای عضویت در اینستاگرام (انتخاب رشته کنکور) کلیک کنید

  آخرین اخبار و مقالات انتخاب رشته کنکور

  برای عضویت در کانال (انتخاب رشته کنکور) کلیک کنید

  آخرین اخبار و مقالات انتخاب رشته کنکور

  سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

  تماس با مشاوران متخصص رتبه قبولی کنکور از طریق تلفن ثابت از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

  تماس از سراسر کشور : 9099072938

  در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و یا دریافت مشاوره نیم بها کلیک نمایید

  سوالات خود را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید…

  برچسب هارتبه قبولی رتبه قبولی کنکور

  منبع مطلب : iranmoshavere.com

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان به عوامل مختلفی از جمله سهمیه داوطلب شرکت کننده و استان محل زندگی شخص بستگی دارد.

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان (تربیت معلم سابق) 1400

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان چه رتبه ای میباشد.؟ این سوال هر ساله برای داوطلبانی که میخواهند انتخاب رشته انجام دهند پیش می اید. در ادامه مقاله رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان در سهمیه های مختلف را خدمتتان ارائه خواهیم کرد.

  داوطلبان باید این را بدانند که پذیرش در دانشگاه فرهنگیان مقداری متفاوت با سایر دانشگاه هاست. به عنوان مثال در دانشگاه شهید بهشتی این امکان که دو نفر با یک سهمیه رشته پرستاری را انتخاب کنند و نفری که رتبه بدتری اورده است قبول شود  اما آن داوطلب که رتبه بهتری اورده است قبول نشود  تقریبا برابر صفر است. این قضیه در دانشگاه فرهنگیان هر ساله اتفاق می افتد یعنی  دو نفر با سهمیه مشابه یک کد رشته را انتخاب میکنند اما داوطلبی که رتبه بهتری اورده است قبول نمیشود و نفر دوم پذیرفته میشود. علت این ماجرا  مصاحبه است و فردی که رتبه خوبی اورده است در مصاحبه در نهایت پذیرفته نشده است. البته ناگفته نماند که اگر شما رتبه خوبی داشته باشید. و مصاحبه را نیز به شکل خوبی بگذرانید در نهایت بدون شک پذیرفته خواهید شد.

  رشته آموزش زبان انگلیسی یکی از رشته های پر متقاضی در دانشگاه فرهنگیان میباشد. داوطلبانی که تمایل به انتخاب این رشته در دانشگاه فرهنگیان را دارند باید به دو نکته مهم توجه داشته باشند یک حتما در کنکور سراسری شرکت کنند دو باید در کنکور رشته زبان های خارجه شرکت کنند پس پذیرش رشته آموزش  زبان انگلیسی در دانشگاه فرهنگیان بدون کنکور نمیباشد.

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان در منطقه 1

  داوطلبانی که دارای سهمیه منطقه1 میباشند رقابت برای پذیرفته شدن در رشته آموزش زبان انگلیسی برایشان بالا میباشد چرا که بسیاری از داوطلبان کنکور رشته زبان دارای سهمیه منطقه 1 میباشند. در هر حال داوطلبان باید ابتدا حد نصاب لازم برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را کسب کنند و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایند. در لیست زیر آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان در سهمیه منطقه 1 را خدمتتان عنوان خواهیم کرد.

  رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان در منطقه 1رتبه در منطقه 1  دانشگاه محل قبولیاستان510پردیس شهید باهنر کرمان اصفهان551 پردیس شهید باهنر کرماناصفهان662پردیس شهید باهنر کرمان اصفهان689 پردیس شهید رجایی تبریزآذربایجان شرقی723پردیس رسالت زاهدان خراسان رضوی745 پردیس رسالت زاهدانخراسان رضوی781پردیس شهید چمران تهران تهران900 پردیس شهید رجایی تبریزآذربایجان شرقی

  1115

  پرديس شهید چمران تهران

  تهران

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان 99 در منطقه 2

  داوطلبان علاقمند به رشته آموزش زبان انگلیسی در منطقه 2 باید توجه داشته باشند که ظرفیت بالایی برای دانشگاه فرهنگیان به آن ها تعلق خواهد گرفت از سوی دیگر نیز تعداد متقاضیان در سهمیه منطقه 2 نیز زیاد میباشد در هر صورت داوطلبان ابتدا باید حد نصاب لازم برای انتخاب رشته دانشگاه فرهنگیان را کسب کنند و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایند. در لیست زیر رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان در سهمیه منطقه 2 را خدمتتان عنوان کرده ایم.

  رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان در منطقه 2رتبه در منطقه 2 دانشگاه محل قبولی استان626پردیس شهید مقصودی همدان کرمانشاه680 پردیس شهید مقصودی همدانایلام701پرديس بنت الهدی صدر گیلان گیلان784 پرديس بنت الهدی صدر گیلاناردبیل815پرديس رسالت زاهدان هرمزگان854 پردیس دکتر شریعتی ساریمازندران942پرديس نسیبه تهران سمنان1235 پرديس  شهید مفتح شهر ریتهرن1752پرديس شهيد مفتح شهر ری  تهران2240پرديس رسالت زاهدان یزد

  متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره شرایط   ورتبه لازم برای پذیرش در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی  میتوانند همه روزه ازساعت8صبح لغایت12شب از طریق تلفن ثابت با شماره های 70703075–021 با مشاوران با تجربه نیتا مشاور در تماس باشند تا از تجارب این مشاوران استفاده کنند.

  آخرین رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی  دانشگاه فرهنگیان 99 در منطقه 3

  اصولا داوطلبانی که دارای سهمیه منطقه 3 میباشند برای ورود به آموزش و پرورش از طریق کنکور زبان انگلیسی اقدام نمیکنند به همین خاطر داوطلبانی که در سهمیه منطقه 3 متقاضی رشته آموزش زبان انگلیسی میباشند کار چندان سختی برای ورود به این رشته نخواهند داشت. در هر حال داوطلبان باید ابتدا حد نصاب لازم برای ورود به دانشگاه فرهنگیان را کسب کنند و سپس اقدام به انتخاب رشته کنند.در لیست زیر رتبه قبولی آموزش زبان انگلیسی دانشگاه فرهنگیان در سهمیه منطقه 3 را خدمتتان عنوان خواهیم کرد.

  منبع مطلب : nitamoshaver.com

  میخواهید جواب یا ادامه مطلب را ببینید ؟
  مهدی 8 ماه قبل
  3

  بچه ها کسی جواب رو میدونه ؟

  برای پاسخ کلیک کنید